Sold
Baarschotseweg 65756 PC VlierdenVerspreide woningen bij Vlierden
€ 698,006 k.k.
- 190 m²living area
- 1,480 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- September 29, 2025
- Date of sale
- October 21, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
GROTE LANDELIJK GELEGEN VRIJSTAANDE WONING GELEGEN TUSSEN DEURNE, LIESSEL EN VLIERDEN OP CA. 5 MINUTEN VAN DE SNELWEG A67.
Deze woning heeft maar liefst 5 slaapkamers op de eerste verdieping. De begane grond is verzorgd ingericht met een grote woonkamer, woonkeuken en werkkamer (of slaapkamer). Raampartijen rondom zorgen voor een mooie lichtinval in de woning.
De grote vrijstaande garage is voorzien van 18 zonnepanelen
Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging!
VERKOPER VERTELT: "Ik heb hier 35 jaar met plezier gewoond, de rust en ruimte in een bosrijke omgeving en een plezierige buurt die voor je klaar staat als het nodig is".
DOOR DE WONING | WELKOM
Via een verhard pad door de verzorgde voortuin kom je binnen in de entree van de woning. In de hal is de meterkast en het betegelde toilet met fonteintje. Vanuit de hal kun je naar de woonkamer of met de trap naar de eerste verdieping.
WOONKAMER
Ruime en lichte woonkamer van maar liefst 40 m².
De woonkamer is voorzien van een lichte houten vloer en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk. Grote ramen zorgen voor een fraaie lichtinval in de woonkamer. Aan de achterkant (zuidkant) zijn er rolluiken geplaatst waarmee je de warmte buiten kunt houden.
WOONKEUKEN
Aan de achterzijde van de woning ligt de woonkeuken met schuifpui naar de achtertuin.
De royale woonkeuken biedt ruimte voor een grote eettafel. De keuken is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming en het keukenblok is in een L-vorm geplaatst. Naast veel werkruimte is er in het keukenblok ook diverse inbouwapparatuur verwerkt, zoals een vaatwasser, koelkast, combi oven/magnetron, 5-pits gasfornuis en een oven. Verder is er veel bergruimte in de kastjes van het keukenblok.
In de keuken is de deur naar een halletje bij de achterdeur.
Door de grote schuifpui heb je vanuit de woonkeuken een mooie verbinding met je achtertuin.
WERKKAMER
Aan de voorzijde ligt een grote werkkamer. Uiteraard kun je deze ook als speelkamer of zelfs slaapkamer gebruiken.
Ook deze kamer heeft een tegelvloer met vloerverwarming en is afgewerkt met gestucte wanden. Grote ramen zorgen voor een prima lichtinval.
In de werkkamer is de verdiepte kelderkast en een bergruimte met opstelling van de CV-ketel.
DOOR DE WONING | EERSTE VERDIEPING
Met de trap kom je op de ruim opgezette overloop met dakraam en inbouwkasten. Aansluitend zijn er maar liefst 5 slaapkamers, de badkamer en een extra bergruimte met aansluitingen voor de wasapparatuur.
VIJF SLAAPKAMERS
Alle slaapkamers zijn voorzien van een nette laminaatvloer en afgewerkt met gestucte wanden en de schuine kap.
-> Slaapkamer 1 (linksvoor): ca. 12,4 m² en voorzien van een grote inbouwkast.
-> Slaapkamer 2 (linksachter): ca. 11,6 m² en voorzien van twee inbouwkasten.
-> Slaapkamer 3 (achterzijde): ca. 8,2 m² en voorzien van een dakkapel met zicht over de eigen achtertuin.
-> Slaapkamer 4 (rechtsachter): ca. 9,1 m² en voorzien van een dakraam en een raam in de zijgevel.
-> Slaapkamer 5 (rechtsvoor): ca. 10,2 m² en voorzien van een dakraam en een raam in de zijgevel.
BADKAMER (2020)
Moderne en ruime badkamer uit 2020.
De wanden zijn betegeld en de vloer is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming.
De badkamer is voorzien van een grote inloopdouche, dubbele wastafel, toilet en extra meubel met opbergruimte. Een designradiator maakt de badkamer compleet.
