New
Besoyensestraat 185141 AJ WaalwijkBesoyen
€ 389,000 k.k.
- 93 m²living area
- 222 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherSfeervolle tweekapper met diepe privacy biedende tuin
Description
Héle leuke jaren 30 woning zoekt héle leuke nieuwe bewoner(s) die vallen voor alles wat charme en karakter heeft. Deze zo goed als instapklare sfeervolle hoekwoning met verrassend diepe tuin staat in een van de meest karakteristieke straten van Waalwijk dicht bij het centrum en uitvalswegen, vlak bij een bassischool, kinderdagverblijf en met de winkels om de hoek. Klinkt goed, nietwaar?
Binnen tref je een lichte woonkamer met classy en-suitedeuren. De keuken ziet er fris uit en heeft geüpdatete apparatuur. De bovenverdieping telt drie slaapkamers en een badkamer. En de tuin? Die is groot, groen en gezellig.
Zie jij jezelf al voor de houtkachel zitten in de winter en loungen in de tuin tijdens de warme maanden? Bel dan vandaag nog even naar ons kantoor. Dan plannen we een vrijblijvende bezichtiging en kun je rustig alles in je opnemen, terwijl wij je meer vertellen over deze instapklare woning.
De bijzonderheden van de woning:
Hoekwoning gelegen op een ruim perceel (222m2) in een gezellige straat vlak bij het centrum, dicht bij de uitvalswegen en met een basisschool om de hoek
- Lichte woonkamer voorzien van en-suitedeuren
- Frisse keuken met originele terrazzovloer en vernieuwde apparatuur
- Kleine bijkeuken
- 3 (slaap)kamers eerste verdieping
- Ouderslaapkamer voorzien van rolluiken
- Nette badkamer op de eerste verdieping
- Bergzolder op de tweede verdieping
- Diepe en groene tuin met vrij uitzicht aan de achterzijde
- Grotendeels voorzien van houten kozijnen en deels voorzien van kunststof kozijnen (dakraam & zijraam slaapkamer en dakraam badkamer)
- Volledig voorzien van dubbel glas (m.u.v. dakkapel)
- Houten paneeldeuren, sierlijsten en plafondornament (woonkamer)
- CV-ketel: Vaillant bj: 2024
- Schilderwerk buiten: 2021
Bij binnenkomst sta je in de hal waar je de garderobe en de deur naar de woonkamer vindt. Zwaai die deur maar open en geniet!
Want genieten is het. Van de lichte woonkamer met charmante en-suitedeuren. Van de karakteristieke houten vloer. En van de sfeervolle houtkachel. Dit in combinatie met de houten deuren, sierlijsten en het plafondornament zorgt voor een mooi plaatje.
Het zitgedeelte ligt aan de voorzijde, het eetgedeelte aan de achterzijde. De frisse keuken met originele terrazzovloer bestaat uit een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser en een spoelbak.
Achter de keuken is de bijkeuken. Hier is de aansluiting van de wasapparatuur. Via een loopdeur kom je in de tuin.
Aan de overloop van de eerste verdieping grenzen drie (slaap)kamers en de badkamer. Slaapkamer één -met dakkapel- ligt aan de voorzijde. Slaapkamer twee ligt aan de achterzijde en is de ouderslaapkamer. Deze slaapkamer heeft een Velux-dakraam, tv-aansluiting en een vaste kast met schuifdeuren. Slaapkamer nummer drie heeft ook een dakkapel en doet voor nu dienst als thuiskantoor. De badkamer is opgedeeld in een toilet, wastafel en een douchecabine.
Via de vlizotrap in de overloop bereik je de tweede verdieping. Een flinke ruimte waar je veel spullen kunt opbergen.
Dan de eyecatcher van het huis. De privacybiedende tuin. Gelegen op het zonnige westen en misschien wel je toekomstige favoriete hang out. Het is een groene plek waar je volop van kunt genieten, want het uitzicht is volledig vrij aan de achterzijde. Ook is er een groot terras, een gazon, een houthok, een zijpoort, zijn er plantenborders en is er een vrijstaande berging waar je tuin- en klusmaterialen opbergt. Van deze tuin geniet je ieder seizoen en het hele jaar door.
De ligging van de woning:
De Besoyensestraat ligt op vijf minuten fietsafstand of een kwartiertje lopen van het centrum. Er zijn voldoende onderwijsvoorzieningen en sportclubs aanwezig in de nabije omgeving en ook is er een speeltuin vlakbij. Daarnaast staat deze wijk bekend om haar befaamde Halve Zolenpark en het eveneens populaire Halve Zolenpad, waar menig Waalwijker graag overheen fietst. Op vijf minuten rijafstand vind je de op- en afritten van de A59. Voor ontspanning bezoek je, bijvoorbeeld, de Efteling of de Loonse en Drunense duinen.
Verkoper vertelt…
Bij de bezichtiging van dit huis, waren we eigenlijk al meteen verliefd toen we aanbelden. De originele oude bel is het vertrekpunt van nog veel meer jaren 30-elementen in dit fijne huis. De en-suite deuren, de houten vloeren, de terrazzovloer en de grote originele ramen die zorgen voor veel licht in het huis; allemaal kenmerken waar we op slag verliefd op werden en altijd zijn gebleven. In de zomer genieten we van de verschillende zitjes in de tuin, in de winter van de houtkachel in de woonkamer. Voor elk seizoen biedt dit huis sfeer.
Met een beetje pijn in ons hart, verlaten wij ons fijne huis met gezellige buren, echter zijn wij toe aan iets meer ruimte. We hopen dat de nieuwe bewoners net zo verliefd worden als wij op dit huis en er erg fijn gaan wonen.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,183
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 222 m²
- Volume in cubic meters
- 376 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- WAALWIJK D 1523
- Cadastral map
- Area
- 222 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 160 m² (32.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-6-2026
On Funda
Neighborhood

Besoyen
Waalwijk- Residents
- 4,015
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,994
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



