Under offer
de Akker 562743 DN WaddinxveenZuidplas 80
€ 395,000 k.k.
- 97 m²living area
- 109 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Deze goed ingedeelde woning biedt veel ruimte verdeeld over drie woonlagen. De lichte woonkamer is praktisch ingedeeld met een zit- en eethoek en sluit aan op de open keuken. Vanuit de keuken is er toegang tot de serre, die direct in verbinding staat met de achtertuin op het zuidoosten. Op de verdiepingen bevinden zich in totaal vier slaapkamers, twee badkamers en een aparte wasruimte. Dankzij de functionele indeling en het vele daglicht is dit een comfortabele en complete gezinswoning.
De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke woonwijk in Waddinxveen. In de directe omgeving zijn scholen, winkels en sportvoorzieningen aanwezig. Het centrum en het station liggen op korte afstand, en via de uitvalswegen zijn steden als Gouda, Rotterdam en Zoetermeer goed bereikbaar.
Indeling
De entree/hal is voorzien van een plavuizenvloer die doorloopt over de gehele begane grond. In de hal bevinden zich een vaste kast en de toiletruimte. Vanuit hier is er directe toegang tot de woonkamer.
De woonkamer heeft een prettige en praktische indeling. Aan de voorzijde bevindt zich de zithoek, die dankzij de grote raampartij profiteert van veel natuurlijke lichtinval. Aan de achterzijde is de eethoek gesitueerd, grenzend aan de open keuken. Tevens bevindt zich in de living de trapopgang naar de eerste verdieping.
De open keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling met een praktisch schiereiland. De keuken beschikt over witte fronten, een houtlook werkblad en is uitgerust met een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en oven. Via een enkele deur is er toegang tot de serre.
De serre is als het ware een verlengstuk van de leefruimte en geniet van prettig daglicht en middels de openslaande deuren is er directe verbinding tot de achtertuin.
1e verdieping
De overloop biedt toegang tot alle vertrekken op deze verdieping en via de vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar.
Op deze verdieping bevinden zich twee slaapkamers, beide gelegen aan de voorzijde van de woning. De kamers zijn praktisch ingedeeld en hebben een oppervlakte van circa 11m² en 8m².
Daarnaast beschikt de verdieping over twee badkamers, beide afgewerkt in dezelfde stijl. De eerste badkamer is voorzien van een douche en wastafel. De tweede badkamer beschikt over een ligbad en toilet.
De wasruimte is gelegen aan de achterzijde van de woning, voorzien van een dakraam en beschikt over de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
2e verdieping
De overloop is voorzien van een praktische vaste kast en achter het schot bevindt zich extra bergruimte. Dankzij het dakraam komt er prettig daglicht binnen.
Op zolder zijn nog twee slaapkamers gerealiseerd. Beide kamers hebben een goede oppervlakte. Eén slaapkamer is voorzien van een groot dakraam, terwijl de andere is vergroot middels een dakkapel.
Tuin
De voortuin grenst direct aan het openbare voetpad.
De achtertuin is gelegen op het zuidoosten, waardoor je hier gedurende de dag volop van de zon kunt genieten. De tuin is aangelegd met een combinatie van bestrating, borders met beplanting en een stukje kunstgras. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande stenen berging voor extra opslagruimte. Daarnaast is de tuin bereikbaar via een achterom.
Algemeen
Bouwjaar 1984
Inhoud 330m³.
109m² eigen grond.
De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en groteneels voorzien van dubbel glas.
De woning wordt verwarmd middels een cv-combiketel met radiatoren. Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning.
Oplevering in overleg.
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. Omdat verkoper deze woning niet zelf heeft bewoond zal hier ook de 'niet-bewoningsclausule' worden opgenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,072
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 109 m²
- Volume in cubic meters
- 330 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, shower, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- WADDINXVEEN C 2145
- Cadastral map
- Area
- 109 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 48 m² (8.15 metre deep and 5.86 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,318x
Viewed
54x
Saved
5-6-2026
On Funda
Neighborhood

Zuidplas 80
Waddinxveen- Residents
- 5,390
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,166
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



