Steenwijkerweg 1908338 LD WillemsoordWillemsoord
€ 635,000 k.k.
- 130 m²living area
- 1,254 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Vrijstaand wonen met ruimte, rust en een uitzonderlijk groot perceel van maar liefst 1.254 m²!
Aan de rand van het groene en landelijke Willemsoord staat deze vrijstaande woning met garage, kas en een verrassend ruim perceel. Hier woont u in alle rust en privacy, omringd door groen en met volop ruimte om te genieten van het buitenleven. Het royale perceel maakt deze woning bijzonder.
De tuin rondom biedt eindeloze mogelijkheden: van een grote moestuin en speelruimte voor kinderen tot het houden van dieren of het creëren van meerdere zonnige terrassen. Hier ervaart u elke dag het gevoel van vrijheid en ruimte. Binnen beschikt de woning over een praktische en comfortabele indeling met onder andere een lichte woonkamer, keuken met bijkeuken, een werkkamer op de begane grond en drie slaapkamers op de verdieping. Hierdoor is de woning geschikt voor uiteenlopende woonwensen, zoals thuiswerken of gelijkvloers wonen. Een ideale plek voor wie rustig wil wonen, maar toch ruimte en mogelijkheden zoekt.
Globale indeling van deze woning
Begane grond
Via de entree komt u in de hal met meterkast, toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is dankzij de grote raampartijen heerlijk licht. Vanuit hier heeft u een fraai uitzicht op het groen rondom de woning.
De keuken ligt centraal in de woning en biedt voldoende werk- en kastruimte. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluitingen voor witgoed en extra bergruimte. Vanuit de bijkeuken is er toegang tot de overkapping en de tuin. Daarnaast beschikt de begane grond over een extra kamer die perfect te gebruiken is als thuiswerkplek, hobbyruimte of slaapkamer op de begane grond.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een badkamer en een berging.
De slaapkamers hebben een prettige afmeting en krijgen door de schuine kap een sfeervolle uitstraling. De badkamer is uitgerust met een ligbad, toilet en wastafel.
Vliering
Via een luik is de vliering bereikbaar. Deze strekt zich uit over een groot deel van de woning en biedt verrassend veel praktische bergruimte.
Bijzonderheden
• Groot perceel van 1.254 m²;
• Royale tuin rondom de woning;
• Veel privacy en buitenruimte;
• 3 slaapkamers;
• Extra kamer op de begane grond (werken/slaapkamer mogelijk);
• Praktische bijkeuken;
• Ruime garage;
Het absolute pluspunt van deze woning is het royale perceel van maar liefst 1.254 m². De tuin rondom de woning biedt een heerlijke combinatie van ruimte, groen en privacy. Dankzij de grootte van het perceel zijn er altijd zonnige én schaduwrijke plekken te vinden, waardoor u op ieder moment van de dag van de tuin kunt genieten.
Op het perceel bevinden zich daarnaast een ruime garage en een kas, wat deze plek ook zeer geschikt maakt voor hobbyisten, tuinliefhebbers of mensen die graag zelf groenten en planten kweken. De vrije ligging en de royale buitenruimte maken dit een plek waar rust, ruimte en mogelijkheden samenkomen.
Een vrijstaande woning met veel ruimte, zowel binnen als buiten, gelegen op een royaal perceel in het groene en rustige Willemsoord.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 635,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,885
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1993
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 42 m²
- Plot size
- 1,254 m²
- Volume in cubic meters
- 515 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2007, in ownership)
Cadastral data
- STEENWIJKERWOLD A 1943
- Cadastral map
- Area
- 934 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STEENWIJKERWOLD A 1953
- Cadastral map
- Area
- 320 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings, in residential district and unobstructed view
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
6,339x
Viewed
94x
Saved
10-3-2026
On Funda
Neighborhood

Willemsoord
Willemsoord- Residents
- 675
- Family with children
- 41%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?