New
Paasdal 791949 AV Wijk aan ZeeWijk aan Zee
€ 349,000 k.k.
- 60 m²living area
- 1bedroom
- Cenergy label
Description
Wonen op een unieke plek waar rust, natuur en strand samenkomen? Dat kan in dit sfeervolle appartement aan Paasdal 79 in Wijk aan Zee. Gelegen op een rustige locatie, direct grenzend aan het duingebied, geniet je hier dagelijks van groen, privacy en het heerlijke kustgevoel!
Dit prachtige 2-kamer appartement beschikt over een zonnige tuin aan de achterzijde, waar je letterlijk vanuit de woonkamer zo het duingebied in kan lopen. De ligging is bijzonder: beschut, autoluw en toch op korte afstand van het strand, gezellige horeca en alle charme die Wijk aan Zee zo geliefd maakt.
Maar ook de uitvalswegen richting de A22 en A9 zijn met de auto binnen 10 minuten bereikbaar.
Een groot pluspunt is de ruime inpandige garage direct onder het complex, voorzien van elektra en een elektrische deur. Ideaal voor parkeren, opslag of hobbyruimte.
Binnen tref je een modern en instapklaar geheel. De woning is de afgelopen jaren op diverse punten vernieuwd. Zo is in 2025 een stijlvolle, nieuwe keuken geplaatst voorzien van diverse inbouwapparatuur. Ook de badkamer is recent vernieuwd (2024) en uitgerust met een ruime inloop(regen)douche en fraai wastafelmeubel.
Wijk aan Zee is een gezellige en pittoreske badplaats met veel aandacht voor kunst en cultuur. Ook zijn er een paar heerlijke restaurants te vinden. Op het strand vind je bovendien een aantal populaire strandtenten met uitgebreide horecamogelijkheden en terrassen met een fantastisch uitzicht op zee. Watersportliefhebbers kunnen hier ook hun hart ophalen! Het Noordhollands Duinreservaat met zijn Schotse Hooglanders ligt om de hoek en van hieruit wandel of fiets je tot aan het puntje van Noord-Holland.
MEER ZIEN?
Via 'Download brochure' en 'Bekijk de unieke website' kom je terecht in de online omgeving van deze woning. Hier kun je alle informatie, documenten en meer van de woning bekijken.
Indeling:
Entree, gang met meterkast, garderobe kast, kast met cv-installatie een een separate moderne toiletruimte.
Tuingerichte woonkamer met moderne laminaatvloer en strak afgewerkte wanden, deels aangekleed met houten wandpanelen.
Vanuit de woonkamer loop je zo een oase van groen in. De tuin ligt direct aan het duingebied, grenzend aan het beeldenpark "Een Zee van Staal". In deze weelderig groene tuin zou je zomaar ineens een vosje kunnen spotten...
Aan de voorzijde de bijna spiksplinternieuwe, moderne keuken met diverse inbouw apparatuur zoals een inductie kookplaat, combi-oven, vaatwasser en koel-vries combinatie.
Ook de slaapkamer heeft direct zicht op de tuin en is een heerlijk rustgevende plek om te slapen. Je wordt wakker met het geluid van de natuur om je heen!
De ruime, sfeervolle badkamer heeft een inloop(regen)douche en een wastafelmeubel met dubbele kranen. In de badkamer is ook de aansluiting voor de wasmachine aanwezig.
Direct beneden het complex ligt nog een ruime garage met elektrische deur.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1981;
- Gebruikersoppervlakte wonen: ca. 60 m²;
- Twee-kamerwoning;
- Achtertuin, direct grenzend aan duingebied;
- Garage inpandig, direct onder het complex;
- Rustig gelegen in hofje met alleen bestemmingsverkeer;
- Servicekosten ca. €190,- per maand;
- Keuken vernieuwd in 2025;
- Badkamer vernieuwd in 2024;
- Dubbele HR++ beglazing;
- Op loopafstand van strand en duinen;
- Op loopafstand van bushalte aan het Julianaplein;
- NS station Beverwijk en uitvalswegen A9 op ca. 10 minuten.
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jóúw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 349,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,817
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 190.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 60 m²
- External storage space
- 29 m²
- Volume in cubic meters
- 189 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 190.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes