Sold
Prinses Beatrixlaan 3882273 XZ VoorburgBovenveen noord
€ 269,500 k.k.
- 56 m²living area
- 2bedrooms
- Genergy label
Sales history
- Listed since
- September 10, 2025
- Date of sale
- September 26, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
*** WELKOM THUIS BIJ DE PRINSES BEATRIXLAAN 388 TE VOORBURG ***
Bent u op zoek naar een 3 kamer appartement met een centrale ligging waar u uw volledige eigen touch aan kunt geven? Kom dan kijken naar de Prinses Beatrixlaan 388 in Voorburg waar het heerlijk wonen is met alle voorzieningen binnen handbereik! Maak van deze klus woning uw eigen paleisje!
De woning is gelegen in het geliefde Voorburg, met uitstekende verbindingen naar Den Haag, Rotterdam en Amsterdam via de nabijgelegen uitvalswegen (A4, A12 en A13). Station Laan van NOI en tram- en bushaltes bevinden zich op loopafstand. Ideaal voor forenzen!
Op korte afstand vind je diverse winkels, supermarkten, horeca, scholen en sportfaciliteiten. Het gezellige winkelcentrum 'De Julianabaan' ligt om de hoek. Voor een ontspannen wandeling zijn ook het Park ‘t Loo en het Julianapark in de buurt.
*** Bekijk de plattegrond, foto's en video voor een complete impressie van de woning ***
INDELING:
Via het gesloten portiek bereik je met de trap de vierde verdieping, waar dit sfeervolle appartement is gelegen. De woning beschikt over een balkon op het noordoosten en een eigen berging in de onderbouw.
De centrale hal biedt toegang tot alle vertrekken in de woning.
Aan de voorzijde bevindt zich de lichte woonkamer van ca. 20 m2, voorzien van een gaskachel en een prettig vrij uitzicht over het omliggende groen. De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer en beschikt over kunststof kozijnen met dubbel glas.
De keuken, gelegen aan de achterzijde, is eenvoudig uitgevoerd, met een basic keukenblok in lichte kleurstelling. In de keuken bevindt zich tevens de elektrische boiler. Het kunststof raam is voorzien van dubbel glas, terwijl de deur naar het balkon van hout is en enkel glas bevat.
De woning telt twee slaapkamers van respectievelijk ca. 7 m2 en 10 m2, beide gelegen aan de achterzijde van het appartement. De kleinere slaapkamer is uitgerust met een vaste kast en heeft een kunststof kozijn met dubbel glas. De grotere slaapkamer van ca. 10 m2 biedt directe toegang tot het balkon op het noordoosten en beschikt over een houten kozijn met enkel glas.
De badkamer is compact maar functioneel, met een verhoogde inloopdouche en een wastafel. Het toilet bevindt zich apart, op de gang.
De woning heeft een eigen berging in de onderbouw.
Bent u op zoek naar een woning met potentie en niet bang om de handen uit de mouwen te steken? Neem dan gerust contact met ons op voor het maken van een bezichtigingsafspraak, we laten u dit appartement graag zien!
KENMERKEN:
- Bouwjaar 1961
- woonoppervlakte; 55,98 m2
- externe bergruimte; 9,15 m2
- inhoud; 179,21 m2
- energielabel; G geldig tot 16-07-2035
- € 231.960,43 totale reserve volgens de balans 2024
- VvE bijdrage voor het appartement; € 88,69
- VvE bijdrage voor de berging; € 20,16
- totale bijdrage; € 108,85 per maand
- woning 2/125ste aandeel in de gemeenschap
- berging 1/275ste aandeel in de gemeenschap
- niet bewoningsclausule
- geen vragenlijst bij verkoop
- asbestclausule van toepassing
- ouderdomsclausule van toepassing
- oplevering kan snel
Hoewel deze presentatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kunnen aan de inhoud ervan geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de vermelde informatie.
***
Koper heeft zijn eigen onderzoekplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u zich niet laat vertegenwoordigen door een aankopende makelaar of kundig adviseur acht u zich volgens de wet deskundig genoeg om alle van belang zijnde zaken te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 269,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,812
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 108.85 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 56 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 9 m²
- Volume in cubic meters
- 179 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- VOORBURG E 8298
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VOORBURG E 8298
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 108.85 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,470x
Viewed
22x
Saved
10-9-2025
On Funda
Neighborhood

Bovenveen noord
Voorburg- Residents
- 2,295
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 4,889
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




