Sold
Amaliastein 734133 HB Vianen (UT)Amaliastein
€ 550,000 k.k.
- 139 m²living area
- 220 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 30, 2025
- Date of sale
- February 19, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Aan de rand van Vianen en de geliefde wijk Amaliastein vind je deze hoekwoning met oprit en garage. De woning heeft 4 slaapkamers, een waskamer en een zee aan woonruimte op de begane grond.
Aan het einde van de straat loop je zo het buitengebied in waar je heerlijk tot rust komt of kinderen fijn kunnen spelen. Je vindt scholen op loop/fietsafstand van de woning, net als winkels voor de dagelijkse boodschappen, een gezondheidscentrum en afhaalrestaurant.
De historische binnenstad van Vianen is per fiets goed bereikbaar, hier vind je gezellige horeca met terrassen en winkels van de grote winkelketens. Er worden geregeld (grote) evenementen georganiseerd waar de hele regio op af komt, tevens heeft Vianen een rijk verenigingsleven.
Ook het OV is goed geregeld; er rijden bussen door Vianen heen en er is een busstation waarvandaan je directe verbindingen hebt naar o.a. Utrecht CS, Den Bosch en Breda.
Indeling
Begane grond:
Je komt binnen in de hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang. De keuken vind je aan de voorzijde van de woning, deze heeft aan 2 zijden ramen waardoor het een lichte ruimte is en je kijkt leuk uit over de voortuin en straat. De keuken in L-opstelling geplaatst en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Er staat een groot vrijstaand fornuis, een echte eyecatcher! De ontbijtbar zorgt voor een scheiding tussen wonen en koken.
De woonkamer is tuingericht en over de hele breedte en achter de garage uitgebouwd. De uitbouw is voorzien van 2 lichtkoepels. Via de dubbele openslaande deuren bereik je de achtertuin met overkapping.
De gehele begane grond is bijna 75 m², met recht een zee van ruimte! De hele begane grond is voorzien van een keramische tegelvloer met vloerverwarming alsmede airco.
1e Verdieping:
Je komt boven op de overloop. Op deze verdieping vind je de moderne badkamer met douchecabine, wastafelmeubel, ligbad en tweede toilet. Er is een dakvenster voor frisse lucht en daglicht.
De 3 slaapkamers zijn ruim en licht. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakvenster. De 2 slaapkamers voor hebben ramen waarvandaan je uitkijkt over de straat.
2e Verdieping:
Via de vaste trap bereik je de 2e verdieping. Hier vind je de ruime 4e slaapkamer met raampartijen aan de voor- en zijkant van de woning. De slaapkamer is voorzien van een vaste schuifwandkast. Tevens vind je hier een waskamer waar ook de CV hangt en een berging. Op de voorzolder is een dakvenster geplaatst waardoor je ook hier voorzien bent van daglicht. Tevens is deze verdieping ook voorzien van een airco installatie.
Buiten:
De overkapping is afsluitbaar en dus als serre in gebruik. Zo kun je echt het hele jaar van de tuin genieten! De tuin ligt op het noordoosten en je geniet hier dus 's ochtends al van een kop koffie in de zon. Vanuit de serre is een bergkast toegankelijk en in de tuin vind je nog een aangebouwde berging. Er is een achterom.
Bijzonderheden:
- Gehele BG voorzien van vloerverwarming;
- Inc 14 zonnepanelen (2022)
- Schilderwerk 2024;
- Airco uit 2023;
- Enkele keukenapparatuur is vernieuwd in de afgelopen jaren
- Aan de voorzijde van de woning is een zonnescherm met ledverlichting geïnstalleerd in 2023
- Er is een vergunning afgegeven voor het plaatsen van een carport. Tevens is de meterkast voorzien van 3 fase aansluiting
- Er is een voorbereiding voor glasvezel.
Bezichtiging plannen? Bel Via Makelaardij 0347-374277.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de omgeving vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,957
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 139 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 526 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- VIANEN B 5837
- Cadastral map
- Area
- 220 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 52 m² (6.50 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,501x
Viewed
69x
Saved
30-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




