New
Albardaweg 1116702 CW WageningenNude-buurt
€ 282,500 k.k.
- 64 m²living area
- 1bedroom
- Benergy label
Eye-catcherZó te betrekken! Ruim appartement met circa 17m² balkon op 10e verd.
Description
Iconisch wonen in de Sterflat: hoekappartement van ca. 65 m² met ruim balkon (ca. 17 m²) berging en een panoramisch uitzicht over Wageningen.
Op de rand van Wageningen, op loopafstand van het centrum de uiterwaarden en de jachthaven staat de Sterflat Albardaweg. Dit markante en herkenbare gebouw in Wageningen staat bekend om zijn karakteristieke architectuur en fenomenale uitzichten over de omgeving. Op de 10e verdieping bevindt zich een verzorgd 3-kamerappartement dat comfort, privacy combineert met een unieke woonbeleving. De woning is met zorg onderhouden en op diverse punten gemoderniseerd. Zo zijn de badkamer en toiletruimte in zeer goede staat, is de voormalige tweede slaapkamer betrokken bij de woonkamer waardoor een royale leefruimte is ontstaan en zijn de elektrische boiler, de meterkast en de koel-vriescombinatie recent vervangen (2026).
Het gebouw:
Het appartement is goed bereikbaar en wordt actief onderhouden. Aan de voorzijde van het gebouw is ruime parkeergelegenheid en binnen een straal van 200 meter bevinden zich twee bushaltes. De VvE heeft het afgelopen jaar veel gedaan ten aanzien van renovatie, verduurzaming en energiebesparing. Zo is er o.a. HR++ glas geplaatst, zijn de draaiende ramen vernieuwd (inclusief ventilatierooster), is het schilderwerk gedaan, het ventilatiesysteem vernieuwd, het dak geïsoleerd, zijn de balkons en galerijen opgeknapt en zijn de deuren (voordeuren en balkondeuren) vervangen. Meerdere dagen per week is de huismeester aanwezig die bewoners ondersteund bij praktische zaken omtrent wonen in dit gebouw.
Indeling van het appartement:
Bij binnenkomst volgt de algemene hal waar twee liften aanwezig zijn. Via het balkon op de 10e verdieping is het appartement goed bereikbaar. De hal van het appartement fungeert als de verbinding tussen alle ruimtes in het appartement. De goed onderhouden keuken met diverse inbouwapparatuur is praktisch ingedeeld. Deze biedt voldoende werk- en bergruimte en is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, en een nieuwe koel-vriescombinatie.
De badkamer is ingedeeld met een bad/douchecombinatie, een wastafelmeubel, spiegelkast, wandradiator en de wasmachineaansluiting. Net als het aansluitende toilet is het modern betegeld in wit en grijs. De ruime slaapkamer met inbouwkast is groot genoeg om een kingsize tweepersoonsbed en twee ladekasten neer te zetten.
Het uitzicht vanuit de woonkamer is prachtig. Je kijkt over de Grebbedijk, het Havenkanaal en de Rijn richting de Betuwe aan de ene kant en richting de grebberg aan de andere kant. Bij helder weer is zelfs Nijmegen zichtbaar op de horizon! Er ligt, net als in de aangesloten werk-/slaapkamer, een houten vloer en het witte stucwerk van een paar jaar oud creëert een nette, rustige uitstraling die zich uitstekend laat lenen voor een inrichting naar een ieders smaak.
Het balkon:
Dankzij de hoekligging en de grote ramen geniet je vanuit de woonkamer én vanaf het royale balkon van circa 17 m² altijd van een indrukwekkend uitzicht over de Rijn, de Betuwe, de Grebbeberg en het uitgestrekte Binnenveld. Hierdoor is er altijd een fijne plek te vinden om te genieten van de zon, de rust en het groene, dynamische landschap. Samenvattend: een appartement met karakter, een uitzonderlijk uitzicht en een woonomgeving waar stad en natuur samenkomen.
Bijzonderheden
• Gelegen op de 10e verdieping met panoramisch uitzicht;
• Hoekappartement met veel lichtinval;
• Circa 65 m² woonoppervlakte;
• Royaal balkon van circa 17 m² rondom drie zijden van het appartement
• Royale woonkamer met open werk-/tweede slaapkamer;
• Moderne keuken, badkamer en separate toiletruimte;
• Ruime, eigen berging aanwezig in de kelder;
• 2 liften aanwezig;
• Uitgebreid gerenoveerd en verduurzaamd appartementencomplex;
• Verwarming via blokverwarming;
• Warm water via elektrische boiler;
• VvE-bijdrage: € 463,- per maand (inclusief kosten voor het aflossen en rente lening verduurzaming v/h complex), waarvan voorschot stookkosten: € 73,- per maand;
• Energielabel B (wordt eind Augustus definitief)
Opkoopbescherming:
Het appartement is gelegen in de Nude, hier is de opkoopbescherming van toepassing.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 282,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,414
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 463.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 64 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 213 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, washstand, and sit-in bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
- Located at
- 10th floor
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- WAGENINGEN G 1757
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 463.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
746x
Viewed
6x
Saved
6-8-2026
On Funda
Neighborhood

Nude-buurt
Wageningen- Residents
- 2,425
- Family with children
- 10%
- Avg. asking price / m²
- € 3,974
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