WASRUIMTE
Een ruime en praktische ruimte met aansluitingen voor de wasapparatuur. Ideaal als wasruimte met de was lekker uit het zicht!
DOOR DE WONING | VLIERING
Vanaf de overloop kun je met een vlizotrap naar de vliering. Een bergruimte over de hele breedte van de woning voor het opbergen van bijvoorbeeld je vakantie- en kerstspullen.
DOOR DE TUIN
Voor, naast en achter de woning ligt een verzorgde tuin.
De voortuin is fraai aangelegd met vaste beplanting en zorgt ervoor dat de woning niet direct aan de straat grenst.
Aan de rechterzijde bevindt zich een grote oprit met carport (voorzien van oplaadpaal), met plek voor meerdere auto's. Aansluitend aan de carport ligt de grote garage, ideaal voor extra opslag of hobbyruimte.
Achter de woning ligt de grote, keurig onderhouden tuin. Deze is speels ingedeeld met diverse terrassen, een gazon en vaste beplanting. Door de omliggende groene haag geniet je van optimale privacy.
Als uitsmijter is er nog het ruime terras achter de garage. Dit terras is voorzien van een verlichte overkapping en hier staat de jacuzzi. Vanaf het terras heb je een mooi uitzicht over je eigen tuin.
De tuin is een fijne plek om tot rust te komen en te genieten met familie en vrienden.
GARAGE
De garage is ca. 45 m² groot en aan de voorkant toegankelijk via een automatische roldeur. Aan de zijkant is er een loopdeur vanuit het terras.
De garage is voorzien van een betonvloer en afgewerkt met schoonmetselwerk wanden. Er is een praktische bergzolder gerealiseerd.
DOOR DE OMGEVING
Baarschotseweg 6 ligt in het landelijke gebied tussen Deurne, Vlierden en Liessel met veel vrijheid rondom en nabij het bos.
Vlierden is een gezellig dorp met een rijk verenigingsleven. Zeker zo belangrijk is de ligging op slechts 25 autominuten van Eindhoven en Venlo. Binnen 4 minuten ben je op de oprit naar de A67.
Vlierden heeft een eigen basisschool en in Deurne is een uitgebreid aanbod aan voortgezet onderwijs. Hier fiets je in ca. 10 minuten naartoe.
In 10 minuten ben je met de auto in Deurne of Asten. Beide hebben een ruim aanbod (winkel)voorzieningen en restaurants.
Rondom Vlierden heb je diverse uitgestrekte wandel- en fietsgebieden om heerlijk te ontspannen. De Groote Peel ligt op korte afstand.
Hou je van de paardensport? In de omgeving is hier volop ruimte voor. Op korte afstand liggen Green Valley Estate en Peelbergen Equestrian Centre.
ALGEMENE GEGEVENS EN BIJZONDERHEDEN
Bouwjaar: 1968 (gemoderniseerd)
Woonoppervlakte: ca. 190 m²
Garage: ca. 45 m²
Inhoud: ca. 706 m³
Perceel: 1480 m²
Kozijnen: Hout
Glas: Dubbel
Energielabel: B
Verwarming: CV-ketel Nefit (ca. 2012)
Zonnepanelen: 18 stuks
Vloer-, muur- en dakisolatie.
Gemoderniseerde woning in een goede staat van onderhoud.
Heb je interesse in deze woning? Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat deze woning te bieden heeft.
Wil je weten wat de verkoopmogelijkheden van je eigen woning zijn? Neem gerust contact op voor een vrijblijvend verkoopadvies. Martijn komt graag kennismaken!
Verkoper kan een bankgarantie verlangen van 10% van de koopsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 698,006 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,674
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 190 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 37 m²
- External storage space
- 45 m²
- Plot size
- 1,480 m²
- Volume in cubic meters
- 706 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- DEURNE Q 418
- Cadastral map
- Area
- 1,480 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, outside the built-up area, in wooded surroundings, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 800 m² (20.00 metre deep and 34.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
6,484x
Viewed
115x
Saved
29-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




