New
Distelveld 122742 GA WaddinxveenGroenswaard 3
€ 825,000 k.k.
- 193 m²living area
- 396 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRoyale twee-onder-een-kapwoning met een fantastisch vrij uitzicht.
Description
Wonen aan de rand van het Gouwebos
Op een prachtige locatie, direct aan de rand van het Gouwebos, vind je deze zeer royale twee-onder-een-kapwoning met een fantastisch vrij uitzicht. Dit fijne gezinshuis ligt op een rustige locatie, aan het einde van een rij luxe woningen. Wat deze plek écht uniek maakt, is de leuke vaart die langs de zijkant én de achterkant van het perceel loopt. Varen, vissen of suppen vanaf je eigen vlonder? Het kan hier allemaal!
De royale achtertuin ligt op het zonnige westen en is voorzien van een grote, sfeervolle veranda. Of je nu urenlang wilt barbecueën met vrienden of gewoon lekker wilt genieten van de zon zonder pottenkijkers: in deze privacy biedende tuin komt het allemaal samen.
Met een woonoppervlakte van maar liefst 193 m² (exclusief garage), een inhoud van 704 m³ en een perceel van 396 m², biedt dit huis enorm veel leefruimte. Parkeren doe je heel gemakkelijk op je eigen oprit of direct voor de deur.
Indeling
Licht, luxe en comfort
Je stapt de woning binnen in een royale hal met de trapopgang naar de eerste verdieping. Hier vind je ook de meterkast, een praktische garderobenis en een modern toilet. Zodra je doorloopt, kom je in de lichte L-vormige woonkamer. Dankzij het grote hoekraam aan de voorzijde en de kamerhoge raampartijen aan de achterzijde geniet je hier van een geweldige lichtinval. De brede schuifpui betrekt de zonnige achtertuin naadloos bij je zithoek. De gehele begane grond (hal, woonkamer, keuken en eetkamer) is strak afgewerkt met een groot formaat vloertegel mét comfortabele vloerverwarming. Voor de koudere winterdagen is er een sfeervolle M-Line houthaard, die zijn lucht slim uit de kruipruimte haalt en direct de hal en trapopgang meeverwarmt.
Aan de voorzijde ligt de open Siematic woonkeuken: een droom voor iedereen die van koken en gezelligheid houdt. Tijdens het koken kijk je heerlijk uit over het aangrenzende Gouwebos. De keuken is van alle gemakken voorzien en heeft een gezellig schiereiland. Je beschikt hier over een verlaagd plafond met inbouwspots en hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Atag gaskookplaat met wokbrander, een Siemens afzuigkap en vaatwasser, een koelkast, vriezer, oven en een handige warmhoudlade.
Aan de zijkant van de woning bevindt zich de eetkamer, die je bereikt middels openslaande glazen deuren. Dit is een heerlijk lichte ruimte met een weids uitzicht over de tuin en het water. Zoek je een rustige thuiswerkplek of een hobbyruimte? Ook daar is deze kamer perfect voor! Vanuit de eetkamer heb je direct toegang tot zowel de achtertuin als de inpandige garage.
Eerste verdieping
Ruimte in overvloed
Wanneer je op de royale overloop stapt, valt de enorme ruimte direct op. Op deze verdieping vind je drie verrassend grote slaapkamers, een luxe badkamer en een apart toilet.
• Slaapkamer 1 (ca. 14,4 m²): Gelegen aan de achterzijde. De aanwezige sauna wordt ter overname aangeboden.
• Slaapkamer 2 (ca. 18,2 m²): Dit is de riante 'master bedroom', eveneens aan de achterzijde gelegen en voorzien van airconditioning voor koeling en verwarming.
• Slaapkamer 3 (ca. 13,2 m²): Gelegen aan de voorzijde, met een prachtig uitzicht over de groene omgeving. Deze kamer is uitgerust met een eigen wastafel (warm en koud water).
De luxe en ruime badkamer is compleet ingericht met een comfortabel groot ligbad, een breed wastafelmeubel met dubbele kraan en een royale inloopdouche. De badkamer heeft mechanische ventilatie en wordt heerlijk warm gehouden door vloerverwarming, een handdoekradiator én een infraroodpaneel.
Tweede verdieping
Een waar ruimtewonder
Via de hardhouten trap bereik je de tweede verdieping, die verrassend veel te bieden heeft. Op de voorzolder vind je de aansluitingen voor je wasmachine en droger, een vaste kast met de CV-combiketel en aan de andere zijde een grote, praktische berging.
Loop je rechtdoor, dan kom je in een royale vierde slaapkamer met een vloeroppervlakte van ruim 20 m². Door de grote raampartijen kijk je hier fantastisch uit over de boomtoppen van het Gouwebos. Ook deze kamer heeft een eigen wasgelegenheid. Aan de achterzijde is er dankzij een dakkapel een extra kamer gecreëerd. Deze kamer is momenteel in gebruik als wasruimte, maar is ook perfect om te bouwen tot bijvoorbeeld een tweede badkamer. Daarnaast is er veel extra bergruimte achter de schotten en in de vaste kasten.
Bijzonderheden
Tuin, garage en parkeren
De achtertuin is een absoluut visitekaartje: zo'n 16 meter breed en 13 meter diep. De tuin is fraai aangelegd met een groot gazon, houten vlonders langs het water en diverse borders met vaste beplanting. Aan de gevel hangt een breed, elektrisch zonnescherm voor de warme zomerdagen. De tuin is daarnaast voorzien van een buitenkraan, diverse elektrapunten en een handige achterom via de zijkant van het huis.
Aan de voorzijde heb je een eigen parkeerplaats voor de garage. De garage zelf is uitgerust met een geïsoleerde, elektrische roldeur, vloerverwarming en een wateraansluiting met een praktische uitstortbak.
Omgeving en ligging
Je woont hier aan een heerlijk rustig en kindvriendelijk woonerf aan de rand van Waddinxveen. Aan de voorzijde kijk je vrij uit over de straat, de sloot en de naast gelegen kwekerijen. Je loopt vanuit de voordeur zo het openbare groen en het Gouwebos in; ideaal om te wandelen, te fietsen of de hond uit te laten.
Waddinxveen is een populaire en centraal gelegen woonplaats midden in de Randstad, met alle grote steden binnen handbereik. Alle denkbare voorzieningen zoals winkels, scholen en sportverenigingen zijn in de buurt te vinden. Bovendien ligt het R-Net treinstation op loopafstand, waardoor je een snelle verbinding hebt naar Gouda en Alphen aan den Rijn.
Bijzonderheden:
• Woonoppervlakte: 193 m² (excl. garage)
• Perceeloppervlakte: 396 m²
• Inhoud: 704 m³
• Bouwjaar: 1974
• Ligging: Direct aan het Gouwebos en aan een rustige straat
• Oplevering: In overleg met verkoper, indicatie 4de kwartaal 2026
Disclaimer: Deze vrijblijvende objectinformatie is met de meeste zorg samengesteld, maar voor de juistheid daarvan kunnen wij geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan de vermelde gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Alle informatie is enkel bedoeld voor de presentatie van het object en geldt als een uitnodiging tot het doen van een bod. Eventuele bijgevoegde plattegronden zijn slechts indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,275
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 193 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 396 m²
- Volume in cubic meters
- 704 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, double sink, walk-in shower, bath, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, flue, sauna, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2011, in ownership
Cadastral data
- WADDINXVEEN B 7057
- Cadastral map
- Area
- 396 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest and alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 208 m² (13.00 metre deep and 16.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access