Sold under reservation
Lageweg 429698 BP WeddeWedderheide
€ 415,000 k.k.
- 125 m²living area
- 1,635 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherSfeervolle woonboerderij op riant groen perceel met dubbele garage
Description
Op een prachtig groen perceel aan de rand van het dorp Wedde ligt deze sfeervolle, vrijstaande woning met volop ruimte binnen én buiten. De woning is gelijkvloers en daarmee levensloopbestendig. Er zijn twee ruime slaapkamers, een royale woonkamer met houtkachel, een leefkeuken en een grote zolder. Buiten geniet je van een diepe tuin rondom de woning, een vrijstaande dubbele garage met bergingen (totaal 111 m²), diverse terrassen en een volledig ingericht tuinhuis/blokhut – perfect als logeergelegenheid, thuiskantoor, of werken aan huis.
Dankzij de ligging tussen de landerijen geniet je hier van rust, ruimte en privacy. Tegelijkertijd ben je met de auto in 10 minuten in Winschoten en in 40 minuten in de stad Groningen. Natuurgebieden zoals de Westerwoldse Aa, vestingstad Bourtange en Thermen Bad Nieuweschans liggen binnen handbereik. Winkels, scholen en supermarkten zijn bereikbaar in Winschoten en Vlagtwedde.
Klik op de 3d-tour om de woning alvast van binnen te bekijken!
Indeling:
Via de entree aan de zijkant van de woning kom je in de gang met hier toegang tot de woonkamer aan de voorzijde, de ruime keuken, de badkamer en een slaapkamer. De riante woonkamer (ca. 41m) is voorzien van een laminaatvloer en houtkachel. Door de raampartijen (met fraai glas-in-lood) aan drie zijden is er veel lichtinval en mooi uitzicht op de omgeving. De slaapkamer aan het eind van de gang is ca. 15m² groot. De ruime keuken is voorzien van een groot fornuis met 5-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast, fraai dakraam en veel bergruimte. Ook is er hier toegang tot de ruime tweede slaapkamer. Deze heeft en-suite toegang tot de badkamer. De badkamer beschikt over een douchecabine, wastafelmeubel en handdoekradiator. Aan de keuken grenst een bijkeuken met hier het toilet, de witgoedaansluitingen, spoelbak en deur naar de tuin. Vanuit de gang is er via een telescooptrap toegang tot de ruime bergzolder.
Tuinen:
Aan de voor- en zijkant van de woning is een groot gazon gelegen, omheind door een sierhek. Ook de rest van de tuis is afgesloten zodat een hondenbezitter rustig de hond in de tuin kan laten. Een oprit afgesloten door een elektrisch bediend hek met afstandsbediening, leidt naar de dubbele garage en berging achter de woning. De tuin bestaat verder uit een ruim gazon, met terras in de voortuin met windscherm,
een terras achter de schuur, eveneens met windscherm, een groot tuinhuis/blokhut, voorzien van verwarming en elektra, bij uitstek geschikt als logeerkamer, kantoor of voor thuiswerken De uitgebreide tuinverlichting voorzien van schemerschakelaars, zorgt ook in de avond voor een sfeervolle tuin. Verder zijn er een buitenkraan en 2 slanghaspels van ieder 40 meter aanwezig, zodat de gehele tuin bestreken kan worden. Vanuit de tuin is er mooi uitzicht over de voor- en achtergelegen weilanden.
Bijzonderheden:
* Ruime en goed onderhouden vrijstaande woning;
* Gelijkvloers dus levensloopbestendig;
* Grote dubbele garage met twee bergingen;
* Heerlijk ruime tuin met beschutte terrassen en tuinhuis/blokhut
* Gehele dak gerenoveerd in 2023;
* Dakgoten achterzijde woning en voor- en achterzijde schuur vernieuwd in 2023;
* Prachtige ligging en uitzicht in landelijke, groene omgeving.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,320
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- External storage space
- 128 m²
- Plot size
- 1,635 m²
- Volume in cubic meters
- 406 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline HRC30 (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- WEDDE K 755
- Cadastral map
- Area
- 1,635 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 1,126 m² (42.50 metre deep and 26.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,968x
Viewed
210x
Saved
30-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



