New
Wilhelminasingel 243135 JR VlaardingenOranjebuurt
€ 650,000 k.k.
- 136 m²living area
- 254 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherSfeervol jaren 30 hoekwoning op eigen grond met garage en ruime tuin!
Description
Sfeervol en ruim jaren dertig hoek herenhuis met garage, tuin rondom en op een perceel van 254 m2 eigen grond. Deze robuuste 5-kamerwoning heeft een woonoppervlakte 136 m2 en de tuin die rondom de woning ligt heeft een oppervlakte van bijna 150 m2. Door de hoekligging met diverse extra hoekramen is de woning erg licht.
De begane grondvloer is uitgevoerd met beton en in 2013 is het pannendak vernieuwd. Het buitenschilderwerk is in 2025 uitgevoerd. De woning is ook verduurzaamd en heeft een energielabel C. De spouw van de zijmuur is geïsoleerd, het dak is geïsoleerd, er is voor een groot gedeelte HR++ glas en in 2024 zijn 9 zonnepanelen op het dak gelegd.
De woning ligt op een goede locatie aan de rand van de Oranjebuurt in Vlaardingen Ambacht, dichtbij het historische Landje van Chardon, de Vlaardingse Vaart en de Broekpolder. De woning ligt ook vlakbij uitvalswegen en oprit A-20. Openbaar vervoer met bus- en verderop metroverbinding. Wijkwinkelcentrum van Hogendorpkwartier ligt op 5 minuten van de woning, maar ook het centrum van Vlaardingen is niet ver weg,
Indeling:
Begane grond:
Toegang tot de woning via de bijna 5 meter diepe voortuin.
Entree van de woning met tochtportaal dat in een originele staat is met authentieke betegeling en glas-in-lood ramen. Meterkast. Aansluitend de hal, met gedeeltelijk betegeld toilet met hangend closet, trapopgang naar de 1e verdieping en toegang tot de kelder. De kelder is ruim 4 m2 groot en heeft een hoogte van ca. 1.90m.
De woonkamer heeft een oppervlakte van ca. 37 m2 met openslaande deuren naar de achtertuin. De ramen aan voor- en zijkant zijn allemaal uitgevoerd als erkers en in de woonkamer ligt een parketvloer.
De open keuken van ca. 6 m2 is uitgevoerd met een complete keuken in lichte kleurstelling met veel bergruimte, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron (2019), close-in-boiler, koelkast met vriesvak en vaatwasser (2022).
1e verdieping:
Overloop, met vaste kast. Slaakamer aan achterzijde van ca. 14 m2 met sfeervolle glas-in-loodramen en openslaande deuren naar het zonnige balkon. De slaapkamer aan voorzijde is ca. 19 m2 groot en ontstaan door het samenvoegen van twee slaapkamers. Indien gewenst is het eenvoudig mogelijk hier weer twee kamers van te maken. De slaapkamer is uitgevoerd met een kastenwand. In beide slaapkamers is een extra hoekraam aanwezig. De badkamer van ca. 7 m2 is geheel betegeld en voorzien van een ligbad, douchecabine, brede wastafel, designradiator en toilet. Het plafond is uitgevoerd met inbouwspots.
2e verdieping:
Brede overloop/hal met dakkapel. Slaapkamer aan voorzijde met een vloeroppervlakte van ca. 12 m2, de slaapkamer aan achterzijde heeft een vloeroppervlakte van ca. 11 m2. Beide slaapkamers hebben een Velux dakraam en een sfeervol authentiek rond raampje. Voorzieningenruimte/ 2e badkamer met Velux dakraam en een vloeroppervlakte van ca. 7 m2. In deze ruimte bevinden zich een douche, toilet, spoelblok en wasmachine aansluiting. Vanuit de voorzieningenruimte geeft een vlisotrap toegang tot de ruime vliering met een vloeroppervlakte van ca. 20 m2 met een nokhoogte van ca. 1.85m en de CV-combiketel.
Tuinen en garage:
De tuin ligt rondom de woning en is heel beschut. Er is sierbestrating, gras en er zijn diverse groenborders. De achtertuin is bijna 11 meter breed en ca. 5.50 meter diep. Aan de gevel hangt een zonnescherm. Vanuit de achtertuin is toegang tot de garage van ca. 16,5 m2 met elektrisch bedienbare garagedeur. Voor de garage kan ook nog een auto op eigen terrein geparkeerd worden. De achtertuin ligt op het zuiden en er is een zij-uitgang. De zijtuin is ca. 4.65meter breed en afgeschermd met een haag. De voortuin tot slot is bijna 5 meter diep.
Bijzonderheden:
- De woning is goed geïsoleerd en heeft energielabel C;
- Electrische installatie bestaande uit 12 groepen en aardlekschakelaar;
- CV-combiketel Nefit Trendline CW5 uit 2022;
- 9 zonnepanelen uit 2024 met een opbrengst van 430 WP per paneel;
- Bouwjaar woning 1939;
- Woonoppervlak 136 m2, perceeloppervlakte 254 m2;
- Gelegen op eigen grond;
- In de koopakte zal een ouderdomsclausule worden opgenomen;
- Oplevering in overleg, maar op redelijk korte termijn mogelijk.
-----------------------------------------------
Interesse in dit huis? Neem uw eigen aankoopmakelaar mee.
Deze brochure is met zorg samengesteld, wij zijn echter niet aansprakelijk voor eventuele onjuiste of onvolledige informatie. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,779
- Year of construction
- 1939
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 254 m²
- Volume in cubic meters
- 508 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HR CW5 (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- VLAARDINGEN E 1894
- Cadastral map
- Area
- 254 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking