New
Roghorst 176708 KA WageningenRoghorst
€ 469,000 k.k.
- 135 m²living area
- 153 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Met een basisschool, speeltuintjes en veel groen is de Roghorst een hele fijne plek om te wonen! Aan de rand van de wijk staat deze ruime woning (circa 135 m2) met vier slaapkamers, een carport en een tuin op het zonnige zuiden. Er zijn kunststof kozijnen geplaatst en recent heeft dit huis energielabel A gekregen. Hou je ervan om een huis naar eigen smaak te verbouwen, dan is dit een niet te missen kans!
Kinderen kunnen lopend naar basisschool De Piekschool en als het tijd is voor de middelbare school, hoeven ze niet ver te fietsen. Er is een supermarkt in de nabijheid en aan de noordkant van de wijk vind je diverse sportaccommodaties en de WUR Campus. Met de fiets of bus ben je zo in het gezellige centrum van Wageningen.
Indeling:
Begane grond:
Of je nu met de fiets of de auto thuiskomt, er is altijd plek op eigen terrein. De auto kan onder de carport staan en in de berging is plek voor meerdere fietsen. Vervolgens loop je naar de voordeur, die toegang geeft tot de lichte hal. Wat opvalt is de grootte van de hal, waardoor er meer dan genoeg plek is voor een kapstok en een lage kast. Hier zijn de meterkast, trapopgang en de trap naar de eerste verdieping.
De lichte, tuingerichte woonkamer staat in halfopen verbinding met de eetkeuken. Met een totale oppervlakte van circa 40 m2 is er genoeg plek voor een grote zithoek, een tv-meubel, de eettafel en de rest van je interieur. Een grote schuifpui aan de zonnige zuidkant zorgt voor veel lichtinval en mooi uitzicht op de tuin.
In de keuken staat de originele keukenopstelling met een dubbele spoelbak en losse apparatuur. Dit biedt je de mogelijkheid om een keuken naar eigen smaak te vernieuwen! Kies je voor de huidige indeling voor een U-opstelling, met het kookgedeelte aan de kant van de woonkamer?
Eerste verdieping:
Aan de achterzijde is de master bedroom van bijna 22 m2, met de mogelijkheid om een extra slaapkamer of een kleedruimte te realiseren. Er zijn ook twee slaapkamers aan de voorzijde, waarvan een met een wastafel.
De badkamer is ingedeeld met een kwartronde douche, een handdoekenradiator en een groot wastafelmeubel met spiegel. Ook de wasmachine heeft een plekje in de badkamer. En het toilet? Die bevindt zich in een aparte ruimte, te bereiken vanaf de overloop.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot een zeer ruime (slaap)kamer, met een meer dan 2.80 meter hoge nok en een wastafel. Er is bergruimte in de schuinte van het dak en ook hier zijn de kozijnen vernieuwd. Een prima basis voor een supermooie slaapkamer!
Tuin:
De meer dan 8 meter lange achtertuin is gesitueerd op het zonnige zuiden. Er is veel groen in de tuin, waardoor je niet direct ziet hoe groot de tuin is. Vlak naast de schuifpui is een kleine berging voor het tuingereedschap en in het achterste deel is een poort. De voortuin, berging en carport zorgen ervoor dat er in huis veel privacy is.
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen met isolatieglas (woonhuis)
- Parkeergelegenheid op eigen terrein (carport)
- Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping
- Groot plantsoen met speeltuin en een basisschool in de buurt
- Tuin op het zuiden, zonder directe achterburen
- Energielabel A
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 469,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,474
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 153 m²
- Volume in cubic meters
- 470 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Topline HRC25 / CW4 (gas-fired combination boiler from 2010)
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 42 m² (7.70 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
1-5-2026
On Funda
Neighborhood

Roghorst
Wageningen- Residents
- 745
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,729
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



