New
Glacisstraat 15-B4381 RE VlissingenScheldestraat e.o.
€ 149,000 k.k.
- 55 m²living area
- 2bedrooms
- Genergy label
Description
Betaalbaar en gelijkvloers wonen op de tweede verdieping, aan de rand van het stadshart. Gelegen aan een rustige straat aan de rand van het kernwinkelgebied met een kleine, inpandige fietsenberging hoewel geen fiets nodig is om de winkels en het strand snel te bereiken.
Dit appartement betreft dus de tweede verdieping van een kleinschalig complex ondergebracht in een statig pand dat stamt van rond 1900. Het pand heeft nog enkele authentieke stijlelementen van die tijd, zichtbaar in bijvoorbeeld de stijlvolle trap en de fraaie voorgevel. Van oorsprong gebouwd als woonhuis voor een notaris, later is er zelfs een winkel in ondergebracht waarna het een woning en praktijkruimte werd voor een advocaat. In 2007 is het pand aangekocht en verbouwd tot drie individuele woonappartementen en is het verhuurd geweest. In 2024 is de verhuur beëindigd en is het object op onderdelen gemoderniseerd. Thans is het complex in drie appartementsrechten verdeeld. Daarvoor is door de notaris een splitsingsakte opgesteld en is het complex bouwkundig gekeurd op basis waarvan een meerjaren-onderhoudsplan is gemaakt.
De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren is thans ingeschat op € 90,- per maand maar de drie nieuwe eigenaren zullen zelf in gezamenlijkheid daarin nog keuzes moeten maken. De basis voor een goed functionerende VvE is echter gelegd, verrassingen zijn dus uitgesloten.
De verwarming en het warmwater is collectief via één centrale ketel (bouwjaar 2024). Electra is nieuw aangelegd in 2007, loopt via de VvE en is met tussenmeters per appartement af te rekenen. Door de VvE wordt een voorschot in rekening gebracht voor elektra, gas, verwarming en warmwater van € 125,- per maand. De energiekosten zijn dus heel goed te beheersen en daarmee kunnen de woonlasten laag gehouden worden. Er is bij de renovatie rekening gehouden met de thermische isolatie en vooral ook met de akoestische isolatie tussen de appartementen onderling en voldoet aan de strengste eisen. Op dit niveau is uiteraard geen sprake van bovenburen maar er is nog wel een vlieringruimte.
Het appartement bereik je via een representatieve hal, is dus op de tweede verdieping gelegen en geheel gelijkvloers. Met een woonoppervlak van ruim 56m2, geschikt voor een klein huishouden, en met twee slaapkamers en een compacte badkamer met toilet en wasmachine-aansluiting. De kleine woonkamer annex keuken (samen zo'n 23 m2) is gelegen aan de voorkant en voorzien van een fraaie PVC vloer, in visgraatmotief aangebracht. De voorzieningen van badkamer, keuken en afwerking zijn eenvoudig en laten zeker nog wel wat ruimte over voor eigen inbreng.
Dit appartement heeft geen eigen buitenruimte maar ligt op enkele wandelminuten van strand, boulevards en terrassen.
Bij volledige financiering, afhankelijk van je fiscale positie, betaal je minder dan € 600,- (netto) aan hypotheeklast. Dat is nog eens betaalbaar!
Ook zo benieuwd naar dit appartement? Alleen deze is nog beschikbaar. Bel snel voor een bezichtigingsafspraak. Voor meer informatie verwijzen wij je graag naar onze website. Hier vindt je een uitgebreide presentatie van deze instapklare woning. Voor het plannen van een bezichtiging neem je contact op met Bert Bimmel Makelaardij (0118-414014) Wij geven je graag een rondleiding.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 149,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,709
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 90.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 55 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 210 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Central facility
- CH boiler
- Moderne HR ketel (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN A 6630A
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 90.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
6-5-2026
On Funda
Neighborhood

Scheldestraat e.o.
Vlissingen- Residents
- 2,745
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 2,542
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



