Sales history
- Listed since
- March 7, 2025
- Date of sale
- March 24, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Op zoek naar een leuk 3-kamerappartement met een royale woonkamer, twee slaapkamers, separate berging en een parkeerplaats in het souterrain? Bekijk de presentatie voor een eerste indruk. Maak bij belangstelling zeker een afspraak voor een bezichtiging!
Centrale ligging
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van een modern appartementencomplex nabij het centrum op korte afstand van alle voorzieningen en vlakbij de uitvalswegen. Met een bushalte om de hoek ook handig als je met het openbaar vervoer reist.
Indeling en afwerking
De entree van het appartement biedt een ruime hal met garderoberuimte en een meterkast. Vanuit hier heb je toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer, een berging, het toilet met fontein en de royale living. De woonkamer is ruim opgezet en grenst aan een wintertuin/loggia en de keuken. De open keuken heeft een praktische hoekopstelling en is voorzien van voldoende kastruimte en diverse inbouwapparatuur, zoals een kookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelkast. De volledig betegelde badkamer beschikt over een douche en een wastafel. In de berging vind je aansluitingen voor de was-apparatuur, de opstelling van de cv-ketel en een WTW-unit.
Gemeenschappelijke ruimtes
Het appartementencomplex beschikt over ruime en lichte gemeenschappelijke ruimtes. De entreehal is voorzien van een bellentableau met intercom, brievenbussen, een lift en een trap naar de bovenliggende verdiepingen en het souterrain. Via een corridor bereik je het appartement. Aan de achterzijde van het gebouw bevindt zich een afgesloten binnenterrein met een fietsenberging en een containerruimte. Hier vind je tevens een groen ingerichte buitenruimte met een grasveld, boompjes, hagen en een vijverpartij. Op de bankjes kun je bij mooi weer ook lekker buiten zitten.
Vlijmen is een ideale woonlocatie, mede dankzij de gunstige ligging. Met de auto sta je binnen tien minuten in het centrum van Den Bosch en ook andere grote steden zijn goed bereikbaar dankzij de nabijgelegen A59 en A2. Daarnaast zijn alle voorzieningen dichtbij: supermarkten, winkels, basisscholen en sportfaciliteiten bevinden zich op loop- en fietsafstand. Ben je meer een natuurliefhebber? Recreatiegebied Engelermeer biedt mogelijkheden om te wandelen, te zonnen op het strand en te zwemmen in de plas. Ook Nationaal Park De Loonse- en Drunense Duinen ligt op slechts zes kilometer afstand, waar je kunt genieten van uitgestrekte natuur en mooie wandel- en fietsroutes.
Algemeen:
Bouwjaar: 2005;
Woonoppervlakte inclusief loggia: ca. 78m²;
Inhoud woning: ca. 246m³;
Volledig geïsoleerd;
Liftinstallatie aanwezig;
Eigen parkeerplaats en separate berging in souterrain;
VvE bijdrage circa € 117,- per maand;
*Er komt een niet-zelf-bewonersclausule in de koopovereenkomst;
*De woning wordt verkocht zonder vragenlijst en zonder lijst van zaken;
Aanvaarding in overleg.
Tot slot
Een woning ziet, voelt en beleeft u pas echt bij een vrijblijvende bezichtiging.
Bel of mail ons voor een afspraak. Wij leiden u graag rond in dit appartement.
Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen. Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen. Deze presentatie bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,392
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 117.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (corridor apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 74 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 246 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- VLIJMEN L 2696
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VLIJMEN L 2696
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 117.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,750x
Viewed
16x
Saved
6-3-2025
On Funda
Neighborhood

Vlijmen-Dorp
Vlijmen- Residents
- 4,225
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 4,217
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




