Sold under reservation
Kruisstraat 536006 ZK WeertKeent
€ 250,000 k.k.
- 124 m²living area
- 115 m²plot size
- 4bedrooms
- Denergy label
Eye-catcherIdeale starterswoning met talloze mogelijkheden op centrale locatie
Description
GEZINSWONING MET POTENTIE IN KEENT
Voor wie op zoek is naar een woning die volledig naar eigen wens in te richten is, hebben we een mooie kans in de wijk Keent. Deze eengezinswoning biedt een ideale basis voor starters, jonge gezinnen of tweepersoons huishoudens die graag hun creativiteit willen laten spreken. Met een ruime woonkamer, drie slaapkamers op de eerste verdieping en een extra slaapkamer op de tweede verdieping, is dit huis geschikt voor groei, rust en praktisch wonen. Bovendien is de woning gelegen op een fijne locatie in Keent – rustig, maar toch dichtbij alle benodigde voorzieningen.
HIGHLIGHTS VAN DE WONING
Kluswoning met potentie: De woning biedt volledige vrijheid om het aan te passen aan jouw woonwensen en smaak.
Extra slaapkamer op de tweede verdieping: Een veelzijdige ruimte die gebruikt kan worden als slaapkamer, hobbyruimte of kantoor.
Royale woonkamer: Een fijne ruimte met volop mogelijkheden voor gezelligheid en comfort.
Twee badkamers: Op de begane grond én de tweede verdieping. Extra praktisch!
Rustige ligging in Keent: Een prettige buurt met alle voorzieningen zoals scholen, winkels en groen in de nabijheid.
MAAK ER JOUW DROOMHUIS VAN
Zodra je door de deur stapt, merk je meteen dat dit huis potentie heeft. Deze eengezinswoning is toe aan een frisse start, en jij hebt de mogelijkheid om er jouw droomhuis van te maken. Met een slimme indeling, voldoende slaapkamers en een rustige ligging, is hier alles aanwezig voor comfortabel wonen.
Op de begane grond bevindt zich een ruime woonkamer die met een beetje creativiteit helemaal naar jouw hand te zetten is. Denk bijvoorbeeld aan een gezellige zithoek, een eettafel waar iedereen kan aanschuiven én genoeg ruimte om persoonlijke accenten toe te voegen. Naast de woonkamer vind je op deze verdieping ook een badkamer met een douche, toilet en wastafel. Met dit praktische detail is de benedenverdieping ideaal ingericht.
Als je via de trap naar de eerste verdieping loopt, word je verwelkomd door maar liefst drie slaapkamers. Deze ruime kamers zijn eenvoudig in te delen naar eigen wens en stijl. Of je nu drie slaapkamers nodig hebt, een werkkamer wilt inrichten of een knusse speelruimte voor de kinderen zoekt – alles is mogelijk.
De tweede verdieping heeft haar eigen verrassingen in petto. Hier vind je een vierde slaapkamer, een tweede badkamer én een bijkomende keukenopstelling. Dit maakt de ruimte multifunctioneel.
Buiten de woning wacht een onderhoudsvriendelijke tuin op je. Een fijne buitenruimte die je met weinig inspanning lekker netjes houdt. Achterin de tuin vind je ook nog een berging, een ideale plek voor het stallen van fietsen of het opbergen van tuingereedschap.
De woning biedt een klusproject waar je stap voor stap jouw visie op wonen kunt verwezenlijken. In deze wijk heb je alle voorzieningen binnen handbereik zoals scholen, supermarkten, sportvoorzieningen en openbaar vervoer. Ook nodigen de rustige straten en het groene karakter uit tot wandel- of fietstochten in de buurt.
SAMENVATTING VAN DE HIGHLIGHTS
Deze gezinswoning in Keent biedt volop ruimte voor jouw toekomst. Op de begane grond vind je een royale woonkamer en een badkamer met douche, toilet en wastafel. De eerste verdieping beschikt over drie fijne slaapkamers, terwijl de tweede verdieping een vierde slaapkamer, een badkamer en een keukenopstelling herbergt. De woning is perfect voor wie graag klust en het geheel naar eigen smaak wil moderniseren. Gelegen op een locatie met alle benodigde voorzieningen in de nabije omgeving. Dit huis vormt een ideale basis voor starters, tweepersoonshuishoudens of jonge gezinnen die van een project houden.
Projectnotaris voor de woning is: Hendriks & Fleuren Heerlen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,016
- Year of construction
- 1936
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 115 m²
- Volume in cubic meters
- 453 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- WEERT R 1531
- Cadastral map
- Area
- 115 m²
- Back garden
- 20 m² (9.48 metre deep and 2.18 metre wide)
Popularity
6,768x
Viewed
52x
Saved
24-3-2026
On Funda
Neighborhood

Keent
Weert- Residents
- 4,605
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 3,393
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.