Meester van Coothlaan 376602 GS WijchenValendries
€ 595,000 k.k.
- 100 m²living area
- 285 m²plot size
- 2bedrooms
- Denergy label
Description
Ben je op zoek naar een sfeervolle vrijstaande woning met garage en berging, gelegen op een unieke centrum locatie waar rust en comfort perfect samenkomen? Dan is deze woning aan de Mr. Van Coothlaan 37 precies wat je zoekt!
Hier woon je midden in het hart van Wijchen, op loopafstand van winkels, horeca en het station en toch geniet je in je groene, rustige achtertuin van volledige privacy.
Bovendien is deze woning de afgelopen jaren gerenoveerd en gemoderniseerd. Sinds 2021 is nagenoeg alles aangepakt: riolering, isolatie, elektra, stucwerk, schilderwerk, keuken, badkamer, vloeren… noem maar op! Het resultaat: een instapklare, moderne woning met de charme van toen en het comfort van nu.
Hier komen luxe, eigentijds wonen en een top locatie perfect samen!
Kortom: een instapklare, vrijstaande woning op een toplocatie waar je zó in kunt trekken. En wil je nog meer woonruimte creëren? Op de begane grond kun je natuurlijk de huidige serre, berging en de garage optimaal renoveren tot de gewenste woonruimte zoals bijvoorbeeld een tweede badkamer met slaapkamer (levensloopbestendig) of een werkkamer en speelkamer.....deze woning heeft allerlei toekomst-mogelijkheden!
Nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging en ervaar zelf de unieke sfeer van deze woning!
Indeling
Begane grond: entree, modern zwevend toilet met fonteintje en trapopgang naar de eerste verdieping. Tevens toegang tot een kleine kelder (meterkast gesitueerd) die natuurlijk heel handig dienst doet als praktische opslag ruimte. Via de mooie zwarte taatsdeur bereikt u de lichte woonkamer met open haard en schuifpui aan de achterzijde naar de achtertuin. De woonkamer is voorzien van een houten planken vloer. Zowel via de entrée als via de woonkamer is de keuken bereikbaar.
Deze is in 2021 geplaatst en voorzien van diverse moderne apparatuur zoals een inductie kookplaat met geïntrigeerd afzuigsysteem van het merk Bora, inbouwkoel-vries combinatie, hete-lucht oven, combi oven en vaatwasser, allen van het merk whirlpool.
Vanuit de keuken komt u in de compacte serre, die naar eigen wens te gebruiken is. Van daaruit is er ook toegang naar de rustig gelegen, groene tuin op het zuidoosten. Ook zijn beide bergruimten (de garage en de berging) bereikbaar via de aangebouwde serre. Uiteraard is het ook mogelijk uw woonoppervlak flink uit te breiden (met ruim 28 M2) wanneer u deze drie ruimtes ( de serre, garage en inpandige berging) een andere bestemming geeft.
Eerste verdieping
Zeer ruime overloop die door de huidige bewoners als werkplek in gebruik is. In 2021 is er van een van de slaapkamers een badkamer gemaakt. De moderne badkamer is voorzien van een inloop douche, twee aparte wastafels en een zwevend toilet. De twee slaapkamers zijn beide voorzien van rolluiken, moderne laminaat vloer en glad stucwerk. De slaapkamer aan de achterzijde heeft tevens een balkon.
De zolder is bereikbaar met een vlizotrap.
Tweede verdieping
Bergzolder, bereikbaar middels een vlizotrap.
Balkon
Gelegen op het zuidoosten, bereikbaar vanuit de slaapkamer aan de achterzijde.
Tuin
Heerlijke tuin met meerdere terrassen, eigen achterom, veel privacy en rust! Gunstig gelegen op het zuidoosten.
Bijzonderheden
• Vrijstaand wonen in het gewilde centrum van Wijchen
• De serre, garage en inpandige berging op de begane grond kunnen
aangepast worden om de woning levensloopbestendig te maken of
voor andere doeleinden te gebruiken (extra woonmeters van ruim 28 M2).
• Royale achtertuin op het zuidoosten
• Volledig gerenoveerd en gemoderniseerd (2021)
• Isolatie, electra, stucwerk, schilderwerk, riolering en bestrating
• Moderne keuken en badkamer
• Aluminium kozijnen met dubbele beglazing
• CV-ketel (2021)
• Parkeren op eigen terrein
• Op loopafstand van winkels, scholen en treinstation
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,950
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1962
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 100 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 24 m²
- Plot size
- 285 m²
- Volume in cubic meters
- 418 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2021, in ownership
Cadastral data
- WIJCHEN I 441
- Cadastral map
- Area
- 285 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 130 m² (13.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,923x
Viewed
39x
Saved
19-4-2026
On Funda
Neighborhood

Valendries
Wijchen- Residents
- 2,040
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 4,899
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




