Sold
- 163 m²living area
- 577 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 9, 2025
- Date of sale
- November 5, 2025
- Term
- 8 weeks
Description
Unieke vrijstaande stadsvilla met een ligging aan de rand van de Zuidbuurt van het prachtige natuur- en recreatiegebied Midden Delfland.
Deze zeer ruime 5-kamer woning met aangebouwde garage uit 2000 en een woonoppervlakte van 164 m2 ligt op een perceel van 577 m2 eigen grond. Een unieke combinatie van rust, privacy en de nabijheid van natuur en voorzieningen.
De tuin ligt rondom de woning en er is parkeergelegenheid op eigen terrein voor twee auto's. Ook zijn er mogelijkheden om de woning te combineren voor wonen- en werken aan huis. Bekijk de mogelijkheden van deze woning en plan een bezichtiging! Loop na de bezichtiging zeker 50 meter verder de Zuidbuurt op en ontdek deze unieke omgeving met onder andere voedselbos Vlaardingen, Golfbaan Schinkelshoek, de Vreemde Vogel en de Krabbe- en Surfplas.
Indeling:
Begane grond:
Ruime hal met meterkast, en trapkast. Gedeeltelijk betegeld toilet met hangend closet en fontein. L-vormige woonkamer met een totale oppervlakte van ca. 44 m2 en openslaande deuren naar de tuin. Vanuit de woonkamer ook toegang tot de keuken van ca. 7,5 m2 met keukenblok aan twee zijden. De keuken is uitgevoerd met inductie kookplaat, afzuigkap, Quooker, vaatwasser, koelkast, oven en magnetron. Aansluitend aan de keuken ligt de bijkeuken van ca. 3,5 m2 met wasmachine aansluiting en daarachter geeft een deur toegang tot de garage.
De garage meet bijna 23 m2 en is aan de achterkant breder dan aan de voorzijde. Er is een elektrische garagedeur en aan de achterzijde is een toegangsdeur naar de tuin. In de garage ligt een plavuizen vloer en is er elektra en verwarming aanwezig. Water is eenvoudig te realiseren. Naast het stallen van een auto is de garage ook eenvoudig om te bouwen tot praktijkruimte of andere combinaties van wonen en werken aan huis. Daarnaast is de woning voorzien van zonwering (zonneschermen).
1e verdieping:
Hal/overloop met toegang tot alle vertrekken. Naast de drie slaapkamers en badkamer is er een ruime berging aanwezig.
Slaapkamer 1 is ruim 17 m2 groot en heeft een vaste kastenwand. Slaapkamer 2 van bijna 15 m2 heeft een deur naar het balkon aan voorzijde van bijna 4 m2. Dit balkon is ook van vanuit de 3e slaapkamer te bereiken, van ca. 10 m2.
De moderne badkamer uit ca. 2019 is enorm, maar liefst ca. 13 m2. De badkamer met elektrische vloerverwarming is grotendeels betegeld en uitgevoerd met een brede inloopdouche met glazen schuifdeur, dubbel wastafelmeubel, toilet en bidet.
2e verdieping:
Kleine overloop met deur naar dakterras en grote slaap-/werkkamer van ruim 20 m2. In een kast bevinden zich de CV-combiketel en warmte terugwin unit. Het dakterras is maar liefst 52 m2 groot.
Tuin:
De tuin ligt rondom de woning, aan voorzijde afgeschermd door een stalen hekwerk. Er kunnen twee auto's op eigen terrein geparkeerd worden. De tuin bestaat verder uit verschillende keurig aangelegde groenborders, gras, bestrating en een bankirai vlonderterras. Zowel aan voor- als achterzijde zijn een buitenkraan aanwezig.
Overige:
- Energielabel A;
- Meterkast met 13 groepen (inclusief fornuisgroep), 3x aardlekschakelaar en hoofdschakelaar;
- De woning ligt op 577 m2 eigen grond;
- Het woonoppervlak bedraagt 164 m2, 23 m2 overige inpandige ruimte en 56 m2 gebouw gebonden buitenruimte;
- Bouwjaar 2000;
- Natuurstenen vloer met gedeeltelijke vloerverwarming op de begane grond;
- Alarminstallatie;
- CV-combiketel Neftit Trendline CW5 uit 2015;
- In de koopakte zal een niet zelfbewoningsartikel opgenomen worden;
- Oplevering op korte termijn mogelijk.
-----------------------------------------------
Neem uw eigen NVM aankoopmakelaar mee, deze komt op voor uw belang.
De gegeven informatie is met zorg samengesteld, aan de juistheid of volledigheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,601
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 56 m²
- Plot size
- 577 m²
- Volume in cubic meters
- 625 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, balanced ventilation system, outdoor awning, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- VLAARDINGEN H 1648
- Cadastral map
- Area
- 577 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and heating
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,262x
Viewed
83x
Saved
9-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




