G. Redekerstraat 99964 AA Wehe-den HoornWehe - Den Hoorn
€ 249,500 k.k.
- 144 m²living area
- 535 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Op een mooie en herkenbare locatie in Wehe-den Hoorn vind je deze karakteristieke vrijstaande woning uit 1886 met een authentiek gevelbeeld en een voorname, statige uitstraling die direct in het oog springt.
De bewerkte gevel en de kenmerkende, degelijke bouwstijl uit die tijd geven het geheel een representatief en bijna monumentaal voorkomen. Dit is zo’n woning waar je niet zomaar aan voorbij loopt.
Binnen tref je een eenvoudige en enigszins gedateerde inrichting. Er is onderhoud nodig, maar juist daarin schuilt de kans: hier kun je met eigen ideeën en inzicht een prachtig thuis creëren, waarbij diverse authentieke details behouden blijven. Je kunt daarbij denken aan paneeldeuren en bewerkte vensterbanken. Deze details geven het interieur warmte en herinneren aan de kenmerkende historie van het pand.
Op de begane grond is de woning verrassend ruim van opzet met een woonkamer en een royale woonkeuken – een fijne basis voor wie houdt van samenkomen en gezelligheid. De grote raampartijen zorgen voor veel lichtinval en versterken het prettige woongevoel.
Op de verdieping is de indeling compacter van aard. Dit maakt de woning met name geschikt voor wie waarde hecht aan karakter en sfeer en minder behoefte heeft aan een groot aantal kamers.
Rondom de woning ligt een tuin, met de hoofdtuin gesitueerd aan de achterzijde op het noorden. Hier kun je in alle rust genieten van het buitenleven. Daarnaast is er een ruime houten garage aanwezig – ideaal voor hobby, opslag of het stallen van een auto. Achter de woning bevindt zich een perceel weidegrond, waardoor er veel privacy en rust aan die zijde is gerealiseerd.
Wehe den Hoorn ligt geografisch gezien tussen de Stad Groningen en het Nationaal Park Lauwersmeer in en dus ook vlakbij Schiermonnikoog. De stad Groningen is binnen 20 autominuten goed te bereiken en vanuit het dorp is er een goede busverbinding van en naar het station in Winsum en Groningen. De laatste jaren is er in Wehe-den Hoorn veel geïnvesteerd door toeristische en recreatiebedrijven. Wehe-den Hoorn is een gezellig dorp, waar de leefbaarheid goed is. Het dorp heeft nog een eigen basisschool. In de omliggende dorpen zoals Eenrum, Winsum en Leens vindt men de nodige winkelvoorzieningen en in het dorp gebeurt veel op het gebied van kunst en cultuur.
Indeling
Begane grond;
Entree/gang (ca. 9m²), meterkast, kamer (ca. 18m²) voorzien van inloopkast (ca. 2m²), kelder, woonkamer (ca. 35m²) voorzien van schouw, tussenhal (ca. 3m²), woonkeuken (ca. 18m²) voorzien van een hoekkeukenopstelling met een oven, koelkast, vaatwasser en keramische kookplaat, achterhal (ca. 2m²), slaapkamer (ca. 16m²), bijkeuken (ca. 7m²) voorzien van Intergas Kombi Kompact ketel HRE36/30 CW5, badkamer (ca. 4m²) voorzien van ligbad, douche, design radiator en vaste wastafel en aansluitend een separaat toilet.
Verdieping;
Overloop voorzien van zolderruimte bereikbaar via vaste trap in de keuken, slaapkamer (ca. 6m²) voorzien van dakkapel (ca. 1m² en vaste kast (ca. 1m²), slaapkamer (ca. 5m²) voorzien van dakkapel (ca. 1m²) en vaste kast (ca. 1m²).
Boven de aanbouw (bijkeuken) bevindt zich een vliering te bereiken via een vlizotrap.
Garage;
Garage (ca. 28m²) voorzien van elektra en elektrische kanteldeur.
Goed om te weten:
- Dakkapel voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas.
- Voorzien van 6 zonnepanelen
- Voorzien van nieuwe ketel uit 2026
- Projectnotaris van toepassing
- As-is clausule, ouderdomsclausule, asbestclausule en niet-zelf-bewoond clausule van toepassing
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 295,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 249,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,733
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1886
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 144 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 535 m²
- Volume in cubic meters
- 656 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- CH boiler
- Remeha HR (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- LEENS M 185
- Cadastral map
- Area
- 535 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, in residential district and open location
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
9,661x
Viewed
119x
Saved
2-3-2026
On Funda
Neighborhood

Wehe - Den Hoorn
Wehe-den Hoorn- Residents
- 705
- Family with children
- 27%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.