Wolweversstraat 148091 KM WezepWezep-Oost
€ 799,500 k.k.
- 193 m²living area
- 702 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Description
VEELZIJDIG! Dat kunnen we hier met hoofdletters schrijven.
Op dit perceel van 702 m2 staat deze verrassend ruime VRIJSTAANDE SEMI-BUNGALOW! De ligging op de hoek maakt de bereikbaarheid en vrijheid die je hier geniet des te groter. Naast de oprit voor meerdere auto's aan de voorzijde, is er aan de zijkant ook een dubbele oprit. De twee vrijstaande garages maken dit dé plek voor bijvoorbeeld een ZZP-er, een autoliefhebber of hobbyist.
Ook de indeling van de woning biedt tal van mogelijkheden. Of men nu gaat voor de mogelijkheid om gelijkvloers te wonen, een woning zoekt waar je een extra woongedeelte kunt realiseren voor bijvoorbeeld mantelzorg of opgroeiende kinderen - hier is veel mogelijk! Er is reeds een extra badkamer op de begane grond. Totaal zijn er op de verdieping drie ruime slaapkamers en een royale en moderne badkamer uit 2022 met whirlpool, dubbele wastafel en inloopdouche met sunshower. In 2023 is de moderne en complete keukenopstelling geplaatst: veel kastruimte, mooie inbouwapparatuur waaronder een grote koelkast, inductie kookplaat met interne afzuiging, quooker, vaatwasser en twee ovens.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1978, is in 2006 aan de achterzijde uitgebouwd en is voorzien van gedeeltelijk vloerisolatie, muurisolatie, dakisolatie en dubbel glas/ HR++ glas. De verwarming van en het warme water in de woning wordt verzorgd door een CV-combiketel Atag CW 5 uit 2021. Bijna de gehele begane grond is voorzien van een aangename vloerverwarming en ook de badkamer is voorzien van (elektrische) vloerverwarming. Het wooncomfort in deze verzorgde en keurige woning wordt vergroot door de aanwezigheid van (deels) kunststof kozijnen, horren, rolluiken en een screen. In 2023 zijn er 17 zonnepanelen geplaatst en de woning heeft energielabel B.
Tuin en rondom:
In en om de woning is alle ruimte voor tuin, terrassen, auto's etc. In deze verzorgde tuin zijn veel fijne zonuren gegarandeerd en door de uitvalzonneschermen over de gehele lengte van de woning kun je ook de schaduw opzoeken. Aan de achterzijde is een overkapping gemaakt wat een fijne plek is bij iets minder weer. Er zijn twee vrijstaande stenen garages aanwezig en zowel aan de linkerzijde als aan de rechterzijde mogelijkheid voor meerdere auto's op eigen terrein. Ideaal wanneer je als ZZP-er de nodige ruimte nodig hebt of wanneer je een hobby hebt waar een extra garage en veel ruimte om het huis de uitkomst is! Aan de rechterzijde van de woning is een houten berging geplaatst voor bijvoorbeeld tuingereedschap, fietsen e.d..
Ligging en locatie:
Het geheel ligt op een perfecte en rustige locatie niet ver van het winkelcentrum, op loopafstand van o.a. de huisartsenpraktijk en scholen etc.. Wezep is daarnaast heel centraal gelegen t.o.v. grotere plaatsen in de omgeving. Als voorbeeld nemen wij Zwolle, dat met ca. 10-15 minuten bereikbaar is. Op de op- en afrit van de A28/A50 ben je met een paar autominuten en daarnaast is de aanwezigheid van het NS-station in Wezep erg prettig wanneer je liever met het openbaar vervoer reist. De mooie natuur van de Veluwe bevindt zich praktisch om de hoek en de mooie bosrijke omgeving is op loopafstand te vinden.
Indeling woning:
Begane grond: entree/ centrale hal - trapopgang - woonkamer - royale dichte keuken met achteringang - inloopkast - bijkeuken met keukenblok en vaste kasten - inpandige berging met wasmachine aansluiting.
Vaste kast - trapkast met meterkast - modern toilet met fonteintje - woonkamer 2 - moderne badkamer met wastafelmeubel, douchehoek met bankje - ruime kamer met achteringang (eventueel goed te gebruiken als slaapkamer, werkkamer of praktijkruimte).
1e Verdieping: overloop - moderne toiletruimte - masterbedroom met walk-in closet - twee slaapkamers, beiden met vaste kasten - ruime en moderne badkamer ingericht met whirlpool, inloopdouche met bankje en sunshower, wastafel met dubbele kraan.
2e Verdieping: vlizotrap naar royale bergzolder met dakramen en opstelling CV-combiketel.
Bijgebouwen:
Garage 1: De garage (ca. 7.8 x 3.8 m) aan de linkerzijde is voorzien van een elektrische roldeur, grote kelder/ smeerput en heeft een vliering.
Garage 2: De garage aan de rechterzijde is opgedeeld in een berging en garage en is ca. 7.4 x 3 m groot.
Aangebouwde houten berging voor bijvoorbeeld tuinmeubilair, fietsen en tuingereedschap.
Wetenswaardigheden en kenmerken:
Bouwjaar: 1978
Perceeloppervlakte: 702 m2
Energielabel: B
Vloerverwarming op vrijwel de gehele begane grond en badkamer
Verwarming en warm water: CV-combiketel Atag CW uit 2021
Badkamer uit 2022
Keuken uit 2023
17 zonnepanelen 2023
Mogelijkheid tot gelijkvloers wonen (slaap- en badkamer op de begane grond) of tot het creëren van een extra woongedeelte (mantelzorg) op de begane grond
3 ruime slaapkamers en 2e badkamer op de 1e verdieping
Grondwaterpuls aanwezig en beregeningspunten in de tuin
Opritten aan beide kanten van de woning voor meerdere auto's
- Asking price
- € 799,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,142
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 193 m²
- Other space inside the building
- 34 m²
- External storage space
- 90 m²
- Plot size
- 702 m²
- Volume in cubic meters
- 795 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, sink, 2 washstands, double sink, underfloor heating, and whirlpool
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag CW5 (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- OLDEBROEK M 4198
- Cadastral map
- Area
- 702 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
3,901x
Viewed
31x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Wezep-Oost
Wezep- Residents
- 3,645
- Family with children
- 39%
- Avg. asking price / m²