New
Boslaan 27231 DH WarnsveldDorp Warnsveld
€ 1,250,000 k.k.
- 305 m²living area
- 2,000 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherRoyale villa aan mooiste laan van Warnsveld gelegen
Description
Aan de mooiste laan van Warnsveld gelegen ROYALE RIETGEDEKTE VILLA “De Wielewaal” (bouwjaar 1937) met garage, overkapping, houtopslag en fraaie besloten tuin. Dit is een kloek jaren-30 huis met prachtige karakteristieke gevels, een centrale hal met art-deco bordestrap en nog vele authentieke details.
Het huis heeft bijzonder royale afmetingen (305 m² woonoppervlakte). Naast een ruime living is er op de begane grond een werkkamer en een grote woonkeuken en samen met vijf (slaap)kamers en twee badkamers op de verdiepingen is het een heerlijk ruim gezinshuis.
De ligging is fantastisch, aan een lommerrijke laan in een groene villawijk, aan de rand van Warnsveld, dichtbij winkels, scholen en het centrum van Zutphen. En aan het eind van de laan wandelt u zo het Kapse Bos én het mooie buitengebied in.
Indeling:
Overdekte entree met gemetselde bloembak en origineel houtsnijwerk met de naam “De Wielewaal”. Grote centrale hal met getoogde voordeur, wc en bordestrap. Ruime living (voormalige en-suite) met eiken parketvloer; eetgedeelte met openslaande deuren naar veranda en zitgedeelte met tuindeur en sfeervolle inbouwhaard. Werkkamer met erker, tuindeur en originele schouw. Via garderobe ruimte en portaal komt u in de bijzonder ruime woonkeuken met openslaande tuindeuren, provisiekast met CV-berging, achterdeur en toegang tot de wijn/provisiekelder. Het is een mooie handgemaakte keuken met hardstenen aanrechtbladen, breed fornuis, diverse inbouwapparatuur en fraaie tegelvloer.
1e Verdieping:
Imposante bordestrap met erker en loper leidt naar de ruime overloop (studie/chillplek). Rechts de hoofdslaapkamer met deuren naar charmante loggia en toegang tot de ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, handgemaakt wastafelmeubel, wc en deur naar overloop. In het midden een kamer met drie vaste kasten en links een kamer met eigen badkamer met inloopdouche, wc, wastafel en wasmachine aansluitingen. De verdiepingen hebben een mooie eikenhouten vloer.
2e Verdieping:
Overloop met toegang tot zolderberging. En er zijn twee (slaap)kamers met wastafels en kleine dakkapellen.
Garage (ca. 22 m²), overkapping, houtopslag en tuin:
Vrijstaande stenen garage met vliering en pannendak. Tussen de garage en de woonkeuken is een praktische overkapping met lichtkoepel en poort.
Rondom ligt een fraaie besloten tuin met groot grasveld omzoomd door veel groenblijvende planten en struiken, rododendrons, hagen en verschillende bomen. Er is een speelhuisje en een opslag voor het haardhout. En er zijn grote terrassen met gemetselde muurtjes en trappen, borders, druif en blauwe regen. Met een lange eettafel onder de walnoot is het heerlijk genieten van de tuin en het buitenleven.
Inhoud: ca. 1.170 m³
Woonoppervlakte: ca. 305 m²
Perceelgrootte: 2.000 m²
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,098
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Combination roof covered with cane
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 305 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 44 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 2,000 m²
- Volume in cubic meters
- 1,170 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 walk-in showers, bath, 2 toilets, underfloor heating, washstand, and sink
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, optical fibre, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- WARNSVELD I 2644
- Cadastral map
- Area
- 2,000 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,117x
Viewed
107x
Saved
8-5-2026
On Funda
Neighborhood

Dorp Warnsveld
Warnsveld- Residents
- 3,825
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,167
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




