Nieuwstraat 1084381 CW VlissingenOude Binnenstad
€ 469,000 k.k.
- 147 m²living area
- 127 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
Als U behalve verhuizen niets meer wilt doen, is dit uw kans!
In het hartje van de binnenstad ligt deze uitstekend onderhouden en charmante ruime hoekwoning met zonnige tuin op het zuiden en garage. De sfeervolle en karakteristieke woning ligt op een rustige locatie in het centrum en op loopafstand van het Bellamypark, haven, centrum, boulevard, strand en winkels. Deze woning is werkelijk perfect afgewerkt, 100% instap klaar en U kunt deze daarom zonder verdere investeringen direct betrekken. Het aanwezige energielabel B is uniek te noemen voor een pand wat oorspronkelijk is gebouwd in 1902!
Indeling
Entree met garderobe, geheel nieuw verhoogd toilet met design toiletmeubel, trap naar de eerste verdieping en toegang tot de inpandige garage/bijkeuken, welke o.a. is voorzien van een keukenblok met warmwatervoorziening. De gehele inrichting hiervan dateert van juli 2025. Boven deze gehele ruimte bevindt zich een bergzolder, stahoogte 195 cm, toegankelijk is middels een vlizotrap. Vanuit de entree is tevens toegang tot de woonkamer met zit- en eethoek. De eethoek is voorzien van een gezellige haard, terwijl de zithoek is voorzien van een luxe cine-wall. De open keuken is splinternieuw (juli 2025), luxe afgewerkt en voorzien van alle inbouwapparaten: hoge koelkast, hoge vriezer, 2 x een combi oven/magnetron, extra grote spoelbak, vaatwasser, originele quooker combi+ kraan, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging naar buiten. Deze keuken beschikt bovendien over meer dan voldoende bergruimte. De gehele begane grond is voorzien van een pvc-vloer met vloerverwarming en de woonkamer en keuken van een comfortabele airco (Mitsubishi), voor koeling of verwarming. Deze verwarming is ruim voldoende zodat naar keuze al of niet gebruik gemaakt kan worden van de vloerverwarming. De tuindeuren geven toegang tot de achtertuin en de veranda.
Eerste verdieping
Overloop met de vaste trap naar de tweede verdieping. Er zijn drie fijne slaapkamers aanwezig en de badkamer is modern afgewerkt met een ligbad, een inloopdouche, mechanische afzuiging, een tweede toilet en een dubbele wastafel. Elektrische vloerverwarming zorgt ook hier voor extra comfort. Bovendien is er is het plafond een DAB+ systeem gemonteerd, wat bediend kan worden middels een afstandsbediening.
Tweede verdieping
Overloop met toegang tot een grote aparte waskamer, waarin zich ook de c.v.- installatie bevindt. Ideaal te gebruiken als separate wasruimte. Op deze verdieping is ook een zeer riante slaapkamer met inloopkast aanwezig. Naar wens kan op deze verdieping een aparte slaapkamer, werkkamer of game-room gecreëerd worden.
Tuin
Buiten:
De gezellige stadstuin is zonnig, biedt voldoende privacy, is bovendien voorzien van een grote fraaie overkapping met verlichting en een terras met diverse plantenbakken.
Bijzonderheden
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1902, geheel gerenoveerd in ca. 2000.
Energielabel B
C.v.-combiketel (2019)
Beide vaste trappen alsmede de 2e verdieping zijn geheel voorzien van nieuwe vloerbedekking. (juli 2025)
Mitsubishi airco/verwarming
Elektrische rolluiken aan de achterzijde (begane grond)
Parkeren voor de deur (vergunning)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,190
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1902
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- Plot size
- 127 m²
- Volume in cubic meters
- 619 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2019, in ownership
Cadastral data
- VLISSINGEN E 3441
- Cadastral map
- Area
- 127 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 39 m² (5.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
Popularity
3,971x
Viewed
41x
Saved
29-8-2025
On Funda
Neighborhood

Oude Binnenstad
Vlissingen- Residents
- 3,845
- Family with children
- 12%
- Avg. asking price / m²
- € 3,207
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



