Sold
Ankerweg 158042 EX ZwolleOud-Westenholte
€ 635,000 k.k.
- 155 m²living area
- 283 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- February 22, 2025
- Date of sale
- March 17, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Riante HELFT VAN EEN DUBBEL met verbouwde garage en eigen parkeerplekken op een geliefde plek in Westenholte.
Gelegen aan de rand van Westenholte op een rustige en kindvriendelijke locatie ligt deze mooie twee-onder-één kapwoning uit 1995. De woning heeft een woonoppervlak van 155m2 en telt maar liefst 5 slaapkamers. De garage is thans in gebruik als werk/hobby ruimte en aparte berging en is van buiten en van binnen te bereiken.
De Wijk Westenholte heeft prima voorzieningen zoals, winkels voor de dagelijkse boodschappen, scholen en busverbindingen, de aansluiting op de uitvalswegen zijn binnen enkele minuten te bereiken. De binnenstad en het station zijn op 10 minuten fietsafstand. Het buitengebied is in de directe omgeving en biedt fiets en wandelfaciliteiten. Kortom een prettige woonomgeving!!!!
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal, toilet met fonteintje (2023), meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. De speelse living met dubbele deuren en vloerverwarming is riant en tuingericht met een separate hoek voor een fijne werkplek of speelhoek. De lichte (woon)keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning in een hoekopstelling en is voorzien van de diverse inbouwapparatuur. De woonkamer en keuken zijn afgescheiden van elkaar door een mooie roomdivider.
Eerste verdieping:
Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers te vinden en de vergrote badkamer met hoekbad, douchecabine, tweede toilet, vaste wastafel + meubel en designradiator. De master bedroom is heerlijk ruim en loopt over de volle breedte van de woning. Van de twee slaapkamers aan de achterzijde kunt u ook één grote slaapkamer maken mocht u dat willen.
Tweede verdieping /zolder:
Op de 2e verdieping zijn nog eens 2 ruime slaapkamers te vinden net als een handige bergruimte en de opstelling voor de wasmachine en de C.V.
Tuin:
Voortuin met enkele borders en parkeer mogelijkheid voor twee auto's. De achter tuin is besloten en heeft meerdere terrassen en een achterom.
Kenmerken:
* Kindvriendelijke buurt;
* Parkeergelegenheid voor 2 auto’s op eigen grond;
* Perceeloppervlakte 283m2;
* Vernieuwd toilet;
* Zonnepanelen 10 stuks;
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 635,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,097
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 283 m²
- Volume in cubic meters
- 555 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ZWOLLE R 1194
- Cadastral map
- Area
- 283 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (6.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,021x
Viewed
87x
Saved
22-2-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




