Diepvoorde 31166605 GR WijchenDiepvoorde
€ 419,000 k.k.
- 110 m²living area
- 220 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
(ge)WOON RUIMTE VOOR HET GEZIN OP DE HOEK
Een instapklare hoekwoning op een plek waar kinderen veilig buiten spelen, waar de fietsen onder de overkapping staan en waar je op een zonnige middag de tuindeuren openzet naar de tuin.
Een huis waar het dagelijkse gezinsleven vanzelf zijn plek vindt.
Hier woon je in een rustige straat in de geliefde woonwijk Diepvoorde. Binnen verrast de woning met meer ruimte dan je aan de buitenzijde vermoedt. Vier slaapkamers, een brede zijtoegang, een garage én een zonnige tuin zorgen ervoor dat ieder gezinslid zijn eigen plek heeft. Een woning waar je vandaag comfortabel woont en waar ook morgen nog ruimte is voor nieuwe woonwensen.
Met vloerverwarming, airconditioning, twaalf zonnepanelen en energielabel B is dit bovendien een woning die klaar is voor de toekomst.
WOONKAMER MET LICHT & COMFORT
Hier komt het gezin samen.
Via de nette hal met meterkast, toilet en trapopgang stap je de woonkamer binnen. Grote raampartijen zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht en geven de ruimte een open karakter. De doorlopende vloer vormt een rustige basis en biedt volop mogelijkheden voor een royale zithoek en een grote eettafel. Hier geniet je van een ontspannen avond op de bank, een spelletje met de kinderen of een lange maaltijd met vrienden en familie.
Dankzij de vloerverwarming en airconditioning is het hier in elk seizoen aangenaam verblijven.
MODERNE KEUKEN
De keuken is in 2020 vernieuwd en vormt een fijne plek voor iedereen die van koken én gezelligheid houdt. Je beschikt hier over een kookplaat, combi-oven/magnetron, koelkast, vaatwasser, wijnkoeler en een Quooker.
Terwijl het eten op tafel komt, blijft het contact met de woonkamer vanzelf behouden.
VERDIEPING MET RUIMTE EN DAKTERRAS
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers. Eén van de kamers is voorzien van airco. Vanuit de ouderslaapkamer stap je rechtstreeks het dakterras op, een fijne plek om de dag rustig te beginnen met een kop koffie of juist af te sluiten in de avond.
De badkamer is compleet ingericht met ligbad, douche, toilet en wastafel.
ZOLDER MET VEEL MOGELIJKHEDEN
Via een vaste trap bereik je de royale zolderverdieping. Naast de witgoedaansluitingen en praktische bergruimte achter de knieschotten biedt deze verdieping volop mogelijkheden. Denk aan een thuiswerkplek, hobbyruimte, logeerkamer of een extra slaapkamer wanneer het gezin groeit.
TUIN, GARAGE & PRAKTISCHE RUIMTE
De achtertuin is verzorgd aangelegd en biedt volop ruimte om buiten te leven. De overkapping aan de zijkant is ideaal voor fietsen, tuinspullen of extra opslag en dankzij de brede poort is de tuin ook gemakkelijk vanaf de voorzijde bereikbaar.
Achterin bevindt zich de garage. Een praktische ruimte voor de auto, hobby's, opslag of het stallen van fietsen en gereedschap.
OMGEVING
De wijk Diepvoorde ligt aan de zuidoostzijde van Wijchen en biedt een prettige, kindvriendelijke woonomgeving met alle voorzieningen dichtbij. Op korte afstand vind je het Zuiderpoort-winkelcentrum, basisscholen en speelgelegenheden. Ook het gezellige centrum van Wijchen ligt vlakbij, met winkels, horeca, en het NS-station. Daarnaast zorgen de historische sfeer rond Kasteel Wijchen en de kasteeltuin voor een unieke uitstraling in het centrum.
De ligging is gunstig met goede verbindingen richting de A50, A73 en A326, waardoor omliggende steden snel bereikbaar zijn.
GOED OM TE WETEN:
- Kunststof kozijnen geplaatst in 2020
- Vloerverwarming op de begane grond
- 12 zonnepanelen
- Airconditioning aanwezig (2023)
- Keuken vernieuwd in 2020
- Energielabel B
Binnenkijken? Plan een bezichtiging met Makelaar Martijn Willems en ervaar zelf wat deze woning te bieden heeft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,809
- Year of construction
- 1984
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 393 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- CH boiler
- HoogRendement (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- WIJCHEN F 3152
- Cadastral map
- Area
- 220 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 72 m² (13.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,656x
Viewed
28x
Saved
15-5-2026
On Funda
Neighborhood

Diepvoorde
Wijchen- Residents
- 1,325
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,591
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?