Eye-catcherFraai appartement op 5e verd met airco, zonnig balkon en pp in garage
Description
Heerlijk licht en ruim driekamerappartement op de vijfde verdieping, gelegen in een modern appartementencomplex met lift. Het appartement is netjes bewoond en prima onderhouden.
De woning beschikt over een zonnig, beschut en ruim balkon op het zuiden, een eigen berging en eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage.
Het appartementencomplex is gebouwd in 2009 met de naam project Ex-Libris.
De ligging is gunstig, direct tegen het stadscentrum van Vlaardingen aan. De supermarkt ligt om de hoek, maar ook de bioscoop en andere gezellige horecagelegenheden liggen op loopafstand.
De bushalte is op loopafstand, de metro op enkele minuten fietsen en uitvalswegen op enkele minuten auto-afstand.
Bouwjaar: 2009
Woonoppervlakte: circa 92 m2
Eigen grond
Actieve VvE: € 228,- per maand
INDELING:
BEGANE GROND:
Afgesloten entree, centrale hal met lift en toegang tot de bergingen en parkeerplaatsen.
5e WOONLAAG:
Entree/hal voorzien van meterkast, videofoon, toiletruimte met zwevend closet, fonteintje, betegelde wanden en vloer.
Heerlijk ruime en lichte woonkamer met 2 schuifpuien naar het balkon/terras op het Zuiden voorzien van glazen wanden en zonneschermen.
De woonkamer is recent voorzien van airco.
Het balkon is recent voorzien van een plafond ventilator.
Open keuken met U-vormige keukeninrichting v.v. lichte frontinrichting en marmeren aanrechtblad, voorzien van koelkast met vriesvak, vaatwasser, combimagnetron, gasfornuis, afzuigkap.
De gehele woonkamer, keuken en hal zijn voorzien van een moderne PVC vloer.
Vanuit de hal heb je toegang tot de twee slaapkamers welke beide zijn voorzien van een frans balkon en recent voorzien van een nieuwe laminaatvloer.
Royale en keurige badkamer met douchecabine, betegelde wanden en vloer, wastafelmeubel en design radiator.
Inpandige berging met c.v.-combiketel, aansluiting wasmachine/ droger en mechanische ventilatie.
NB:
- Alle kozijnen voorzien van HR++ glas
- Energielabel A
- HR Combiketel uit 2021
- Eigen (fietsen)berging
- Eigen parkeerplaats in de gemeenschappelijke parkeergarage.
- Tweede auto? Aanvullende parkeervergunning voor op straat (+/- € 100,-- per jaar) aan te vragen
- Oplevering in onderling overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Interesse in dit zo goed als nieuwe appartement? Neem uw eigen Vlaardingse aankoopmakelaar mee; deze komt op voor uw belangen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 440,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,783
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 228.10 per month
Construction
Type apartment
Galleried apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
2008
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Flat roof
Accessibility
Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
Areas
Living area
92 m²
Exterior space attached to the building
9 m²
External storage space
4 m²
Volume in cubic meters
293 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 separate toilet
Number of stories
1 story
Facilities
Air conditioning, outdoor awning, elevator, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Located at
5th floor
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler and partial floor heating
CH boiler
Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)