Kleine Heistraat 16-K1094884 ME WernhoutVerspreide huizen Wernhout
€ 292,500 k.k.
- 94 m²living area
- 377 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
Deze vrijstaande, degelijke woning is binnenkort wellicht jouw woning. De woning is minder hip, maar wel direct als levensloopbestendig te bewonen, heeft 2 slaapkamers en een badkamer op de begane grond en ligt op een groot, eigen perceel van ca. 377 m2 in Wernhoutsburg.
Wernhoutsburg: een groene oase met dubbele bestemming* voor wonen en recreatie! Permanente bewoning is toegestaan. Het verkrijgen van hypotheek is mogelijk, wij brengen u graag in contact met onze samenwerkende hypotheekadviseur. Bezoek ons makelaarskantoor voor al uw woonwensen, hypotheekadvies en informatie over de parkvoorwaarden. Maak vandaag nog een afspraak!
In 2021 zijn de aanpassingen, die noodzakelijk waren voor aangenaam permanent wonen in het voormalige recreatiepark voltooid, waardoor het inmiddels getransformeerd is tot een natuurlijke en groenrijke (woon)omgeving. De wegen zijn verbreed en vernieuwd. Een ideale omgeving waar wonen en recreëren samen komen! In de directe omgeving treft u prachtige wandel- of fietsroutes aan, heerlijk ontspannen in de nabijgelegen meren, bossen, heidevelden en horecagelegenheden, het behoort allemaal tot de mogelijkheden. En dat alles gelegen op ca. 20-30 autominuten afstand van Breda, Roosendaal, Bergen op Zoom en Antwerpen. Scholen en kinderopvang op minder dan 5 kilometer. Dit geldt ook voor de grotere supermarkten en restaurants.
BEGANE GROND
De royale hal/entree verrast je gelijk met wat deze woning voor jouw te bieden heeft. De vast trap biedt toegang tot de eerste verdieping. Via de hal zijn het toilet met fonteintje, de woonkamer, badkamer en de 2 slaapkamers te bereiken.
De badkamer is geheel betegeld, voorzien van een wastafel, douchecabine met thermostaatkraan en een wasmachine-aansluiting.
De 2 slaapkamers liggen aan de zijgevel en zijn voorzien van een laminaatvloer.
De kleinere slaapkamer op de begane grond beschikt over een deur naar de tuin.
Deze aantrekkelijke woonkamer staat in semi-open verbinding met de L-vormige inbouwkeuken. Dankzij de grote, fraaie verdiepingshoge raampartijen en een loopdeur naar de tuin, heeft de woonkamer een mooie natuurlijke lichtinval en is er prettig tuincontact.
De halfopen inbouwkeuken heeft diverse onderkasten en lades. De keuken is uitgerust met een rvs afzuigkap, een spoelbak, 4-pits gaskomfoor, oven en een grote koel-vriescombinatie.
Op de begane grond ligt overwegend een lichte/onderhoudsvriendelijke plavuizen vloer en de wanden zijn behangen.
EERSTE VERDIEPING
De overloop met een nokhoogte van ca. 2.72 m, de Nefit C.V. combiketel, de mechanische ventilatiebox, de omvormer, biedt toegang tot 3 slaapkamers (waarvan 1 kleinere met een dakkapel).
Op deze woonlaag ligt een onderhoudsvriendelijke laminaatvloer en de wanden zijn behangen.
TUIN
De tuin ligt rondom de woning en is via 3 loopdeuren te bereiken. De aantrekkelijke tuin heeft een groene afscheiding en is verder voorzien van gazon, sierbestrating en diverse vaste planten.
Aan de zijgevel van de woonkamer ligt het zonneterras. Wat prettig is, dat deze woning over 2 forse parkeerplaatsen naast elkaar beschikt.
PARKBIJDRAGE
Voor het jaar 2026 bedraagt de parkbijdrage circa € 90,- per maand per kavel.
Vastrecht water € 7,- euro per maand. Op basis van het daadwerkelijke waterverbruik wordt aan het einde van elk jaar een eindafrekening opgesteld.
DUBBELBESTEMMING Legalisatie door Functie uitbreiding: Permanente bewonen en recreatief gebruik toegestaan. Bouwvoorschriften recreatiewoning blijven gelden.
