Brouwerijstraat 424845 CP WagenbergWagenberg noordwest
€ 499,000 k.k.
- 130 m²living area
- 155 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRecent gerenoveerde tussenwoning, label B met garage en 4 slaapkamers
Description
Recent gerenoveerde en geïsoleerde (2023) royale hoogwaardig afgewerkte karakteristieke jaren 30 tussenwoning met energielabel B, kamer ensuite, luxe open keuken, aanpandige garage en overkapping. De woning is gelegen op een perceel van ca. 155 m² met de een privacy biedende achtertuin op het zuidoosten, nabij de bakker, de bushalte en uitvalswegen en op korte afstand gelegen van Breda. De ruime garage biedt mogelijkheid voor hobby/ praktijk aan huis.
De woning is gebouwd omstreeks 1932 en heeft een inhoud van ca. 565 m³ en een woonoppervlakte van ca. 130 m². De woning is opgetrokken in een traditionele bouwconstructie bestaande uit geïsoleerde metselwerk deels spouw- deels steens muren, een grotendeels geïsoleerde betonnen begane grondvloer, houten verdiepingsvloeren, hardhouten kozijnen met grotendeels dubbele (HR++) beglazing en het geïsoleerd zadeldak is gedekt met pannen en aan de voor-en achterzijde voorzien van een nieuwe dakkapel. In deze sfeervolle woning, welke in 2023 volledig is gerenoveerd en geïsoleerd, zijn diverse fraaie authentieke details bewaard gebleven, zoals o.a. glas-in-loodramen, paneeldeuren met architraven en plintneuten en houten spanten. De woning wordt verwarmd middels een Remeha Avanta35c HR cv-combiketel (bouwjaar 2019). De woning is op de gehele begane grond, op de garage na, voorzien van vloerverwarming.
Begane grond
De entree is afgewerkt met een Terrazzo vloer, pleisterwerk als wand- en plafondafwerking en glas-in-loodramen boven en naast de voordeur. De hal geeft toegang tot de kamer ensuite, het toilet, de aanpandige garage en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Het toilet is afgewerkt met een Terrazzo vloer, structuurverf als wandafwerking en een stucwerk plafond en is voorzien van een hangend closet en een hoekfonteintje.
De kamer ensuite is afgewerkt met een duoplank vloer met eiken toplaag als vloerafwerking en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking. Het raam aan de voorkant van de woning heeft nog glas-in-lood aan de bovenkant. De kamer ensuite is voorzien van een sfeervolle houtkachel en vaste kasten in de ensuite.
De woonkamer is afgewerkt met een duoplank vloer met eiken toplaag als vloerafwerking en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking. De woonkamer heeft toegang tot de keuken. De royale raampartijen zorgen voor veel daglichttoetreding.
De luxe open keuken is afgewerkt met een Belgische hardstenen tegelvloer en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking met spotverlichting. De keuken is voorzien van een rechte keukenopstelling met een houten aanrechtblad en een inductie kookplaat 4-pits, Bosch afzuigkap, Bosch oven, Bosch vaatwasser, Bosch koelkast en Bosch vriezer en gootsteen. Via de middelste kast in de keuken is er toegang tot de kelder op sta-hoogte. De keuken geeft toegang tot het eetgedeelte.
Het eetgedeelte is afgewerkt met een Belgische hardstenen tegelvloer en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking. Het eetgedeelte geeft toegang tot de aanpandige garage en middels openslaande tuindeuren is de achtertuin bereikbaar.
Garage
De aanpandige garage is voorzien van een betonnen vloer en een elektrische sectionaaldeur. In de garage bevindt zich meterkast (12x 220V automaat, 2x 380V en 2 aardlekschakelaars) en de opstelplaats voor de Remeha Avanta cv-combiketel.
Eerste verdieping
De overloop is afgewerkt met een grenen houten vloer en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking met spotverlichting. De overloop geeft toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, de gang naar de overige twee slaapkamers, het toilet en middels een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar.
De gang is afgewerkt met een grenen houten vloer en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking. De gang is voorzien van een kast waarin zich de wasmachine- en drogeropstelling bevindt.
De master bedroom en overige drie slaapkamers zijn afgewerkt met een grenen houten vloer en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking met houten spanten en nog in het zicht. De master bedroom is voorzien van een dakraam en dakkapel. De slaapkamer achter samen met de badkamer zijn voorzien van een dakkapel. De grootste slaapkamer voor samen met de overloop is tevens voorzien van een dakkapel. De slaapkamer voor is voorzien van een dakraam.
De badkamer is afgewerkt met een tegelvloer, tegels met daarboven stucwerk als wandafwerking en een stucwerk plafond met spotverlichting. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, een ligbad en een wastafelmeubel met twee wasbakken.
Het toilet is afgewerkt met een tegelvloer, tegels met daarboven stucwerk als wandafwerking en een stucwerk plafond en is voorzien van een hangend toilet.
Tuin
De beschutte achtertuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van sierbestrating en meerjarige beplanting. De buitengevel van de woning is opnieuw gestuct en de woning is voorzien van nieuwe HWA’s en goten en Belgische hardstenen raamdorpels. De achtertuin beschikt over een overkapping voorzien van een geïsoleerde betonnen vloer en houtkachel (ter overname). De achtertuin is te ontsluiten middels een poort naar de Parallelweg.
Situering
Wagenberg is een gezellig dorp gelegen in de gemeente Drimmelen. Het dorp beschikt over diverse voorzieningen zoals een basisschool en een bakker. De uitgebreide voorzieningen van Made en Terheijden zijn binnen enkele autominuten bereikbaar. Wagenberg heeft een uitstekende bereikbaarheid, de A59 is op korte afstand gelegen en ook de A16 en A27 zijn binnen enkele autominuten bereikbaar. Door de centrale ligging zijn o.a. de steden Rotterdam, Antwerpen, Utrecht en ‘s-Hertogenbosch goed bereikbaar.
Algemeen
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door VBO, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Afhankelijk van het bouwjaar is een koopovereenkomst welke gehanteerd wordt ten kantore van ‘Van Tetering Makelaardij’ standaard voorzien van een asbestclausule en ouderdomsclausule.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,838
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 1 m²
- Plot size
- 155 m²
- Volume in cubic meters
- 565 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Skylight and flue
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 35c HR ( combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- TERHEIJDEN D 2091
- Cadastral map
- Area
- 155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 61 m² (5.50 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,633x
Viewed
25x
Saved
27-1-2026
On Funda
Neighborhood

Wagenberg noordwest
Wagenberg- Residents
- 995
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,122
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



