Sold under reservation
Annie Romein-Verschoorkade 663137 TT VlaardingenVaart Noord
€ 725,000 k.k.
- 150 m²living area
- 250 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRuime 2-onder- 1 kapwoning met oprit en garage nabij natuurgebied
Description
Ruimte, licht en groen – welkom thuis aan de Annie Romein Verschoorkade!
Wat een heerlijk huis! In de geliefde en kindvriendelijke woonwijk Holy-Noord, aan een rustig woonerf met uitsluitend bestemmingsverkeer, ligt deze verrassend ruime 2-onder-1-kapwoning met diepe garage gelegen op 250m² eigen grond. Hier woon je in alle rust, met de natuur letterlijk om de hoek: binnen enkele minuten sta je bij de Vlaardingse Vaart of wandel je zo de Broekpolder in. Een plek waar ontspanning en wooncomfort perfect samenkomen!
De woning biedt volop leefruimte, heeft een speelse indeling en er is veel lichtinval. De royale living met open keuken op de begane grond vormt het hart van het huis en wordt extra bijzonder door de hoge ramen en de fraaie vide. Deze vide creëert niet alleen een ruimtelijk gevoel, maar biedt ook op de 1e verdieping een fantastische plek voor een werkruimte, speelplek voor de kinderen of een creatieve invulling naar eigen wens.
De indeling is praktisch én flexibel: momenteel beschikt de woning over drie ruime slaapkamers (voorheen vier), waardoor er extra royale kamers zijn ontstaan. Daarnaast is er een aparte werk-/videkamer op de 1e verdieping én een multifunctionele hobby- werkkamer die grenst aan een heerlijk terras aan de voorzijde van de 2e verdieping. Ideaal voor gezinnen, thuiswerkers of iedereen die gewoon nét wat meer ruimte zoekt.
Buiten is het minstens zo aantrekkelijk. De fraai aangelegde achtertuin is extra breed en gunstig gelegen op het zuidoosten, waardoor je gedurende de zomermaanden de hele dag van de zon kunt genieten. In deze ruime tuin is er altijd wel een fijne plek om te zitten – in de zon of juist in de schaduw. Aan de de voorzijde ligt een zonnige voortuin op het westen en op de 2e verdieping is een terras, eveneens gelegen op het westen.
De diepe garage (24m²) is zowel van buitenaf als binnendoor bereikbaar en biedt volop ruimte voor opslag, hobby of het stallen van fietsen en auto. De garage is verwarmd, heeft een wateraansluiting en is voorzien van een overheaddeur. Natuurlijk is er op de oprit ook voldoende plek voor je auto.
De ligging is ideaal: rustig en groen, maar toch centraal ten opzichte van winkelcentrum "De Loper", scholen, uitvalswegen en recreatiegebieden. Hier woon je comfortabel, ruim en met alles binnen handbereik.
Op het dak liggen 7 zonnepanelen en de gehele woning is voorzien van dubbele beglazing. Zo heeft het huis een zuinig Energielabel A.
Kortom: een royaal en speels ingedeeld familiehuis op een toplocatie, met volop mogelijkheden en een heerlijke woonomgeving. Kom je kijken?
Indeling:
Begane grond:
Via het rustige woonerf parkeer je de auto comfortabel op je eigen oprit en stap je via de zij-entree de woning binnen. De ruime hal verwelkomt je direct met een gevoel van comfort en overzicht. Hier vind je de garderobe, meterkast en een gedeeltelijk betegelde toiletruimte met closet en fonteintje.
Vanuit de hal heb je binnendoor toegang tot de extra diepe garage van maar liefst ca. 24 m². Deze is verwarmd, voorzien van een wateraansluiting en beschikt over een praktische achterom naar de tuin – ideaal voor hobby, opslag of het stallen van fietsen.
De woonkamer is een heerlijke, lichte leefruimte met een fijne indeling. Dankzij de schuifpui aan de voorzijde en de dubbele deuren naar de achtertuin geniet je hier de hele dag van natuurlijk licht. De zithoek ligt gezellig aan de voorzijde met zicht op de eigen zonnige voortuin op het westen met terrasje, terwijl er volop ruimte is voor een grote eettafel. De mooie Quickstep laminaatvloer is in 2023 nieuw gelegd.
