Eeuwsels 395408 AJ VolkelKom Volkel
€ 798,000 k.k.
- 151 m²living area
- 968 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherVrijstaande woning met garage, carport en groot perceel van 968 m²
Description
Aan de rand van het dorp op riant perceel van 968 m² gelegen vrijstaande woning met inpandige garage, carport en tuin op het zuiden met tuinberging en overkapping. Dorpsvoorzieningen zoals basisschool, supermarkt en enkele winkels liggen op korte afstand evenals de sportvelden en tennisbaan. Het centrum van Uden met alle voorzieningen ligt op 3 kilometer afstand evenals snelweg A50.
Deze splitlevel woning uit 1973 is degelijk gebouwd. Het totale gebruiksoppervlakte van de woning is maar liefst 232 m² inclusief het souterrain en de inhoud van de woning is circa 856 m³. De woning is gelegen op een groot perceel. Door de situering van de woning in combinatie met dit perceel, zorgt dat voor een vrij gevoel van wonen met veel privacy rondom het huis. Op eigen terrein is voldoende ruimte aanwezig voor het parkeren van meerdere auto’s. In de straat is verder veel openbare parkeergelegenheid aanwezig. Verder zijn bij de woning een carport en garage aanwezig. De carport heeft voldoende hoogte voor het eventueel stallen van een caravan of camper aan huis. Het onderhoud van de woning is goed en daarbij is de woning voorzien van dak- en muurisolatie alsmede isolerende beglazing. De woning beschikt over aluminium kozijnen. Bij de achterzijde en rechterzijde van de woning zijn rolluiken geplaatst (deels elektrisch). Ook zijn er gedeeltelijk horren aanwezig. Er zijn 15 zonnepanelen gelegd bij de woning en er is een airco geplaatst. De woning beschikt over een energielabel B. In de woning vindt de verwarming plaats door een gasgestookte cv.-ketel met radiatoren en vloerverwarming. Er is ook een open haard aanwezig, wat zorgt voor extra comfort en sfeer.
Indeling begane grond:
Via de entree kom je binnen in een fraaie lichte hal. Hier zijn ook de trappartijen naar de half verhoogde verdieping met slaapkamers en trap naar de benedenverdieping. De woonkamer met open keuken zijn in totaal ruim 50 m² groot. Er zijn grote raampartijen gericht op de mooie tuin. Deze ramen zorgen ook voor veel lichtinval en daardoor een prettig woonklimaat. Een schuifpui biedt direct toegang tot de tuin. De open keuken is voorzien van een nette inrichting met inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, combi oven/magnetron, koelkast, vaatwasser en is geheel afgewerkt met een granieten blad.
Bovenverdieping:
Op de bovenverdieping bevinden zich drie slaapkamers en de geheel betegelde badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloeren en hebben een goed formaat. Twee slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten en één slaapkamer is voorzien van een airco. De luxe badkamer is compleet met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.
Benedenverdieping:
De benedenverdieping maakt de woning extra interessant en biedt verrassend veel ruimte. Allereerst is hier de toiletruimte, wasruimte, cv.-ruimte en een tuinkamer met ramen en deur richting de tuin. Ook de inpandige garage is hier gelegen met een houten kanteldeur.
Souterrain:
Aansluitend bij de benedenverdieping is het souterrain met een vierde (slaap-)kamer, provisieruimte en een multifunctionele ruimte.
De benedenverdieping met het souterrain lenen zich uitstekend voor diverse doeleinden, zoals werken aan huis, hobbyruimte, praktijkruimte of het creëren van extra woonruimte.
Tuin:
De tuin is rondom de woning gelegen en verzorgd aangelegd. Daarbij is de achtertuin gelegen op het zuiden, maar door de ligging is er altijd een plek in de zon of juist in de schaduw te vinden. De tuin biedt veel privacy en ruimte voor ontspanning. In de tuin bevinden zich nog een stenen berging (in spouw gebouwd en voorzien van krachtstroom) met aansluitend een overdekt terras/overkapping met een open haard. Aan het huis ligt een fraai terras, welk direct vanuit de leefruimte te bereiken is. Doordat het leefgedeelte en terras iets hoger zijn gelegen, is er een fraai uitzicht over de gehele tuin. Rondom is de tuin voorzien van hoge hagen, borders met struiken, planten, beregening en een groot gazon. De woning ligt aan het begin van de straat met een geheel vrije ligging aan de linkerzijde en overzijde.
GRAAG LATEN WIJ U DEZE BIJZONDER MOOIE WONING ZIEN.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 798,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,285
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (split-level residence)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Shed roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 151 m²
- Other space inside the building
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 53 m²
- External storage space
- 14 m²
- Plot size
- 968 m²
- Volume in cubic meters
- 856 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- UDEN F 4249
- Cadastral map
- Area
- 748 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDEN F 4616
- Cadastral map
- Area
- 76 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDEN F 465
- Cadastral map
- Area
- 85 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- UDEN F 1073
- Cadastral map
- Area
- 59 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 437 m² (16.50 metre deep and 26.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport and built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,271x
Viewed
28x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kom Volkel
Volkel- Residents
- 2,465
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,790
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



