Sold
Benedenkerkstraat 32-A5165 CC WaspikWaspik beneden
€ 545,000 k.k.
- 130 m²living area
- 798 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Sales history
- Listed since
- January 6, 2026
- Date of sale
- January 26, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Gelijkvloers wonen nabij het centrum van het dorp! Leuke en verrassende 2 kapper met grote garage c.q. bedrijfshal op royaal perceel aan de rand van het leuke Brabantse dorp Waspik. De garage/bedrijfshal biedt volop mogelijkheden voor hobby’s en/of werken aan huis. De woning zelf is gelegen aan de rand van het dorp maar ook dichtbij het centrum met faciliteiten van winkels, restaurant, scholen, dokter, sportaccommodaties e.d. in de buurt. Deze sfeervolle en prima onderhouden woning is geschikt voor alle leeftijden en heeft een ruime inhoud van ca. 600 m3 en een perceelgrootte van 798 m2. De grote en lommerrijke achtertuin is gelegen op het Noorden, is gevarieerd ingedeeld en beschikt over een leuk terras. De ruime oprit voor de garage aan de voorzijde biedt meteen ook volop parkeermogelijkheid voor meerdere auto’s of het stallen van een caravan/camper op eigen terrein. Het gezellige dorp Waspik heeft een goede ontsluiting naar de A59 en nabijgelegen A27 en ligt nabij de steden Waalwijk, Breda en ’s-Hertogenbosch.
Algemeen:
• De woning is lommerrijk gelegen aan de rand van het dorp;
• Winkels en scholen op fiets-loopafstand, ideaal voor kinderen;
• Voldoende parkeermogelijkheid op eigen terrein;
• Grote woonkamer aan de voorzijde en woonkeuken aan de achterzijde;
• Gelijkvloers wonen met slaapkamer en badkamer op begane grond;
• Ruime garage/bedrijfshal (7,5m x 11,50 m)
Wonen en koken:
Ontvangsthal met trapopgang naar de eerste verdieping en meterkast. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime L-vormige living met kantoorhoek en provisiekast, aan de achterzijde bevindt zich de woonkeuken met eethoek v.v. loopdeur naar achtergelegen woongedeelte, de keuken is v.v. een rechte opstelling. en heeft de volgende inbouwapparatuur: gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast. Middels loopdeur toegang tot achtergelegen gang met toilet en fontein, slaapkamer/kantoor en badkamer met ligbad en wastafel in meubel en wasmachine-aansluiting. De bijkeuken geeft toegang tot het terras, de bedrijfshal en de oprit. Tevens bevindt zich hier de CV-opstelling (type Vaillant HR). De garage/loods heeft een ruime afmeting van 7,5 x 11,50 meter en is heel geschikt voor hobby’s, maar ook voor werken aan huis of een kleine zelfstandige e.d.
Slapen en baden:
Overloop met vlizotrapopgang naar de zolderetage, 3 slaapkamers en een nette badkamer ingedeeld met douche en wastafel.
Zolder:
Bergzolder bereikbaar middels een vlizotrap.
Tuin en buiten:
De voortuin is praktisch ingedeeld met bestrating en vaste beplanting. Opzij bevindt zich de ruime oprit voor de grote garage c.q. bedrijfshal (7,5 x 11,50 meter) met bergzolder. Achter de loods bevindt zich een door hagen omsloten achtertuin met lommerrijke bebossing gelegen op het noorden. Tevens is er een leuk terras aan de linker achterzijde van de woning.
Locatie en omgeving:
Wonen in Waspik is wonen in een gezellig Brabants dorp, één van de dorpskernen van de gemeente Waalwijk. Rustig wonen in een vrijwel nieuwe woning op een riante kavel aan de rand van het dorp vlakbij weelderige natuur en weilanden. In het dorp zijn alle dagelijkse voorzieningen aanwezig. Ook zijn er in de buurt sportfaciliteiten (tennis, voetbal) en enkele restaurants te vinden. De bekende Loonse- en Drunense Duinen en attractiepark De Efteling bevinden zich op fietsafstand. De steden Waalwijk, Tilburg, Breda en ‘s-Hertogenbosch bevinden zich op korte afstand en de rijksweg A59 is in slechts enkele autominuten bereikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 545,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,192
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- External storage space
- 86 m²
- Plot size
- 798 m²
- Volume in cubic meters
- 600 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- Bath, washstand, walk-in shower, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- WASPIK O 349
- Cadastral map
- Area
- 798 m²
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 220 m² (11.00 metre deep and 20.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 5 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,611x
Viewed
36x
Saved
6-1-2026
On Funda
Neighborhood

Waspik beneden
Waspik- Residents
- 3,815
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,035
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