BIJZONDERHEDEN
- Een degelijke vrijstaande, levensloopbestendige woning
- 2 slaapkamers op de begane grond en 3 slaapkamers op de 1e verdieping
- Ruime badkamer op de begane grond
- Halfopen inbouwkeuken
- De gehele woning is voorzien van kunststoffen deuren en kozijnen met dubbele beglazing
- Een royaal perceel van ca. 377 m2 - eigen grond
- 2 Forse parkeerplaatsen naast elkaar op eigen grond
- Energielabel B & 10 zonnepanelen
VERKOOPVOORWAARDEN
MEETINSTRUCTIE NEN2580
De gebruikte meetinstructie volgt de NEN2580-norm. Deze methode biedt een uniforme manier om het gebruiksoppervlak te benaderen. Door variaties in interpretatie, afronding of meetbeperkingen kunnen er toch afwijkingen ontstaan. De feitelijke situatie in het huis is leidend. De verstrekte oppervlakte-informatie is indicatief en mag niet als exact worden beschouwd. “Wat je ziet is wat je koopt” blijft het uitgangspunt.
RECHTSGELDIGE KOOPOVEREENKOMST PAS NA ONDERTEKENING
Een mondeling akkoord tussen particuliere verkoper en koper geldt niet als juridisch bindend. De koop is pas definitief zodra beide partijen de koopakte ondertekenen. Dit volgt uit artikel 7:2 van het Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging per e-mail of een ontvangen conceptakte geldt eveneens niet als rechtsgeldige overeenkomst.
WAARBORGSOM OF BANKGARANTIE
Omdat Korse Makelaars lid is van de Vastgoed Nederland, wordt de koopakte opgesteld volgens het model van NVM, Vastgoed Nederland, Consumentenbond en Vereniging Eigen Huis. Daarin is standaard opgenomen dat een waarborgsom of bankgarantie vereist is, ter hoogte van tien procent van de overeengekomen koopsom.
OUDERDOMSCLAUSULE
Omdat de woning meer dan 20 jaar oud is, wordt een ouderdomsclausule opgenomen in de koopakte. De technische eisen aan dit pand liggen hierdoor aanzienlijk lager dan bij recente nieuwbouw. Koper aanvaardt dat afwijkingen ten opzichte van moderne bouweisen niet als tekortkoming kunnen worden aangemerkt en kan zich daar bij latere gebreken niet op beroepen.
NIET ZELFBEWONINGSCLAUSULE
Koper is bekend met het feit dat verkoper het verkochte niet recent zelf feitelijk heeft gebruikt en dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over eigenschappen van c.q. gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn. Partijen zijn overeengekomen dat dergelijke eigenschappen c.q. gebreken voor risico en rekening voor koper komen en dat bij vaststelling van de koopsom hiermee rekening is gehouden.
VERKOOPDOCUMENTATIE
Deze verkoopinformatie is zorgvuldig samengesteld. Toch zijn wij grotendeels afhankelijk van derden voor de inhoudelijke juistheid. Daarom aanvaarden zowel de verkoper als wij geen enkele aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden in de verstrekte gegevens.
Bedankt voor je interesse in deze woning! We nodigen je graag uit om een kijkje te komen nemen. Tijdens de bezichtiging laten we je zien hoe het huis er momenteel uitziet, maar we denken ook graag met je mee over de mogelijkheden. Misschien zie je het net even anders en dat begrijpen we maar al te goed. We staan open voor jouw ideeën en bespreken graag hoe je de ruimtes naar jouw eigen smaak en wensen kunt aanpassen. Vaak zijn er verrassend eenvoudige manieren om een woning helemaal naar jouw hand te zetten.
Een bouwtechnische keuring is nimmer een probleem.
Heb je vragen of wil je een afspraak maken? Neem dan gerust contact met ons op, telefonisch of via e-mail. We helpen je graag verder.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 292,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,112
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Plot size
- 377 m²
- Volume in cubic meters
- 351 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2006, in ownership)
Cadastral data
- ZUNDERT T 2310
- Cadastral map
- Area
- 377 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and unobstructed view
Popularity
2,260x
Viewed
64x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Verspreide huizen Wernhout
Wernhout- Residents
- 1,860
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 3,555
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.