New
de Lingert 63116605 DX WijchenDe Lingert
€ 398,000 k.k.
- 94 m²living area
- 150 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Plan zelf online een bezichtiging! Kijk op mijn website (bij de pagina van de woning) of vraag via Funda een bezichtiging aan.
EEN FIJN HUIS IN EEN LEUKE BUURT
Op zoek naar een huis waar je zo in kunt trekken zonder te klussen? De Lingert 6311 in Wijchen is helemaal klaar voor nieuwe bewoners. Alles is recent opgefrist: de keuken is vernieuwd, de wc is aangepakt en de badkamer heeft nieuwe meubels gekregen. De vernieuwde vloeren zijn strak, de muren fris en in 2025 is er binnen en buiten geschilderd. Het huis heeft energielabel A, dus je hoeft weinig energie te gebruiken. Je woont hier aan een rustige straat vol jonge gezinnen, waar de buren elkaar kennen en elk jaar samen een straatfeest organiseren. Kom snel kijken en ervaar zelf hoe fijn het hier wonen is.
LEVEN
Hier kom je thuis. De woonkamer is ruim en praktisch ingedeeld. Je hebt genoeg plek voor een grote bank, een fijne eettafel en een praktische trapkast voor al je provisie en de stofzuiger. Door de frisse afwerking hoef je alleen nog maar je eigen spullen neer te zetten en je voelt je meteen thuis.
KOKEN
De keuken is helemaal vernieuwd en klaar voor de chef in huis. Alles wat je nodig hebt aan inbouwapparatuur zit erin. Kook je graag uitgebreid of juist snel? Hier kan het allebei. Terwijl jij kookt, kletsen de kinderen aan de eettafel of schuiven vrienden gezellig aan voor een borrel.
SLAPEN
Boven vind je drie slaapkamers, allemaal netjes afgewerkt. De master bedroom is ruim genoeg voor een groot bed en een flinke kast. De andere kamers zijn ideaal als kinderkamer, werkkamer of logeerkamer. Eén van de kamers is nu opgedeeld zodat er 2 kinderen apart kunnen slapen. De wand en deur zijn er vrij eenvoudig weer uit te halen, zodat je een grotere slaapkamer overhoud. De badkamer is opgefrist met nieuwe meubels, een moderne radiator en een fijne regendouche. Hier begin je elke dag goed. Fijn voor warme dagen: er hangt een airconditioning die de verdieping afkoelt.
BUITENLEVEN
De achtertuin op het noord-oosten is ruim en verzorgd, perfect voor een kop koffie in de ochtend. Hier kun je een grote tafel kwijt, een trampoline of een loungeset. Achterom is er ook, dus fietsen en kliko’s zet je makkelijk weg. In de houten berging kun je alles kwijt wat je niet in huis wilt hebben.
DE OMGEVING
De Lingert 6311 ligt in een rustige en kindvriendelijke wijk in Wijchen. Scholen zijn dichtbij, net als speeltuinen en sportclubs. Even snel boodschappen doen? De supermarkt is op korte afstand. Je fietst zó naar het gezellige centrum van Wijchen, waar je leuke winkels, terrassen en restaurants vindt. Ook het station is goed bereikbaar, net als de uitvalswegen richting Nijmegen en Arnhem.
KOM KIJKEN
Dit huis aan De Lingert 6311 in Wijchen is echt een fijne plek om te wonen. Alles is netjes, de buurt is gezellig en je hoeft nergens meer aan te klussen. Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis wordt? Plan snel een bezichtiging en kom het zelf ervaren.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 398,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,234
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 314 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi KompactHRE 36/30 A (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- WIJCHEN P 1462
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (11.50 metre deep and 5.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Popularity
823x
Viewed
18x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Lingert
Wijchen- Residents
- 1,180
- Family with children
- 54%
- Avg. asking price / m²
- € 3,728
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.