New
Noordweg 402291 EE WateringenWateringen Noord en Ambachtshof
€ 840,000 k.k.
- 148 m²living area
- 714 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Noordweg 40 in Wateringen biedt je een unieke kans om vrijstaand te wonen op een royaal perceel (welke aan 3 zijden is omgeven met water) met een ruime oprit, een vergrote garage en een heerlijke tuin. Deze goed onderhouden woning combineert ruimte, rust en privacy met een solide basis en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak te moderniseren.
Het bouwjaar is 1989.
De woning is gelegen op ca. 714 m² eigen grond en heeft een gebruikersoppervlak van ca. 149 m².
Indeling:
Via de royale voortuin met eigen oprit en parkeergelegenheid voor meerdere auto’s, bereik je de entree van de woning. Wanneer je de hal binnenstapt, bevinden zich daar de meterkast, het toilet met fonteintje, toegang tot de bijkeuken, slaapkamer en woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping.
De ruime woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartijen rondom en biedt een sfeervolle leefruimte met fraaie parketvloer en open haard. Vanuit de woonkamer heb je een prachtig zicht op de groene tuin. Dankzij de royale afmetingen zijn er volop mogelijkheden voor meerdere zit- en eetgedeeltes. De eetkamer staat in open verbinding met de woonkamer en grenst aan de keuken. De nette keuken beschikt over veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken kijk je fraai weg over de voortuin.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich daarnaast op de parterre een fijne extra kamer van ca. 13 m2, welke ideaal is als slaapkamer, kantoor, hobbyruimte of speelkamer. De praktische bijkeuken van ca. 8 m2 beschikt over veel extra bergruimte, de opstelplaats van de wasmachine en – droger, een uitstortgootsteen en toegang naar buiten.
De achtertuin is een absolute eyecatcher van deze woning. Door de ligging ervaar je hier veel privacy. De tuin is fraai aangelegd met veel groen en meerdere terrassen en is aan de achterzijde gelegen aan het water. Hier geniet je de hele dag van zon en rust. Tevens bevindt zich hier een serre, welke zorgt voor een mooie verbinding tussen binnen en buiten. De vergrote vrijstaande garage van ca. 30 m² is voorzien van elektra en een elektrische roldeur. Ideaal voor de autoliefhebber, hobbyist of voor extra opslagruimte. Op de oprit is daarnaast volop parkeergelegenheid aanwezig.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers, de badkamer en een separaat toilet. De slaapkamers van ca. 18, 9 en 9 m2 zijn stuk voor stuk van goed formaat en beschikken over veel lichtinval. Twee slaapkamers geven toegang tot het balkon aan de achterzijde. De ruime badkamer is volledig betegeld en voorzien van een ligbad, douchecabine en een wastafelmeubel.
De gehele woning is door de jaren heen altijd keurig onderhouden, waarbij onder andere het buitenschilderwerk circa vier jaar geleden nog volledig is uitgevoerd en ook is de cv-combiketel in januari 2026 reeds vernieuwd. Tegelijkertijd biedt deze woning je de mogelijkheid om deze volledig naar eigen smaak en woonwensen te moderniseren.
Ben jij op zoek naar een ruime, vrijstaande woning met veel privacy, een centrale ligging tussen Wateringen en Den Haag en volop mogelijkheden om jouw droomhuis te realiseren? Dan is Noordweg 40 in Wateringen absoluut een bezichtiging waard. We laten je deze bijzondere woning graag persoonlijk zien!
In de koopovereenkomst zal standaard een ouderdomsclausule worden opgenomen, omdat deze woning ouder dan 20 jaar is.
En omdat de woning voor 1990 is gebouwd, wordt er eveneens standaard een asbestclausule opgenomen.
Tevens is voor deze woning de niet-zelfbewoningsclausule van toepassing.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 840,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,676
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 148 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 46 m²
- Plot size
- 714 m²
- Volume in cubic meters
- 522 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- WATERINGEN A 5807
- Cadastral map
- Area
- 714 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront and sheltered location
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
707x
Viewed
16x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Wateringen Noord en Ambachtshof
Wateringen- Residents
- 1,120
- Family with children
- 43%
- Avg. asking price / m²
- € 4,654
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?