Boddens Hosangweg 222481 KZ WoubruggeWoubrugge
€ 935,000 k.k.
- 192 m²living area
- 465 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaand landhuis in landelijke omgeving!
Description
Vrijstaand landhuis met mogelijkheid voor praktijk of kantoor aan huis in landelijke omgeving!
Midden in de polder, maar toch heel centraal ligt dit vrijstaand landhuis aan de Boddens Hosangweg. Hier bevindt u zich tussen de Woudwetering en het poldergebied met weids uitzicht. Deze royale woning heeft 4 slaapkamers (5 mogelijk), een tuinkamer en een voormalige garage die uitstekend gebruikt kan worden als praktijk of kantoor aan huis (mogelijkheden na te vragen bij de gemeente). De woning is goed onderhouden, gedeeltelijk voorzien van HR++ beglazing en 16 zonnepanelen!
Het dorp Woubrugge is landelijk gelegen te midden tussen poldergebied en recreatieplassen. U kunt hier zo de polder in voor een mooie wandel- of fietstocht. Tegelijkertijd is het dorp heel centraal gelegen tussen Alphen aan den Rijn en Leiden. Door de ligging nabij de provinciale weg is Woubrugge gemakkelijk te bereiken met de auto of de bus vanuit Alphen aan den Rijn en Leiden. Vanuit hier kunt u snel en eenvoudig overal komen. Schiphol, Amsterdam, Den Haag en de Randstad liggen via de nabijgelegen A4 als het ware binnen handbereik. Op steenworp afstand van de woning bevindt zich het dorpscentrum van Woubrugge. Hier bevindt zich onder andere een supermarkt, snackbar, kapper en wekelijks de markt. Daarnaast heeft Woubrugge een actief verenigingsleven en zijn er basisscholen en kinderopvang in het dorp aanwezig. Woubrugge is bovendien dé locatie voor watersportliefhebbers met haar gunstige ligging nabij diverse plassen en meren!
Begane grond:
Via de voortuin met parkeergelegenheid komt u bij de entree van de woning. Vanuit de entree komt u in een ruime hal met meterkast, toiletruimte en fraaie houten trap naar de verdieping. De toiletruimte is voorzien van lichte wandtegels en een fontein in meubel.
De woon-/eetkamer is een royale kamer in L-vorm. Dit maakt het een mooie ruimte om verschillende zithoeken te creëren. Bijvoorbeeld rondom de sfeervolle gashaard met fraaie schouw, aan de voorzijde voor het raam met zicht op polderlandschap of juist aan de achterzijde met zicht op de tuin. De vele grote raampartijen zorgen voor veel lichtinval en een fijne sfeer. De wanden zijn afgewerkt met spachtelputz en zijn goed overschilderbaar. Op de vloer ligt een tegelvloer met daaronder comfortabele vloerverwarming. Via openslaande deuren en een extra loopdeur is er toegang tot de besloten tuin. De pui is voorzien van HR++ beglazing en is in 2024 nog helemaal vernieuwd.
Vanuit de woonkamer komt u in keuken. De keuken in landelijke stijl is voorzien van een donker stenen werkblad en crèmekleurige fronten. Daarnaast treft u hier de volgende (inbouw)apparatuur:
- Inductiekookplaat
- Afzuigkap
- Combi-magnetron
- Oven
- Koel-/vriescombinatie (los)
Vanuit de keuken is er toegang tot de tuinkamer. Dit is een fijne, lichte ruimte met veel zonlicht, waardoor het hier heerlijk vertoeven is. Er is een kunststof schuifpui die tijdens warme dagen kan worden opengezet en die toegang biedt tot de tuin. Na de tuinkamer komt u in een kleine hal met 2e toiletruimte welke volledig betegeld is en is voorzien van een wandcloset met fontein.
Aansluitend is er nog een hal met eigen voordeur en toegang tot een bergruimte en een kamer (voormalig garage) met schitterend bloemenraam, grote raampartijen, een houtkachel en een klein wasbakje. De kamer is voorzien van een tegelvloer met daaronder vloerverwarming en heeft toegang tot de tuin. Door de eigen opgang, de toiletruimte en de wateraansluiting is dit een perfecte ruimte voor een salon-, praktijk- of kantoor aan huis!
De hoofdtuin bestaat uit een binnentuin met veel privacy en nagenoeg de hele dag zon. Door de beschutte ligging kun je hier al vroeg in het jaar heerlijk in de tuin van de zon genieten. Er is een bron in de tuin die actief kan worden gemaakt. Zo kunt u hier uw eigen waterput maken!
Eerste verdieping:
De royale en lichte overloop met vaste kast met aansluiting voor de wasapparatuur biedt toegang tot de 2 slaapkamers en de badkamer. Er is een slaapkamer over de volle lengte met een ruime hoekkast. De tweede kamer is een royale ouderslaapkamer met veel bergruimte onder de schuine kap. Hier wordt u wakker met zicht op polderlandschap en kunt u de koeien zien grazen. Deze kamer bestond voorheen uit 2 slaapkamers en indien gewenst kan deze situatie weer worden teruggebracht.
De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een verlaagd plafond met spotjes. Een groot raam zorgt voor veel daglicht in de badkamer. De royale badkamer is compleet ingericht met een wastafelmeubel, designradiator, wandcloset, ligbad en douche.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap komt u op de overloop van deze verdieping. Vanuit de overloop is er toegang tot de 2 slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde is een kleine kamer wat perfect is als werk-/ of hobbykamer. Deze kamer biedt bovendien leuk uitzicht op de Woudwetering, waardoor u van achter uw bureau de boten voorbij ziet varen.
De tweede kamer bevindt zich aan de voorzijde met zicht op polderlandschap. Achter een kast is de cv-ketel weggewerkt. Beide kamers zijn voorzien van gladde wandafwerking en een laminaatvloer.
Bijzonderheden:
- Vrijstaand landhuis met mogelijkheden voor praktijk-/kantoor aan huis (navraag gemeente).
- Gelegen in een landelijke omgeving, maar toch centraal.
- Zonnige, beschutte tuin met veel privacy.
- Mogelijkheid voor een 5e slaapkamer.
- De woning is gedeeltelijk voorzien van HR++ beglazing.
- De woning is voorzien van 16 zonnepanelen
- Energielabel C
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio Alphen aan den Rijn en omgeving vindt u op Funda.
Deze informatie is met zorgvuldigheid samengesteld. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Mochten er onverhoopt onjuistheden staan vermeld dan wordt onzerzijds echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 935,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,870
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Country house, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 192 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Plot size
- 465 m²
- Volume in cubic meters
- 737 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Flue, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- WOUBRUGGE C 2627
- Cadastral map
- Area
- 465 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Side garden
- 150 m² (30.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,815x
Viewed
68x
Saved
18-9-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





