Sold under reservation
Curaçaolaan 1603131 XG VlaardingenIndische Buurt
€ 259,500 k.k.
- 65 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherLicht en recent vernieuwd appartement met balkon op het zuiden
Description
Heerlijk licht en recent vernieuwd appartement met balkon op het zuiden!
Welkom bij dit sfeervolle 3-kamerappartement met een heerlijk zonnig balkon op het zuiden en vrij uitzicht! Deze woning combineert stijl, comfort en een fijne ligging in één. Een deel van het appartement is tussen 2023 en 2025 volledig vernieuwd, waaronder een moderne keuken en een splinternieuwe badkamer, beide voorzien van nieuwe kunststof kozijnen en strakke afwerking. Hier hoef je alleen nog maar je spullen neer te zetten!
Het appartement maakt deel uit van een appartementencomplex met een actieve VvE en is gelegen in de rustige en groene Indische Buurt in Vlaardingen. Toch woon je hier verrassend centraal: het centrum met winkels, horeca, bioscoop, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen liggen allemaal binnen handbereik.
Indeling
Het appartement is gelegen op de derde verdieping. De hal met meterkast biedt toegang tot de slaapkamers, de badkamer, het toilet en de woonkamer.
De lichte woonkamer heeft grote raampartijen, waardoor er veel daglicht binnenvalt, en is bovendien gezellig ingericht. Hier vind je ook een grote vaste kast welke perfect is voor extra opbergruimte. De laminaatvloer (2023) zorgt voor een moderne uitstraling. Via de woonkamer stap je zo het zonnige balkon op, gelegen op het zuiden en voorzien van vlondertegels. Dit is een heerlijke plek om te ontspannen met een kop koffie of een goed boek. De halfopen keuken (vernieuwd in 2023) is praktisch ingedeeld en voorzien van alle gemakken: een elektrisch kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en losse koel-vriescombinatie. Het kunststof kozijn is in 2025 vernieuwd en de keuken biedt bovendien veel werk- en bergruimte.
De hoofslaapkamer ligt aan de voorzijde van het complex en biedt eveneens toegang tot het balkon. Vanuit deze kamer bereik je de handige wasruimte met wasmachine-aansluiting en cv-installatie. De tweede slaapkamer ligt aan de galerijzijde en is momenteel ingericht als kinderkamer met vaste kast, maar ook uitstekend te gebruiken als werk- of kastenkamer.
Het pareltje van de woning is toch wel de badkamer, want deze is nieuw geplaatst in juni 2025! Deze moderne ruimte is voorzien van een ruime douchecabine met regendouche, wastafel met lades en spiegelkast, design radiator en twee hoge kasten. De combinatie van tegelwerk en stucwerk, samen met het verlaagde plafond met inbouwspots, zorgt voor een luxe uitstraling.
Kom zelf ervaren hoe fijn het hier wonen is! We laten je met plezier alles zien.
Belangrijkste kenmerken op een rij:
• Stijlvol, licht en netjes onderhouden appartement
• Zonnig balkon op het zuiden met vrij uitzicht
• Actieve VvE met een bijdrage van € 162,18 per maand
• De VvE is voornemens om in de toekomst een lift in het complex te plaatsen
• Keuken vernieuwd in 2023, badkamer in 2025 – beide strak gestuukt
• Kunststof kozijnen met deels dubbel glas en deels HR++ glas
• Verwarming en warm water via cv-ketel; close-in boiler in de keuken
• Gelegen op erfpachtgrond (€ 28,76 per jaar, einddatum 15 januari 2056)
• Opleveringsindicatie april 2026
• Opkoopbescherming gemeente Vlaardingen actief
• Asbest- en ouderdomsclausule van toepassing
Kortom:
Ben jij op zoek naar een instapklare, recent vernieuwde woning met een goede indeling, heerlijk balkon en centrale ligging in een groene omgeving? Dan is dit stijlvolle appartement in de Indische Buurt absoluut een bezichtiging waard!
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 259,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,992
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 162.18 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1957
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 211 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Mostly double glazed and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- VLAARDINGEN D 5248
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 15-02-2056)
- Fees
- € 28.76 per year
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 162.18 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
5,624x
Viewed
138x
Saved
10-11-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



