Karel de Grotelaan 1733132 JT VlaardingenWetering
€ 849,000 k.k.
- 205 m²living area
- 542 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaande villa op perceel van 542m² te midden van groen en water!
Description
Wat een verborgen parel is deze vrijstaande villa met een woonoppervlak van maar liefst 205m² aan de Karel de Grotelaan! Te midden van groen en water ligt deze ruime woning op een perceel van maar liefst 542m² met tuin aan drie zijden. Parkeren doet u op eigen terrein en in de achtertuin waant u zich op vakantie.... hier is rust, groen en een leuk zicht op de aansluitende waterpartij. Dit mooie uitzicht heeft u overigens ook vanuit de woning zelf!
Aan duurzaamheid is gedacht: zo is er spouwmuur- en dakisolatie aangebracht, liggen er op het dak 19 stuks zonnepanelen (2023) en in datzelfde jaar is ook een hybride warmtepomp geplaatst. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing en zo komt de woning uit op een keurig Energielabel C. De woning is verdeeld over twee woonlagen waarbij eventueel het gehele woonprogramma op de begane grond gemaakt kan worden. Er is een prachtige ruime woonkamer met schuifpuien en een fijne werkplek. Er is een woonkeuken, berging en de voormalige garage is omgebouwd tot slaapkamer. Vanuit deze kamer heeft u ook toegang tot de kelder waar zich de warmtepomp bevindt. De slaapverdieping telt 3 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk breed terras dat aansluit op alle slaapkamers.
Deze woning zorgt voor vrij wonen in een rustige straat, terwijl alle voorzieningen en uitvalswegen in de nabije omgeving aanwezig zijn.
Maakt u een afspraak? Wij laten u deze bijzondere woning met veel plezier zien!
Indeling:
Uw auto parkeert u op eigen terrein en via de sfeervol aangelegde voortuin bereikt u de voordeur. Eenmaal binnen ziet u het kunstwerk van Jan de Winter en merkt u de ruimte en het licht in deze woning. De vloer van de hal is voorzien van travertin, er is een toiletruimte en een uitgebreide meterkast. Via de hal komt u in de woonkamer. Deze is opgedeeld in verschillende open ruimtes die allemaal met elkaar in verbinding staan. Of u dus een ruime werkplek wilt, of een grote eettafel wilt plaatsen om met vrienden aan te eten of u wenst een ruime zithoek met dat mooie zicht op de tuin... het kan hier allemaal! De vele raampartijen geven zicht op de tuin en er is een dubbele schuifpui naar de tuin. De open haard geeft extra sfeer tijdens de wintermaanden. Via de woonkamer bereikt u de keuken. Deze is voorzien van vloerverwarming en een rechte Siematic keukenopstelling met afzuigkap, 5 pits gaskookplaat en een oven. In een aparte nis is plek voor de vaatwasser en koelkast.
We lopen door en komen uit in de slaapkamer. Deze ruimte betreft de voormalige garage en is thans in gebruik als werkruimte. Onder de plavuizen ligt ook hier vloerverwarming en het luik geeft toegang tot de kelder van maar liefst 19m². Deze is op stahoogte en in 2023 is hier de hybride warmtepomp geplaatst.
We gaan via de hardhouten trap met mooi hekwerk naar de 1e verdieping.
Hier is een mooie overloop met een prachtig raamwerk en veel lichtinval.
Slaapkamer I (6.80m x 4.20m). Deze masterbedroom heeft een prachtige afmeting en is aan de achterzijde gelegen. De kamer is voorzien van een grote vaste kastenwand, een open haard en een deur naar het terras. Vanuit deze kamer heeft u een vrij zicht op de tuin en het water. Slaapkamer II (4.30m x 2.87m). Deze tussenkamer heeft een dubbele deur naar het terras.
Slaapkamer III (4.30m x 2.06m) heeft ook een deur naar het terras.
Bergkast met opstelplaats voor de was- en droogmachine.
Badkamer I is gelegen tussen slaapkamer II en III en is geheel betegeld en voorzien van een ligbad, wastafelmeubel en een radiator.
Op de overloop vindt u een gedeeltelijk betegelde toiletruimte met fontein en er is een aparte douchegelegenheid. Deze is voorzien van wandbetegeling, een granitovloer, douche en wastafel.
Tuin: de tuin lig aan drie zijden van de woning en is groen aangelegd en voorzien van diverse terrassen. Hier kunt u in alle privacy genieten van de rust en de zon. De achtertuin grenst direct aan een singel.
Parkeren: u parkeert op eigen terrein of in de brede straat voor de woning.
Bijzonderheden:
-Bouwjaar: 1959;
-Woonoppervlakte:205m²;
-Inhoud: 789m³;
-Gelegen op 542m² erfpachtgrond met een jaarlijkse canon van € 217,-. Einddatum recht 15-09-2058;
-Geheel voorzien van houten kozijnen met dubbel glas;
-In 2023 is een nieuwe meterkast geplaatst; 11 groepen, 3 aardlekschakelaars en een hoofdschakelaar;
-In 2007 zijn alle verwarmingsradiatoren nieuw geplaatst. In 2023 is een hybride warmtepomp geplaatst;
-In 2023 zijn 19 zonnepanelen op het dak geplaatst;
-In 2014 is spouwmuurisolatie aangebracht en in 2015 is het dak geïsoleerd en voorzien van nieuw bitumen en trespa boeiboord;
-In 2022 is een alarmsysteem, inclusief camera's geplaatst;
-In 2018 is aan de singelzijde een nieuwe damwand geplaatst met een aluminium looppad;
-Het terras is voorzien van keramische vloertegels.
-De afmetingen van de tuin op de plattegrond zijn indicatiematen;
-Oplevering in overleg, voorkeur op langere termijn (najaar 2026, eerder is bespreekbaar).
Vraagprijs € 849.000,- k.k.
Woonoppervlakte
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. De (kandidaat)koper(s) zullen, indien gewenst, daartoe in de gelegenheid gesteld worden op een passend moment teneinde teleurstellingen en schade te voorkomen.
Ouderdomsclausule
Bij woningen ouder dan 30 jaar zal er standaard in de koopakte een ouderdomsclausule worden opgenomen. Notariskeuze en kosten In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten van één hypothecaire doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht en legalisatie hiervan ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.
Zelfbewoningsplicht
Koper is bekend met de zelfbewoningsplicht welke vanaf 01-01-2023 binnen de gemeente Vlaardingen van kracht is. De verkopend makelaar heeft koper doorverwezen naar de gemeente Vlaardingen omtrent de desbetreffende regelgeving. Verkoper en verkopend makelaar aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor geleden schade wegens het niet juist naleven van deze zelfbewoningsplicht.
Gunning
Verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de gegadigde van zijn keuze. Nadrukkelijk zij vermeld dat alle informatie in deze brochure beschouwd moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 849,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,141
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 205 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- Plot size
- 542 m²
- Volume in cubic meters
- 789 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bath, washstand, shower, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, passive ventilation system, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, fireplace, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2023, in ownership
Cadastral data
- VLAARDINGEN H 503
- Cadastral map
- Area
- 542 m²
- Ownership situation
- Ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- € 217.00 per year with option to purchase
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 150 m² (9.17 metre deep and 16.37 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
11,265x
Viewed
93x
Saved
29-8-2025
On Funda
Neighborhood

Wetering
Vlaardingen- Residents
- 3,595
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 3,501
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





