Sold
Anna van Hannoverlaan 42291 ZG WateringenVliettuinen
€ 580,000 k.k.
- 123 m²living area
- 130 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 15, 2025
- Date of sale
- April 10, 2025
- Term
- 2½ month
Description
Laat je verrassen door deze ruime woning met uitbouw op de begane grond, dakkapel en zonnige tuin aan het water! De woning aan de Anna van Hannoverlaan 4 in Wateringen is instap klaar en gunstig gelegen in een kindvriendelijke woonwijk, nabij het centrum van Wateringen, scholen, sportvoorzieningen en uitvalswegen.
Het bouwjaar is 2011.
De woning is gelegen op 130 m2 grond.
Indeling:
Via de bestraatte voortuin met fietsenberging bereik je de entree van de woning.
Hal met ruimte voor de garderobe, modern hangend toilet met fonteintje, meterkast, trapopgang naar de 1e verdieping en toegang tot de woonkamer.
De uitgebouwde woonkamer is erg licht door de grote raampartij met openslaande deuren naar de achtertuin. De woonkamer incl. open keuken heeft een oppervlakte van ca. 42,5 m2, een fraaie parketvloer in visgraatmotief én een handige trapkast.
Aan de voorzijde is de moderne keuken te vinden in rechte opstelling met eetbar.
De keuken beschikt over een composiet werkblad, voldoende opbergruimte en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel- en vriescombinatie, oven, magnetron, 4-pits gaskookplaat met afzuigkap en vaatwasmachine.
De openslaande deuren geven toegang tot de zonnige achtertuin welke gelegen is op het zuidwesten. Met een ligging aan het water is het hier goed vertoeven!
De tuin is gezellig aangelegd met deels gras, bestrating en een terras. In de tuin is een houten berging, buitenkraantje en elektrisch zonnescherm.
1e verdieping:
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer.
De hoofdslaapkamer is ca. 11,5 m2 en is gelegen aan de voorzijde van de woning. De naastgelegen badkamer is volledig betegeld en zeer modern afgewerkt. Zo is er een ruime inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en handdoekradiator.
Aan de achterzijde zijn er nog 2 goede slaapkamers van ca. 10,5 en 6,5 m2.
2e verdieping:
Ruime verloop met toegang tot de bergvliering en slaapkamer (mogelijkheid tot het creëren van 2 slaapkamers).
De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een dakkapel uit 2020 (met elektrisch screen) en is hierdoor een heerlijk ruime, lichte slaapkamer van ca. 11,5 m2 geworden.
Aan de voorzijde is er werkruimte met 2 Velux dakramen. Hier kunt u tevens de opstelplaats voor de wasmachine en droger vinden, alsmede de mv-installatie, cv-ketel (2020) en een wastafel.
De woning heeft een energielabel A. Goed geïsoleerd en volledig voorzien van dubbel glas.
Kortom, deze woning aan de Anna van Hannoverlaan 4 in Wateringen heeft het allemaal! De woning is ruim, instapklaar, gunstig gelegen en zou zomaar eens jouw nieuwe thuis kunnen worden! We laten de woning graag aan je zien tijdens een persoonlijke bezichtiging!
Oplevering juli 2025
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 580,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,715
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 130 m²
- Volume in cubic meters
- 438 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- WATERINGEN A 7552
- Cadastral map
- Area
- 130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 51 m² (10.00 metre deep and 5.05 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,682x
Viewed
74x
Saved
15-1-2025
On Funda
Neighborhood

Vliettuinen
Wateringen- Residents
- 3,495
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 4,786
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




