Sold
Thorbeckestraat 5346702 CL WageningenNude-buurt
€ 265,000 k.k.
- 72 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 18, 2025
- Date of sale
- May 19, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Gelegen op de derde woonlaag in een groene woonomgeving ligt dit keurige vierkamerappartement met twee balkons, waarvan één op het zuiden. Zoek je een appartement met veel ruimte? Dan is dit appartement wat voor jou!
Het appartement heeft namelijk ca. 72 m² woonoppervlakte en een eigen berging in de onderbouw. Het appartementencomplex is gelegen in de wijk ‘Nude’. Deze wijk is op korte afstand gelegen van het stadscentrum van Wageningen. De wijk kenmerkt zich door zijn gunstige ligging. Er zijn veel voorzieningen op loop- of fietsafstand, zoals een supermarkt, openbaar vervoer en diverse andere winkels en horeca. De snelwegen A12 en A50 zorgen voor een goede verbinding.
Kortom: dit appartement biedt veel ruimte en met wat kleine aanpassingen kan je dit appartement omtoveren tot jouw droom appartement! Bezichtigen? Neem contact op met ons kantoor!
Indeling:
Via de afgesloten portiek komen wij op de derde woonlaag bij de ingang van het appartement. Via de hal komen wij bij de toegang tot de meterkast, slaapkamer I, de (slaap)kamer II , de toiletruimte, de gesloten keuken en de doorgang naar de woonkamer. Aangekomen in de woonkamer is er uitzicht op een groenstrook en toegang tot slaapkamer III. De woonkamer is licht en voorzien van een laminaatvloer en hier is toegang tot het balkon. Hier is ook een vaste kast aanwezig voor extra opbergruimte. De ouderslaapkamer aan de voorzijde is ruim en licht en voorzien van een laminaatvloer. De gesloten keuken is eenvoudig qua afwerking. Vanuit de keuken is toegang tot de badkamer met douche en wastafelmeubel. Slaapkamer II is ruim en er is toegang tot het balkon aan de achterzijde (tevens ook te bereiken via de keukenruimte).
Op de begane grond is een eigen berging aanwezig.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar ca. 1965;
- Verwarming en warmwater middels een eigen cv-ketel (Intergas, 2008);
- De servicekosten bedragen ca. € 90,- per maand;
- In totaal zijn er twee balkons aanwezig, waarvan er één op het noorden ligt en de andere op het zonnige zuiden;
- Er zal een 'ouderdomsclausule', 'asbestclausule' en 'niet zelfbewoningsclausule' worden toegevoegd aan de koopovereenkomst;
- Aanvaarding in overleg.
Opkoopbescherming:
Per 17 februari 2022 voert de Gemeente Wageningen opkoopbescherming in o.a. de wijk Nude. Dit betekent dat een woning niet mag worden gekocht om daarna te verhuren. Wie de woning koopt, moet hier in principe zelf in gaan wonen (zelfbewoningsplicht). Zo krijgen starters en mensen met middeninkomens op de woningmarkt meer kans op het kopen van een woning tegen een redelijke prijs.
De landelijke Opkoopwet verplicht gemeenten een aantal uitzonderingen te maken. Deze maken het toch mogelijk de koopwoning te verhuren. Deze uitzonderingen zijn:
- Verhuur aan 1e of 2e graad familieleden. Bijvoorbeeld uw zoon of dochter. Of broer of kleinkind;
- Verhuur voor maximaal 1 jaar als u zelf al 12 maanden of langer in de woning woont. Bijvoorbeeld als u een jaar naar het buitenland gaat;
- Verhuur van woonruimte die zich bevindt in een winkel, kantoor of bedrijfsruimte.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 265,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,681
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 90.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 233 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- WAGENINGEN G 1787
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 90.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,647x
Viewed
64x
Saved
18-4-2025
On Funda
Neighborhood

Nude-buurt
Wageningen- Residents
- 2,425
- Family with children
- 10%
- Avg. asking price / m²
- € 3,820
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




