de Geren 36659 CX WamelKern Wamel
€ 450,000 k.k.
- 149 m²living area
- 200 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherUitgebouwde tweekapper met extra veel ruimte op de begane grond
Description
Deze uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning staat je in het gemoedelijke dorp Wamel vrolijk op te wachten. Met een carport, ruime entree/bijkeuken, fijne woonkamer, ruime keuken en nog een super fijne extra ruimte op de begane grond heeft dit huis voor het hele gezin veel woonplezier in petto.
De woning ligt in een gezellige, kindvriendelijke buurt: hier groet je de buren nog. Voor de natuurliefhebbers zit je ook perfect: op loopafstand sta je bij de dijk en de uiterwaarden, met prachtig groen uitzicht en volop mogelijkheden voor een frisse wandeling, zonder dat je zelf hoeft te maaien of te snoeien.
Kortom: een huis waar praktisch wonen, gezelligheid en dorpscharme hand in hand gaan — van de ruime binnenruimte tot de onderhoudsvriendelijke tuin en de fijne ligging.
Wonen
Binnenkomen doe je in een sfeervolle woonkamer met een mooie houten vloer en grote ramen aan de voor- en zijkant. Dat geeft niet alleen lekker veel licht, maar ook een fijn uitzicht op de straat — ideaal voor wie graag weet wat er in het dorp gebeurt.
Aan ruimte geen gebrek, dus of je nou met een groot gezelschap aan tafel zit of languit op de bank een serie kijkt: hier kun je alle kanten op.
Koken
De keuken is een feestje op zich! Halfopen, met een speels barretje dat zorgt voor nét genoeg afscheiding zonder het contact met de woonkamer te verliezen. De houtlook keuken met stenen blad en inbouwapparatuur is niet alleen praktisch, maar ook gewoon gezellig om in te staan.
Door de koepel in het plafond en de grote raampartij aan de achterzijde is het er heerlijk licht. Die raampartij vormt meteen een soort sluis naar de multifunctionele ruimte erachter — ideaal als speelplek voor de kids, een werkkamer of gewoon een rommelhoekje waar niemand last van heeft. En ja, het licht komt er gigantisch naar binnen. Heerlijk!
Bijkeuken/achter-entree
Achterom kom je via de bijkeuken — en dat is handig, want daar kun je lekker je schoenen uittrappen, je jas ophangen en de was aanzetten. Er is plek voor de wasmachine, droger, een paar fietsen en waarschijnlijk ook nog voor de hond.
Slapen en baden
Boven vind je een nette overloop en drie goed bemeten slaapkamers, allemaal strak en keurig afgewerkt. Dankzij de rolluiken en airco slaap je hier altijd heerlijk — zomer of winter, je bepaalt zelf het klimaat.
De badkamer is netjes: uitgevoerd met beige wandtegels en donkere vloertegels die samen zorgen voor een eigentijdse uitstraling. Er is een inloopdouche, wastafel, wandcloset en een heerlijk ligbad waarin je na een lange dag lekker kunt ontspannen.
En hoe fijn — er zit ook gewoon een raam in! Praktisch voor de natuurlijke ventilatie en het daglicht, en eerlijk is eerlijk: dat kom je niet meer in elke badkamer tegen.
Via de vaste trap bereik je de zolder, waar de cv-ketel staat en je zeeën van bergruimte hebt. En wil je er een extra slaapkamer of hobbyruimte van maken? Dat kan moeiteloos!
Buitenleven
Aan de achterkant vind je een compacte, maar oergezellige tuin.
Het is hier vooral praktisch en onderhoudsvriendelijk, dus geen uren wieden of schoffelen, maar gewoon neerploffen met een drankje. En met een beetje creativiteit tover je deze plek zo om tot je eigen Ibiza-style achtertuin — paar lampionnen, een buitenkleed, wat olijfboompjes… klaar is Kees!
Voor de groene liefhebbers: voor de grote bomen en struiken loop je 200 meter en sta je al in de uiterwaarden, met een prachtig groen uitzicht zonder dat je zelf hoeft te maaien of te snoeien. Ideaal voor wie van natuur houdt, maar liever op de bank blijft zitten met een kop koffie.
Aan de voorkant mag de tuin trouwens ook gezien worden. Een ruime oprit met carport biedt plek voor meerdere auto’s (of de fietsen van het hele gezin), terwijl de strakke heg en verzorgde beplanting zorgen voor een nette, uitnodigende uitstraling. Zo heb je aan de voorkant de looks, en aan de achterkant het gemak — precies de juiste balans.
WONEN IN WAMEL
Het gezellige Wamel behoort tot de gemeente West Maas en Waal. Het dorp ligt binnen de stedenvierhoek ARNHEM – NIJMEGEN – ’S-HERTOGENBOSCH - UTRECHT en wordt omringd door natuur. Je kunt hier langs de rivier of door de polders en bossen eindeloos wandelen en fietsen. Daarnaast ligt het waterrecreatiegebied De Gouden Ham met zijn jachthavens op een steenworp afstand. Genoeg kwaliteiten om je elke dag heerlijk vrij te voelen en te genieten!
Het is fijn wonen in Wamel, een dorp met iets meer dan 2800 inwoners in het aantrekkelijke Land van Maas en Waal. Ondanks dat het een klein dorp is, zijn er toch voldoende voorzieningen te vinden, zoals scholen en verenigingen.
De basisschool, het park met speeltuin en de kinderboerderij bevinden zich letterlijk op enkele minuten loopafstand. Boodschappen doe je bij de Buurtsuper, de kids laat je los in binnenspeeltuin Monkey Town en op de populaire Vrije Markt snuffel je rond voor (vintage) spullen voor je nieuwe woning.
Binnen 5 autominuten sta je in Beneden-Leeuwen. Hier zijn nog veel meer voorzieningen te vinden. Met de fiets ben je er binnen tien minuten. Zwemmen doe je een dorp verderop, in Dreumel bevindt zich het openluchtzwembad. Ook Tiel is dankzij het vriendelijke fietspontje uitstekend bereikbaar. Binnen een kwartier sta je in de binnenstad. Grotere steden zoals Den Bosch, Utrecht of Nijmegen zijn goed bereikbaar. Wamel ligt immers erg centraal. Binnen 10 minuten rijd je al op de A15 en kun je alle kanten uit.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 465,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,020
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- Plot size
- 200 m²
- Volume in cubic meters
- 526 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- WAMEL F 2145
- Cadastral map
- Area
- 200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 24 m² (5.60 metre deep and 4.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,956x
Viewed
30x
Saved
29-10-2025
On Funda
Neighborhood

Kern Wamel
Wamel- Residents
- 2,335
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 3,425
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



