Sold under reservation
Marskramer 516603 JE WijchenHuurlingsedam
€ 769,000 k.k.
- 158 m²living area
- 672 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Wonen in een jonge en gewilde wijk in een royaal huis dat helemaal af is?
Dat kan in deze vrijstaande woning met 3 slaapkamers (5 mogelijk), twee fraaie erkers, een garage en een ruime oprit.
Het huis ligt aan een rustige straat met weinig autoverkeer, waar kinderen zonder gevaar kunnen spelen. De gehele woning is netjes afgewerkt, de vloeren, wanden, keuken, badkamer en sanitair zijn neutraal en tijdloos. De achtertuin is voorzien van fraaie tegels, beplanting en borders. Deze woning is gebouwd in 2010 en is uitstekend onderhouden. Hier kun je werkelijk zo in!
Extra’s:
-5 slaapkamers mogelijk
-Moderne badkamer, keuken en toilet
-Lichte plafond- en wandafwerking
-Begane grond voorzien van een houten vloer
-Zeer royale zolder met 2 dakramen
-Garage van 20 m² voorzien van nieuwe deuren
-Gebruiksersclausule van toepassing op de koopakte
Nieuwbouwwijk Huurlingsedam:
Wonen tussen het groen met alle voordelen van een stad dichtbij? Dat kan in de Wijchense wijk Huurlingsedam, een nieuwe woonwijk met een uitgesproken eigen karakter. Geen saaie huizenblokken, maar veel variatie in woningsoorten. Het centrum van Wijchen ligt vlakbij. Met het nieuwe Wijchens meer, het kinderdagverblijf en de basisschool heeft Huurlingsedam echt alles in de buurt wat het leven prettig maakt.
Bouwjaar: 2010.
Inhoud: 584 m³.
Woonoppervlakte: 158 m².
Externe bergruimte: 20 m².
Perceel: 336 m².
Indeling
Via de oprit kom je bij de voordeur, waardoor je binnenkomt in de hal met meterkast en toilet en de trap naar boven. Rechtdoor kom je vervolgens in de woonkamer met aangrenzend de open keuken met ruime erker. Het zitgedeelte van de woonkamer ligt aan de tuinzijde. Dankzij openslaande tuindeuren en een tweede erker baadt de zithoek in het licht en heb je een mooi uitzicht. Aan de voorzijde vind je de open keuken met genoeg ruimte voor de gezellige eethoek. De keuken is modern uitgevoerd met een natuurstenen werkblad. De inrichting is compleet, je hebt een inductiekookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, combimagnetron-oven, koelkast en vriezer. Opberg- en werkruimte is er meer dan voldoende.
Op de gehele benedenverdieping ligt een fraaie houten vloer en de wanden en plafonds zijn licht afgewerkt.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, de walk-in closet en een royale badkamer. De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde en is zo’n 14 m². De andere twee slaapkamers op deze verdieping zijn beide ongeveer 11 m², het zijn mooie rechthoekige vertrekken. In alle kamers en op de overloop ligt dezelfde laminaatvloer.
De badkamer is betegeld met grijze tegels, de inrichting is luxe: er is een 2 persoons vaste wastafel in badmeubel, een inloopdouche en een handdoekradiator. Dankzij het grote raam is de badkamer bovendien erg licht en kun je er goed ventileren.
Via een tweede vaste trap kom je op de zolderverdieping. De hoogte van het huis maakt dat deze verdieping ingericht kon worden als volwaardige slaapverdieping met de mogelijkheid van 2 slaapkamers. Twee grote Velux dakramen zorgen voor daglicht. Op deze verdieping vind je tot slot de cv-ketel en de aansluiting voor de wasmachine en droger.
De brede en mooi aangelegde tuin is onderhoudsarm, met een royaal terras, bomen en beplanting. Er is een poort naar de tuin via de oprit aan de zijkant van het huis.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 769,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,867
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2010
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 158 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 672 m²
- Volume in cubic meters
- 584 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- WIJCHEN P 1837
- Cadastral map
- Area
- 336 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WIJCHEN P 1837
- Cadastral map
- Area
- 336 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 101 m² (6.50 metre deep and 15.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,064x
Viewed
75x
Saved
23-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





