Sold
Prins Bernhardlaan 112274 HT VoorburgVoorburg Midden zuid
€ 300,000 k.k.
- 70 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- April 3, 2025
- Date of sale
- May 8, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
*** Welkom thuis bij de Prins Bernhardlaan 11 in Voorburg ***
Dit prachtige appartement op de bovenste (2e etage) ademt karakter en biedt een heerlijke woonruimte van ca. 70 m2.
Met een op het westen georiënteerde balkon over de volledige breedte kunt u optimaal van de middag- en avondzon genieten. Verder is het appartement voorzien van een moderne keuken met inbouwapparatuur en een nette badkamer.
Aan bergruimte is ook zeker geen gebrek. Op de gemeenschappelijke zolder is namelijk een eigen ruime berging aanwezig en achter het complex is ook nog een eigen (fietsen)berging.
De locatie is uitstekend. Het appartement is gelegen op steenworp afstand van het gezellige winkelcentrum “De Julianabaan”. Hier vindt u alles wat u dagelijks nodig heeft, maar hier vindt u ook gezellige lunchrooms en diverse kledingwinkels. Het oude centrum van Voorburg (Herenstraat e.o.) is gelegen op loop- of fietsafstand en hier vindt u nog meer leuke kwaliteitswinkels en -horecagelegenheden. De Mall of the Netherlands is op ca. 5 minuten rij afstand en het centrum van Den Haag op 3,8 km bereikbaar. In de wijk is verder veel groen aanwezig en andere belangrijke voorzieningen zoals gezondheidszorg, scholen, OV en diverse uitvalswegen. Zo zit u met de auto binnen 3 minuten op de A12 als het moet!
Kortom, zoekt u een appartement met veel bergruimte, gelegen op een fijne woonlocatie met alle voorzieningen dichtbij? Dan nodigen we u van harte uit voor een bezichtiging!
*** Bekijk ook de woningvideo en de plattegronden voor een goede impressie van het appartement. ***
INDELING:
Entree middels gesloten portiek aan de ventweg langs de Prins Bernhardlaan, waar parkeren vrij is. Via het verzorgde en authentieke jaren '50 trappenhuis bereikt u de voordeur van het appartement op de 2e verdieping. Vervolgens komt u binnen in een hal met meterkast, separaat toilet met fonteintje en naast het toilet de moderne badkamer welke is voorzien van een douche en wastafelmeubel.
De woonkamer is gelegen aan de voorzijde en vanuit de woonkamer heeft u mooi uitzicht op het groen van de Prins Bernhardlaan. In de woonkamer is tevens een diepe bergkast aanwezig. Het appartement heeft 2 slaapkamers en de hoofdslaapkamer is ca. 16 m2 en is voorzien van een kastenwand en deze slaapkamer biedt toegang tot het ruime woningbrede balkon. Dit balkon is gelegen op het westen en is ook toegankelijk via de keuken. De gemoderniseerde keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur (inductie kookplaat, vaatwasser, oven, koel-vriescombinatie, afzuigkap). Ook Cv-combiketel is keurig weggewerkt in de keuken. Bij het appartement hoort nog een ruime afgesloten bergzolder van ca. 7 m2. Daarnaast is er achter het appartementencomplex nog een eigen fietsenberging van ca. 6 m2.
KENMERKEN:
+ bouwjaar 1952
+ gelegen op eigen grond
+ gebruiksoppervlak wonen ca. 70 m2
+ gebouw gebonden buitenruimte ca. 7 m2 (West: middag-/avondzon)
+ externe bergruimte ca. 13 m2 (zolderberging en fietsenberging tezamen)
+ appartement is instapklaar en voorzien van een moderne volledig uitgeruste keuken
+ 1/6e aandeel in actieve VvE, maandbijdrage is € 150,00 (o.a. incl. opstalverzekering, reservering groot onderhoud)
+ reservefonds per 31-12-2024: € 9.155,51
+ huishoudelijk reglement van toepassing
+ overige verkoopinformatie digitaal beschikbaar
+ asbestclausule van toepassing i.v.m. bouwjaar
+ oplevering op korte termijn mogelijk
Koper heeft zijn eigen onderzoekplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u zich niet laat vertegenwoordigen door een aankopende makelaar of kundig adviseur acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle van belang zijnde zaken te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,286
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1952
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 240 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- No insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Ferolli (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- VOORBURG E 7751
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
4,686x
Viewed
111x
Saved
3-4-2025
On Funda
Neighborhood

Voorburg Midden zuid
Voorburg- Residents
- 2,315
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 4,831
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




