Sold
Bosveen 31687 WS WognumWognum Kreeklanden
€ 600,000 k.k.
- 138 m²living area
- 260 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 18, 2025
- Date of sale
- April 1, 2025
- Term
- 14 days
Description
Gelijkvloers wonen tegen lage maandlasten een toch ruimte voor hobby's en/ of om kinderen/ gasten te laten laten slapen op een eigen verdieping! Bij deze twee-onder-een kapwoning met een gebruiksoppervlak van maar liefst 138m² vindt u dit. De woning is in 2022 voorzien van een nieuwe keuken, een nieuwe pvc-vloer en is in 2023 voorzien van een hybridewarmtepomp en 10 zonnepanelen en in 2019 van een nieuwe badkamer. Uiteraard heeft de woning energielabel A. Het huidige gasverbruik is op jaarbasis maar 90m³. Kortom, dit is een woning die velen zal passen. Wilt u meer weten? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Indeling: entree/ hal voorzien van meterkast met ingebouwde ontkalkingsinstallatie, trap naar de eerste verdieping en wandtoilet; woonkamer voorzien van een pvc-vloer, vloerverwarming, een tv-meubel met een tv-lift, openslaande tuindeuren naar de serre (circa 14m² overige inpandige ruimte) en een moderne keuken met een keukenblok in U-opstelling voorzien van inductie kookplaat, schouw, koelkast, combi-magnetron en vaatwasser (alle apparatuur is van AEG); slaapkamer voorzien van ingebouwde kasten, openslaande tuindeuren en een eigen moderne badkamer voorzien van inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, spiegelverwarming en design-radiator; garage (circa 19m² overige inpandige ruimte) voorzien van wasmachine- en drogeraansluiting en bergkasten.
Eerste verdieping: overloop voorzien van separaat toilet en technische ruimte met c.v.-opstelling (bouwjaar 2020), hybridewarmtepomp (2023), mechanische ventilatie-unit en zonneboiler; 3 slaapkamers; 2e badkamer voorzien van douche en wastafel; dakterras van bijna 30m² welke is gelegen op het zuiden.
Bijzonderheden: de woning is gelegen op loopafstand van winkelcentrum 'De Boogerd' met o.a. een Albert Heijn, een Lidl, een slager, een bakker, 2 drogisterijen, kledingwinkels, een apotheek en eetgelegenheden; Wognum heeft een gunstige ligging ten opzichte van de Rijksweg A7 met een goede ontsluiting richting Hoorn (circa 10 minuten), Amsterdam (circa 35 minuten) en Leeuwarden (circa 60 minuten); zowel in de woonkamer als op de eerste verdieping zijn eraan de zuidzijde elektrische zonnescreens aanwezig en het dak van de serre is voorzien van een elektrisch zonnescherm; in de tuin is nog een berging van circa 6m² aanwezig.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,348
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 33 m²
- Exterior space attached to the building
- 31 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 260 m²
- Volume in cubic meters
- 576 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, 2 walk-in showers, underfloor heating, washstand, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- WOGNUM P 546
- Cadastral map
- Area
- 238 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- WOGNUM P 578
- Cadastral map
- Area
- 22 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Side garden
- Side garden
- 105 m² (15.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,290x
Viewed
10x
Saved
18-3-2025
On Funda
Neighborhood

Wognum Kreeklanden
Wognum- Residents
- 1,305
- Family with children
- 49%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




