Sold
President Rooseveltlaan 1524382 KW VlissingenBonedijkestraat e.o.
€ 215,000 k.k.
- 87 m²living area
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- April 11, 2025
- Date of sale
- May 2, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Dit ruime 3 kamer appartement, gesitueerd op de tweede (bovenste) verdieping van een goed onderhouden appartementencomplex, is de afgelopen jaren netjes onderhouden en voorziet in moderne, comfortabele voorzieningen. Van één van de slaapkamers is een riante badkamer gemaakt en de verassend ruime woonkamer, van zo'n 40 m2, geeft heerlijk veel woonruimte. Je hebt een eigen berging en een heerlijk zonnig terras met zonnescherm, gesitueerd op het zuiden zodat je lekker in het zonnetje kunt genieten. Aan de achterzijde van het complex is een brede groenvoorziening, grenzend aan de nieuwbouw en is er voldoende parkeergelegenheid. Door de centrale ligging kun je wandelend naar het strand en de Boulevard en ook het centrum is lekker dichtbij. Er is sprake van een degelijke VVE die zorgdraagt voor uitstekend onderhoud.
Begane grond:
Afgesloten, gemeenschappelijke entree, hal met intercom, bellentableau en brievenbussen. In 2025 is de pui compleet vernieuwd, waardoor je een keurig verzorgde entree tot het complex hebt. Het verzorgde trappenhuis geeft toegang tot het appartement op de tweede verdieping. Aan de achterzijde van het complex bevindt zich de stenen, ruime berging.
Tweede verdieping:
De hal geeft een ruime en verzorgde entree van het appartement. Er is voldoende ruimte voor je garderobe en voor de toiletruimte. Vanuit de hal bereik je de woonkamer. Deze is in een doorzonmodel ingedeeld en kent een ruime opzet. Aan de voorzijde van de woonkamer bevindt zich de zithoek waar je prima ruimte hebt voor je meubels en je uitkijkt over het groen aan de voorzijde. Aan de achterzijde is de eethoek gesitueerd waar je een zee aan daglicht hebt en je zo je ruime balkon oploopt. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur en is geplaatst in een praktische opstelling, in een lichte en neutrale kleurstelling. Vanuit de keuken geeft de schuifpui je toegang tot het balkon, welke is gesitueerd op het zuiden. Hierdoor heb je de hele dag een lekker zonnig plekje en kijk je uit over het vele groen en de keurige nieuwbouw achter het appartementencomplex. In een vaste kast is ruimte voor de Intergas HRe combi cv installatie, welke dateert uit 2019. Deze zorgt voor de centrale verwarming en het warmwater in het appartement. Er zijn 2 prima bemeten slaapkamers aanwezig in het appartement, variërend in afmetingen. De masterbedroom heeft toegang tot het balkon. In één van de voormalige slaapkamers, is een ruim opgezette badkamer gesitueerd waar je met een ligbad, een aparte douche, een wastafel én veel kastruimte lekker veel comfort hebt.
Algemeen:
De woning beschikt over kunststof kozijnen met draai-kiepfunctie en is voorzien van HR++ beglazing, alsmede over spouwmuurisolatie en dakisolatie. Mede hierdoor is er sprake van een energielabel B en lage lasten voor het energieverbuik.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 215,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,471
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 199.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1956
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 290 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRe (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN F 839
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 199.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,271x
Viewed
15x
Saved
11-4-2025
On Funda
Neighborhood

Bonedijkestraat e.o.
Vlissingen- Residents
- 2,300
- Family with children
- 24%
- Avg. asking price / m²
- € 2,922
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




