New
Singel 1234382 LN VlissingenBloemenlaan e.o. West
€ 207,500 k.k.
- 80 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Description
Stap binnen in dit comfortabele appartement aan de Singel in Vlissingen. Gelegen op de eerste verdieping biedt deze woning een fijne combinatie van ruimte, licht en wooncomfort. Dankzij de grote raampartij in de sfeervolle woonkamer geniet je hier dagelijks van veel natuurlijk licht en een prettig ruim uitzicht over de straat en een het groen. De keuken is recent vernieuwd en voorzien van alle gemakken. Er is een fijne badkamer met en een apart toilet. Aan de achterzijde een fijn balkon bereikbaar vanuit de keuken en de 2 slaapkamers. Kortom: een prettig en licht appartement op een fijne locatie, met comfortabele ruimtes en een mooi uitzicht.
Locatie:
De Singel in Vlissingen is een centrale en praktische woonlocatie. Je woont dicht bij het centrum, de boulevard, het strand en dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten, scholen en het station. Ook de bereikbaarheid is goed: via de Sloeweg en Nieuwe Vlissingseweg zit je relatief snel op de A58 richting Middelburg, Goes en Rotterdam. Daardoor past de locatie vooral goed bij mensen die centraal willen wonen met veel voorzieningen dichtbij.
De indeling van het appartement:
Centrale entree met bellentableau, brievenbussen en trapopgang naar de verdiepingen.
Vanuit de ruime hal heb je toegang tot alle vertrekken van het appartement. De lichte woonkamer vormt het hart van de woning en biedt dankzij de grote raampartij een heerlijk gevoel van ruimte en een vrij uitzicht over de straat en het gemeentelijk groen. De combinatie van het natuurlijke licht en de sfeervolle indeling maakt dit een bijzonder prettige leefruimte. De kozijnen zijn van kunststof en zijn voorzien van zonnewering. De woonkamer kan gemakkelijk en snel verwarmd en gekoeld worden door de air-conditioning.
De recent vernieuwde, dichte keuken is modern afgewerkt met een stenen werkblad en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een spoelbak, inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser.
Er zijn twee goede slaapkamers aan de achterzijde van het appartement. Beide kamers zijn voorzien van een praktische inbouwkast. De badkamer is functioneel ingericht en heeft een douche, wastafel met meubel en de wasmachineaansluiting.
Via zowel de keuken als de slaapkamers bereik je het ruime balkon op het noordwesten. Hier kun je in alle rust genieten van de buitenlucht. Op de begane grond bevindt zich bovendien een praktische stenen berging, ideaal voor het stallen van fietsen en extra opslagruimte. Daarnaast is er openbare parkeergelegenheid direct voor de deur.
Voor het maken van een afspraak neem direct contact met ons op:
Tel: 0118-23 44 55
App: 0113-22 77 88
Graag tot ziens in Singel 123 Vlissingen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 207,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,594
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 200.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 264 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers and 2 sinks
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, to rent)
Cadastral data
- VLISSINGEN A 5394
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Periodic contribution
- Yes (€ 200.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Bloemenlaan e.o. West
Vlissingen- Residents
- 1,275
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 2,641
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.