Sold under reservation
Deken van Baarstraat 145251 RK VlijmenVliedberg
€ 789,000 k.k.
- 165 m²living area
- 682 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherWil jij ook wonen in een vrijstaande woning met zonnige tuin? Bel ons
Description
Deze woning is er één om van te houden. Picobello afgewerkt, een zee aan ruimte en supersfeervol. Je zou er zo verliefd op worden.
Deze vrijstaande woning ligt op een groot perceel van 682m2 en heeft een woonoppervlakte van maar liefst 166m2. Indrukwekkende cijfers ja! Verder telt de woning een leefkeuken met bijkeuken, vier slaapkamers, een fraai aangelegde tuin, een zeer ruime aangebouwde garage en een riante, deels dichte veranda.
Krijg je een warm gevoel van deze woning? Maak vandaag een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Wij leiden je graag rond en beantwoorden daarbij met plezier al je vragen.
De bijzonderheden van de woning:
- Ruime vrijstaande woning
- Tuin grenst aan een weiland
- Grotendeels instapklaar
- Eigen oprit met plaats voor 3 auto’s
- Grote hal (meterkast met 3-fasenaansluiting)
- Sfeervolle en lichte woonkamer met schuifpui en houtkachel (41m2)
- Leefkeuken
- Bijkeuken met vaste kasten
- 3 slaapkamers eerste verdieping
- Complete badkamer
- 1 ruime slaapkamer met dakkapel tweede verdieping
- Diepe, privacy biedende en zonnige tuin
- Apart fietsenhok voorzijde van de tuin
- Zeer ruime, aangebouwde garage
- Dubbele, deels dichte veranda
- Volledig voorzien van dubbel glas (HR++)
- Volledig voorzien van houten kozijnen
- CV-ketel Intergas, bj: 2015 (lease)
Aangekomen bij nummer 14 aan de Deken van Baarstraat zie je eerst de ruime voortuin. Dat is een mooi uitzicht vanaf de bank. In de hal vind je meterkast, gaderobe, de trapopgang naar de eerste verdieping en de deuren naar woonkamer en keuken. De woonkamer is netjes afgewerkt en gehuld in warme kleuren. Aan de voorzijde is het zitgedeelte. Aan de achterzijde het eetgedeelte. Vanaf de eettafel kijk je zo de diepe en fraai aangelegde tuin in. Fijn!
Eten, bijkletsen en werken kan overigens ook in de leefkeuken. De keuken bestaat uit een inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, spoelbak, combi-magnetron en een composiet werkblad. In de kelderkast kun je je voorraad kwijt. Via de keuken kom je in de bijkeuken terecht. Wederom een fraai afgewerkte ruimte. Hier is een toiletruimte en in de vaste kast vind je, naast opbergruimte, de aansluiting voor de wasapparatuur. Via een loopdeur kom je uit bij de tuin.
Aan de overloop van de eerste verdieping grenzen drie (slaap)kamers en de badkamer. Twee van de drie slaapkamers hebben een wastafel. De derde slaapkamer doet nu dienst als kleedkamer, maar kan uiteraard ook een slaapkamer worden. De complete en nette badkamer is opgedeeld in een zwevend toilet, wastafel met meubel, een douchecabine en een ligbad.
De tweede verdieping bestaat uit een ruime overloop met dakkapel en diepe knieschotten plus een ruime slaapkamer, ook met dakkapel. De slaapkamer ziet er, net als de rest van de woning, sfeervol en warm uit.
Dan de tuin. Een plaatje. Ontzettend diep, met direct aan de woning een smalle overkapping en een terras. Ook de aangebouwde extra grote garage valt op. Voor de autoverzamelaar; in deze garage parkeer je desgewenst twee à drie auto’s. Daarnaast is het de ideale klusruimte en berg je hier al je tuinmaterialen op. De fietsen en eventuele scooter(s) parkeer je in het daarvoor speciaal gebouwde fietsenhok aan de voorzijde van de tuin. Zo fiets of scooter je direct richting je bestemming. Verder bestaat de tuin uit sierbestrating, nog een terras, een flink gazon (iemand zin in een potje voetbal?) en de hekkensluiter: een dubbele veranda die deels dicht is gemaakt. Samen relaxen, barbecueën, borrelen en genieten doe je hier. Ultiem ontspannen kan overigens in de sauna. Een mooi vooruitzicht! Leuk om te weten: aan de achterzijde van de tuin grenst een weiland. De achterburen zijn kippen, paarden en struisvogels. Gezellig!
Ligging van de woning:
De Deken van Baarstraat is een doorgaande weg. Het leuke aan deze locatie is dat je binnen tien autominuten in het centrum van Den-Bosch staat. Ook andere grote steden zijn gemakkelijk te bereiken. Dat komt door de ideale centrale ligging in Brabant nabij de A59 en A2. Voor voorzieningen hoef je niet ver weg. In Vlijmen vind je namelijk alles op loop- en fietsafstand. Er zijn diverse supermarkten, winkels, basisscholen en sportvoorzieningen. Zin in een frisse neus? Recreatiegebied 'Engelermeer' is een fijn wandelgebied waar je in de zomermaanden geniet van zon, strand en meer. Ook Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen ligt op slechts zes kilometer afstand.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 789,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,782
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Other space inside the building
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 33 m²
- External storage space
- 39 m²
- Plot size
- 682 m²
- Volume in cubic meters
- 811 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, lease)
Cadastral data
- VLIJMEN H 4360
- Cadastral map
- Area
- 467 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- VIJMEN H 5305
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 0.23 metre deep and 0.14 metre wide
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,950x
Viewed
75x
Saved
21-8-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