De open keuken aan de achterzijde sluit hier naadloos op aan en is uitgevoerd in een lichte hoekopstelling met een kunststof werkblad. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, vriezer, oven, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Zowel het werkblad als de apparatuur zijn in een eerder stadium vernieuwd.
Eerste verdieping:
Via de stijlvolle wenteltrap met hardhouten treden bereik je de eerste verdieping. Hier valt meteen de speelse vide op, die in open verbinding staat met de woonkamer. Deze lichte ruimte met hoge raampartijen is perfect als werkplek, speelruimte of creatieve hoek.
Op deze verdieping bevindt zich de royale hoofdslaapkamer. Oorspronkelijk waren dit twee kamers, wat direct de indrukwekkende afmetingen met een oppervlakte 22,6 m2 verklaart. De kamer is netjes afgewerkt met een laminaatvloer. De kamer is eenvoudig weer te herstellen naar 2 kamers. Alle voorzieningen zijn nog aanwezig.
De ruime badkamer is volledig betegeld met fraaie marmerlooktegels en van alle gemakken voorzien: een ligbad, douchecabine, tweede toilet en wastafel.
Tweede verdieping:
Ook de tweede verdieping bereik je via een trap met hardhouten treden. Boven kom je in een verrassend ruime en lichte overloop, dankzij de in 2021 vernieuwde lichtkoepel met triple glas. Hier bevindt zich tevens een grote vaste kast met de opstelplaats voor wasmachine, droger, cv-combiketel en de omvormer voor de zonnepanelen.
Via dubbele openslaande deuren stap je zo het zonnige terras aan de voorzijde op. Met de gunstige ligging op het zuidwesten is dit een heerlijke plek om al vroeg in het jaar van de zon te genieten, met uitzicht over de rustige en groene woonomgeving.
Daarnaast vind je op deze verdieping nog twee slaapkamers van 12,9m2 en 9,4m2. Eén kamer beschikt over een praktische schuifkastenwand, terwijl de andere kamer extra lichtinval heeft door een zijraam.
Tuin:
De brede achtertuin is keurig aangelegd en biedt een fijne combinatie van terrassen, groen en beplanting. Dankzij de ligging op het zuidoosten geniet je hier in de zomermaanden volop van de zon – een heerlijke plek om te ontspannen of gezellig buiten te eten.
Bijzonderheden:
-Bouwjaar 1994:
-Woonoppervlakte: 150m²,gemeten volgens NEN2580, meetcertificaat aanwezig;
-Inhoud: 627m³;
-Gelegen op 250m² eigen grond;
-Verwarming en warm water door middel van CV-combi (Nefit, 2015 en jaarlijks onderhouden);
-Op het dak liggen 7 zonnepanelen;
-Het schilderwerk aan voor- en achterzijde is in 2023 in eigen beheer uitgevoerd;
-De lichtkoepel op de 2e verdieping is in 2021 nieuw geplaatst en heeft triple glas:
-Garage en parkeren op oprit aanwezig;
-Achtertuin en terras aan voorzijde aanwezig;
-Energielabel A, geldig tot 15-07-2035;
-Oplevering in overleg.
Vraagprijs € 725.000,- k.k.
Woonoppervlakte
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. De (kandidaat)koper(s) zullen, indien gewenst, daartoe in de gelegenheid gesteld worden op een passend moment teneinde teleurstellingen en schade te voorkomen.
Ouderdomsclausule
Bij woningen ouder dan 30 jaar zal er standaard in de koopakte een ouderdomsclausule worden opgenomen.
Notariskeuze en kosten
In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten van één hypothecaire doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht.
Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht en legalisatie hiervan ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.
Zelfbewoningsplicht
Koper is bekend met de zelfbewoningsplicht welke vanaf 01-01-2023 binnen de gemeente Vlaardingen van kracht is. De verkopend makelaar heeft koper doorverwezen naar de gemeente Vlaardingen omtrent de desbetreffende regelgeving.
Verkoper noch verkopend makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor geleden schade wegens het niet juist naleven van deze zelfbewoningsplicht.
Gunning
Verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de gegadigde van zijn keuze.
Nadrukkelijk zij vermeld dat alle informatie in deze brochure moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 725,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,833
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Plot size
- 250 m²
- Volume in cubic meters
- 627 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- VLAARDINGEN K 3803
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,087x
Viewed
25x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Vaart Noord
Vlaardingen- Residents
- 1,540
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,667
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.