Sold
Robert Schumanring 1703137 VA VlaardingenLoper Noord
€ 300,000 k.k.
- 73 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- February 27, 2026
- Date of sale
- March 23, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Mooi 3 kamer appartement | 2 woonlagen | 2 slaapkamers | Balkon op het zuiden
Ben je op zoek naar een kant en (instap-)klare en gasloze woning waarbij je alleen je meubels hoeft neer te zetten? Geen zin of tijd om te verbouwen? Dan is deze maisonnette wellicht dé woning voor jou of jullie. Dit fijne appartement, verdeeld over 2 woonlagen, heeft 2 slaapkamers, een moderne badkamer en keuken, strakke afwerking, berging op de begane grond en een heerlijk balkon op het zuiden! Gelegen in een rustige en groene omgeving, met alle voorzieningen in de directe nabijheid zoals winkelcentrum De Loper, sportverenigingen, het Klauterwoud, openbaar vervoer en uitvalswegen.
Ben je enthousiast en wil je dit leuke appartement van binnen bekijken? Meld je aan voor een bezichtiging!
Indeling.
Entree vanaf straatzijde met opgang naar de tweede woonlaag, overdekte galerij met entree van de woning, met naast de entreedeur de meterkast.
Keurige hal/entree met toegang tot de slaapkamer, aansluitend de luxe badkamer (2022), met ruime inloopdouche met regendouche, mechanische afzuiging, wastafelmeubel en handige badkamerkast.
Ruime slaapkamer (13,7m2).
Via de trap toegang tot de eerste woonlaag met overloop, toilet en bergkast met wasmachine aansluiting en boiler.
Lichte en modern afgewerkte woonkamer (ca. 24 m2) met veel lichtinval door de grote raampartij, mooie laminaatvloer, trapkast en toegang naar kamerbreed balkon op het zuiden.
Moderne keuken in hoekopstelling en van alle gemakken voorzien zoals een combimagnetron, inductie kookplaat, vaatwasser, koel-/vries combinatie, RVS afzuigkap en veel opberg mogelijkheden.
Slaapkamer met laminaatvloer afwerking en glad stuc wanden.
Algemeen:
Bouwjaar 1982
Woonoppervlakte 73 m2
Actieve vereniging van eigenaren, maandelijkse bijdrage € 137,14 exclusief €75 stookkosten
Balkon (6m2) op het zuiden
geheel voorzien van dubbele beglazing
Eigen berging in de onderbouw (met elektra)
Collectieve verwarming.
Warmwater via de boiler (120L)
Energielabel C
Eigen grond
Oplevering:
in overleg.
Max Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren je je eigen makelaar in te schakelen om je belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Koper is uitgenodigd de opgegeven oppervlakte(s) van het gekochte op juistheid te controleren.
Deze informatie is door Max Makelaars met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VastgoedNed.-voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,110
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 137.14 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 238 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- VLAARDINGEN K 4468
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and sheltered location
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 137.14 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,830x
Viewed
87x
Saved
27-2-2026
On Funda
Neighborhood

Loper Noord
Vlaardingen- Residents
- 1,015
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 4,084
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




