New
Ien de nej erf 245861 CG WanssumWanssum
€ 379,000 k.k.
- 127 m²living area
- 283 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
In het levendige dorp Wanssum bieden we een ruime hoekwoning met garage, aangebouwde berging, carport en terrasoverkapping aan! Bouwjaar 1974. Perceelgrootte maar liefst 283 m2. De inhoud bedraagt 539 m3! Het woonoppervlak is 127 m2. Dit is natuurlijk exclusief de garage en berging van 35 m2. De woning is in 2019 ingrijpend gemoderniseerd. Onder andere: vloerafwerkingen, vloerverwarming begane grond, keukeninrichting vernieuwd, stucwerk gehele woning etc. Langer geleden zijn deels kunststof kozijnen geplaatst en diverse rolluiken. De woning is tevens verder verduurzaamd. Denk hierbij aan spouw-, dak-, vloerisolatie en deels HR++ glas (zolder triple glas). Tevens zijn in 2019 12 zonnepanelen geplaatst. De woning ligt dichtbij de dorpskern en op korte afstand van de gezellige haven en natuurgebied. Diverse voorzieningen aanwezig zoals een supermarkt, bakker en lagere school. Via de Venrayseweg is er een goede aansluiting op de A73 Nijmegen - Venlo.
BEGANE GROND:
De vloeren zijn afgewerkt met hoogwaardige tegels (houtlook) en voorzien van vloerverwarming. Wanden en plafonds afgewerkt met glad stucwerk.
Overdekte entree bij de zijgevel. De ruime hal met opgeknapte trapopgang naar de verdieping, meterkast en bergruimte onder de trap. Via de hal heeft u toegang naar het geheel betegeld en verwarmde toilet met klapraam, wandcloset en fontein met kraantje. Via een moderne stalen deur met glas loopt u door naar de open keuken aan de achterzijde. De keuken is voorzien van een zeer uitgebreide wandopstelling (2019), bestaande uit diverse kastruimtes en lades (neutrale kleurstelling, greeploos), kunststof werkblad met spoelbak en kraan, inductie kookplaat, zwarte afzuigkap, ingebouwde vaatwasser en koelkast. In de hoek staat nog een apparatenkast met ingebouwde combi magnetron en combi stoomoven. Middels een pui en loopdeur is de tuin met overkapping te bereiken. De ruime woonkamer met veel daglicht en een zitgedeelte aan de voorzijde en een eetgedeelte aan de achterzijde.
1STE VERDIEPING:
De vloeren zijn grotendeels afgewerkt met eiken vloerdelen. Wanden glad stucwerk. De plafonds zijn afgetimmerd met houten schroten.
Overloop met opgang naar de zolderverdieping. De geheel betegelde badkamer met vloerverwarming beschikt aan de achterzijde over een raam en is verder voorzien van een ligbad, inloopdouche met thermostatische mengkranen en garnituur, wandcloset, wastafel met kraan, badmeubel en een designradiator. Ruime slaapkamer aan de achterzijde. Via de overloop, loopt u door naar de (hoofd)slaapkamer aan de voorzijde met een vaste kastenwand. Derde (hobby)kamer aan de voorzijde (voorheen de badkamer).
2DE VERDIEPING:
De vloeren zijn afgewerkt met laminaat (houtlook, eiken). Wanden en plafonds glad stucwerk. Diverse bergruimtes met schuifdeuren achter het knieschot.
Via een dichte vaste trap te bereiken voorzolder met dakkapel, aansluitingen witgoed en kastruimte met opstelling cv-ketel. Ook is hier de omvormer geplaatst voor de zonnepanelen. Ruime vierde zolderkamer, eveneens met een brede dakkapel.
TUIN:
De voortuin is onderhoudsarm aangelegd, deels beklinkerd en deels met border en grind. Diepe beklinkerde oprit met carport en toegang naar de garage met dubbele houten poort. De royale garage is voorzien van een tegelvloer, wastafel met kraan en keukenblok en verder een afzuigkap. Aan de achterzijde is de garage uitgebouwd met een berging en verder met loopdeur naar de tuin. De achtertuin is netjes aangelegd met een terras van klinkers en verder met gazon en border. In de achtertuin ligt een tweede terras van sierbestrating. Tegen de achtergevel staat een brede terrasoverkapping, waar het in het voorjaar en herfst heerlijk vertoeven is. De tuin is rondom omheind met houten schuttingen en een tuinmuur. De tuin geeft veel privacy!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 379,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,984
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 35 m²
- Plot size
- 283 m²
- Volume in cubic meters
- 539 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Merk Atag (oil-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- WANSSUM D 933
- Cadastral map
- Area
- 283 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 14.50 metre deep and 9.50 metre wide
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,166x
Viewed
16x
Saved
1-9-2026
On Funda
Neighborhood

Wanssum
Wanssum- Residents
- 1,885
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,033
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




