Sold under reservation
Transvaalstraat 151521 GB WormerveerWormerveer Centrum
€ 395,000 k.k.
- 86 m²living area
- 97 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
Heb je geen rechterhanden, geen tijd of geen zin om te gaan verbouwen en ben je op zoek naar een instapklaar huis? Deze 100 jaar oude (of jonge) woning aan de Transvaalstraat is van top tot teen verbouwd, waardoor je al snel kunt verhuizen. De woonkamer is verrassend ruim, in 2023 is de keuken geplaatst en de tuin met overdekt terras is op het zuiden gesitueerd. Boven zijn drie slaapkamers, waarvan 1 met een douche en suite, een luxe badkamer en een dakterras, perfect gesitueerd op de zon!
De Transvaalstraat is een straat zonder doorgaand autoverkeer, met het Marktplein en de Marktstraat op loopafstand. Zo zijn de supermarkt, winkels en horecagelegenheden binnen handbereik. Dit geldt ook voor de beroemde Zaanbocht met leuke winkeltjes, restaurants en andere horecagelegenheden, wat de populariteit van deze wijk verklaart. Met de fiets is het een paar minuten naar het treinstation, met goede verbindingen richting Zaandam en Amsterdam. Liever met de auto? Diverse uitvalswegen brengen je naar Krommenie, Assendelft, de snelweg A9, Zaandam en Amsterdam.
Indeling:
Begane grond:
Wat een prachtige verschijning is deze vrijstaande woning. De voorgevel is gerenoveerd, inclusief nieuw voegwerk, en de grote ramen met glas-in lood geven het huis veel karakter.
In de hal zie je een mooie lattenwand, een visgraatvloer met vloerverwarming en recht voor je is de toiletruimte met fonteintje. De hal en de toiletruimte maken duidelijk dat dit een huis met sfeer, stijl en luxe is.
De ruime woonkamer heeft een oppervlakte van circa 34 m2, met het zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de achterzijde. Aan twee kanten valt er veel daglicht naar binnen en blikvanger is de mediawall, met een sierhaard en een grote nis voor de tv. Bij het eetgedeelte is een schuifdeur naar de tuin, voor een optimale verbinding van binnen met buiten. De keuken is in de aanbouw gesitueerd. In deze keuken staat een royale hoekopstelling (2023) met een houtlook aanrechtblad en een zwarte spoelbak. De inductie kookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast zijn ingebouwd. Via het terras is het een paar stappen naar de berging/bijkeuken, waar een keukenblok met een gaskookplaat en een spoelbak staat. De grote kastenwand met schuifdeuren biedt veel bergruimte en zorgt ervoor dat de HR-ketel uit het zicht hangt.
Eerste verdieping:
Verrassend is de indeling op de eerste verdieping, met drie slaapkamers en een badkamer. Aan de voorzijde is een slaapkamer met een eigen douche en een van de slaapkamers aan de achterzijde heeft een deur naar het dakterras. Ook op deze verdieping zie je een mooie afwerking van de vloer, de wanden en het plafond.
In 2021 is de badkamer vernieuwd, uitgevoerd in mooie grijstinten. Boven het bad zie je drie vierkante nisjes en verder zijn er een toilet en een wastafelmeubel in de badkamer. Mooie details zijn de kranen, de vorm van de wastafel en de spiegelkast.
Zolder:
In de nok van de woning is een vliering met een nokhoogte van 0.88 meter. De vliering is bereikbaar vanaf de overloop.
Dakterras en terras:
Het dakterras op de eerste verdieping is, net als het terras op de begane grond, gesitueerd op het zuiden. Met een oppervlakte van bijna 18 m2 is het dakterras een geweldige plek om van de zon te genieten. Het terras op de begane grond, met een mooie overkapping, biedt zowel zon als schaduw.
Bijzonderheden:
- Volle eigendom
- Funderingsverbetering (ringbalk) heeft plaatsgevonden (foto's die hierop duiden zijn beschikbaar). Tevens monitoringsrapport paalfundering aanwezig
- Dakisolatie en vloerisolatie (2021-2023)
- Houten en kunststof kozijnen, merendeels met HR++ glas
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2024, eigendom)
- Vloerverwarming op de begane grond
- Geheel vernieuwde elektra (2021)
- Dakterras en een tuin/terras op het zuiden
- Energielabel D
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,593
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 86 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 31 m²
- Plot size
- 97 m²
- Volume in cubic meters
- 341 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE CW5 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- WORMERVEER A 3857
- Cadastral map
- Area
- 97 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 25 m² (7.00 metre deep and 3.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,719x
Viewed
74x
Saved
22-11-2025
On Funda
Neighborhood

Wormerveer Centrum
Wormerveer- Residents
- 3,365
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 4,315
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





