Sold
Defensie-eiland 363441 VD WoerdenBinnenstad
€ 825,000 k.k.
- 156 m²living area
- 53 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- October 3, 2025
- Date of sale
- October 31, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Wonen in een herenhuis met uitzicht én comfort op het sfeervolle Defensie-eiland!
Welkom bij dit unieke herenhuis dat écht alles in huis heeft: vier woonlagen, een diepe tuin, twee privé-parkeerplaatsen in de parkeergarage, een moderne afwerking én een eigen sauna. En dat allemaal op een toplocatie aan de Singel, op loopafstand van het bruisende stadscentrum.
Of je nu een groot gezin hebt, aan huis werkt, dol bent op koken of juist zoekt naar een plek om te ontspannen – deze woning biedt het allemaal. Dankzij de royale leefruimtes, meerdere (slaap)kamers, een luxe keuken en badkamer én de fantastische ligging combineert dit huis het beste van stads leven met comfort en rust.
Een bijzondere plek in hartje Woerden
Het Defensie-eiland ligt als een groene oase midden in de Singel, rondom de historische binnenstad van Woerden. Deze unieke locatie biedt een fijne mix van rust en levendigheid. Je woont hier omringd door water, groen en karakteristieke architectuur, met tegelijkertijd alle voorzieningen binnen handbereik. Denk aan gezellige horeca, culturele hotspots zoals theater en muziekschool Het Klooster, winkels, supermarkten en het NS-station op slechts vijf minuten lopen. Of je nu houdt van stads dynamiek of juist van een rustige avondwandeling langs het water – hier hoef je niet te kiezen.
Begane grond:
Via de verzorgde voortuin stap je binnen in de ruime hal. Hier vind je de meterkast, de trap naar de eerste verdieping én een moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
Aan de voorzijde bevindt zich een multifunctionele kamer: ideaal als extra slaapkamer, thuiskantoor of hobbyruimte. Vanuit deze kamer loop je zo door naar de praktische berging, waar je de aansluitingen voor de wasmachine en droger vindt. Achter de berging heb je directe toegang tot twee overdekte privé-parkeerplaatsen in de parkeergarage – wel zo comfortabel!
Eerste verdieping:
De woonkamer is absoluut het hart van het huis. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van een prachtig uitzicht over de Singel en het gezellige stadscentrum. Een heerlijke plek om te ontspannen, te borrelen met vrienden of lekker weg te duiken met een goed boek. Bovendien is de gehele woonverdieping voorzien van comfortabele vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam en gelijkmatig binnenklimaat.
De open keuken is een droom voor iedere kookliefhebber. Het ruime spoeleiland met bar zorgt voor een gezellige sfeer en maakt koken tot een sociale belevenis. De keuken is uitgerust met hoogwaardige Siemens-inbouwapparatuur: een zelfreinigende oven, koelkast, vaatwasser, 5-pits inductiekookplaat en een strakke afzuigkap. En als kers op de taart stap je via de schuifpui zo de diepe, zonnige tuin in – perfect voor lange zomeravonden.
Tweede verdieping:
Op de tweede verdieping vind je twee ruime slaapkamers, beide met voldoende licht en mogelijkheden om in te richten naar jouw wensen. De moderne badkamer is voorzien van een royale inloopdouche, een wandcloset en een dubbele wastafel met stijlvol meubel. Luxe en comfort komen hier perfect samen.
Derde verdieping:
De bovenste verdieping is een verrassende open ruimte met een unieke extra: een heerlijke privé sauna! Hier kom je na een drukke dag helemaal tot rust. Verder is er een aparte berging met de opstelplaats van de zonneboiler en de mechanische ventilatiebox met vochtmeter.
Bijzonderheden op een rijtje:
- Royaal herenhuis met vier complete woonlagen;
- Gehele woonverdieping voorzien van vloerverwarming
- Zonnige en diepe tuin
- Twee overdekte privé-parkeerplaatsen in de parkeergarage
- Voor deze twee parkeerplaatsen betaal je € 70,= servicekosten per maand
- Luxe open keuken met Siemens inbouwapparatuur en spoeleiland
- Meerdere slaapkamers en een multifunctionele werk-/hobbyruimte
- Moderne badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel
- Privé sauna op de bovenste verdieping – ultieme ontspanning!
- Gelegen aan de sfeervolle Singel, op loopafstand van het stadscentrum
- Het huis beschikt over een zonneboiler voor warm water, wat zorgt voor extra duurzaamheid en lagere energiekosten.
- Energiezuinig en goed onderhouden
Kom binnen en laat je verrassen! Deze woning moet je echt van binnen ervaren. Plan snel een bezichtiging en ontdek jouw nieuwe thuis aan de Singel!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 70 per month
- Last asking price
- € 825,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,288
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Mansion, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2015
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 156 m²
- Plot size
- 53 m²
- Volume in cubic meters
- 549 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and sliding door
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- WOERDEN C 3390
- Cadastral map
- Area
- 53 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 54 m² (11.40 metre deep and 4.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
Popularity
6,497x
Viewed
49x
Saved
2-10-2025
On Funda
Neighborhood

Binnenstad
Woerden- Residents
- 2,870
- Family with children
- 19%
- Avg. asking price / m²
- € 5,182
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




