Op zoek naar een woning waar je de verhuisdozen kunt uitpakken en direct kunt gaan wonen? Dan is Aalbessenlaan 23 in Wateringen het bekijken waard. Deze verzorgde eengezinswoning uit 2001 biedt circa 133 m² gebruiksoppervlakte, vier slaapkamers, een moderne badkamer, een ruime woonkamer en een nette tuin met berging en overkapping. Met energielabel A, drie zonnepanelen en een cv-ketel uit december 2024 is ook de basis voor comfortabel wonen op orde.
De woning ligt in de populaire woonwijk Essellanden, een geliefde plek in Wateringen. De wijk kenmerkt zich door een prettige woonomgeving met veel groen, speelvoorzieningen en een fijne mix van verschillende woningtypen. Voor de dagelijkse voorzieningen hoef je niet ver en ook scholen, sportvoorzieningen en het centrum van Wateringen liggen binnen handbereik. Dankzij de ligging nabij uitvalswegen zijn omliggende plaatsen en steden goed bereikbaar. Een fijne woonomgeving voor wie rustig wil wonen en toch graag alles dichtbij heeft.
De woning staat op een perceel van 147 m² en heeft een prettige ligging in Wateringen. Binnen valt meteen op hoeveel leefruimte het huis biedt. De combinatie van de lichte woonkamer, open keuken en grote deur naar de tuin zorgt voor een fijne woonverdieping waar koken, eten en ontspannen in elkaar overlopen.
Via de goed aangelegde voortuin kom je binnen in de hal met toilet, meterkast, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is ruim en licht en voorzien van een laminaatvloer, trapkast en luxe binnendeuren.
De keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en beschikt over een vaatwasmachine, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vriezer. Ook aan kastruimte is geen gebrek. Een keuken die past bij het dagelijks gebruik, met genoeg plek om uitgebreid te koken.
De achtertuin ligt op het noordwesten en is verzorgd aangelegd met bestrating en gras. Dankzij de elektrische zonwering kies je op zonnige dagen zelf tussen zon en schaduw. Achter in de tuin vind je een houten berging en een overkapping. De achterom maakt het makkelijk om fietsen in de berging te zetten zonder door de woning te hoeven.
Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer beslaat de volle breedte van de woning aan de voorzijde. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee slaapkamers van goed formaat. Daarmee is deze verdieping geschikt voor een gezin, maar ook voor wie een aparte werk- of logeerkamer zoekt.
De badkamer is volledig betegeld en compleet uitgevoerd met een ligbad, inloopdouche met rainshower, dubbel wastafelmeubel, handdoekradiator en vloerverwarming. Het toilet bevindt zich apart op de verdieping en is eveneens modern uitgevoerd met een fonteintje.
Ook de tweede verdieping biedt meer ruimte dan je op het eerste gezicht verwacht. Op de overloop bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger, de cv-ketel uit december 2024 en de zonneboiler. De vierde slaapkamer beschikt over twee dakramen en bergruimte achter de knieschotten. Daarnaast is er een bergvliering, zodat ook spullen die je niet iedere dag nodig hebt een vaste plek krijgen.
Met vier slaapkamers, een woonoppervlakte van circa 133 m², energielabel A en een fijne buitenruimte is dit een huis waar je lange tijd mee vooruit kunt. De woning is verzorgd, praktisch ingedeeld en instapklaar. Een kwestie van meubels neerzetten en van je nieuwe thuis genieten.
Nieuwsgierig geworden? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte en het wooncomfort van deze woning. We laten je Aalbessenlaan 23, Wateringen graag zien.
In de koopovereenkomst zal standaard een ouderdomsclausule worden opgenomen, omdat deze woning ouder dan 20 jaar is.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Highlights
AI-generated from the description
Bright living with kitchen
Spacious bright living room with open L-kitchen and garden door.
Neat garden with storage
Back garden with sunshade, wooden shed, canopy and back entrance.
Comfortable and energy efficient
Energy label A, three solar panels, solar boiler and 2024 boiler.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,699
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
2001
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
133 m²
External storage space
18 m²
Plot size
147 m²
Volume in cubic meters
447 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower, double sink, bath, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)