Wilgenhof 192481 LW WoubruggeWoubrugge
€ 425,000 k.k.
- 84 m²living area
- 101 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherInstapklaar met zonnige tuin, energielabel A en eigen parkeerplaats
Description
Instapklare gezinswoning met zonnig terras, energielabel A én parkeren op eigen terrein!
In het geliefde en kleinschalige nieuwbouwwijkje aan de rand van Woubrugge ligt deze moderne en uitstekend onderhouden eengezinswoning uit 2015. Een heerlijke plek voor starters, jonge gezinnen én iedereen die comfortabel en energiezuinig wil wonen.
De woning beschikt over 3 slaapkamers, een zonnig terras op het zuiden, vloerverwarming op de begane grond én parkeergelegenheid op eigen terrein voor één (of twee kleine) auto’s.
De woning is volledig geïsoleerd, voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas en heeft energielabel A. Dankzij de strakke afwerking, moderne keuken en badkamer hoef je hier eigenlijk alleen nog maar je spullen neer te zetten.
Begane grond
Via de zonnige tuin aan de voorzijde (zuiden) bereik je de entree van de woning. De sfeervolle woonkamer is heerlijk licht door de grote raampartij en afgewerkt met strak gestucte wanden, een moderne houtlook vloer en comfortabele vloerverwarming. Er is een trapkast gemaakt voor extra opbergruimte.
De open keuken heeft een moderne uitstraling met een composiet werkblad en diverse inbouwapparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie (los) en een vaatwasser.
Via een tweede hal kom je bij het toilet en de stookruimte. Het toilet is voorzien van een zwevend toilet en een fontein en is modern afgewerkt met wit en antracietgrijze tegels. In de stookruimte vind je de c.v.-ketel van het merk Intergas, de warmte terugwininstallatie en voldoende opbergruimte voor jouw extra voorraad/schoonmaakspullen.
Eerste verdieping
De moderne badkamer bevindt zich aan de achterzijde en is strak afgewerkt met witte en antracietgrijze tegels. De badkamer is voorzien van een wastafel, designradiator, zwevend toilet en een inloopdouche met nisje voor de douchespullen en zowel een regendouche als een handdouche.
De wasmachine/ droger zijn netjes in een kast weggewerkt. Bergvliering Via de ouderslaapkamer aan de voorzijde kun je middels een ladder de bergvliering betreden. Dit is een ruime bergvliering waar je fijn alle spullen kunt opbergen die niet iedere dag nodig zijn.
De ligging is ideaal: rustig wonen met alleen bestemmingsverkeer, terwijl voorzieningen zoals supermarkt, winkels en horeca zich op korte afstand bevinden. Daarnaast ligt Woubrugge centraal tussen Alphen aan den Rijn en Leiden en zijn de uitvalswegen richting de Randstad snel bereikbaar. Voor watersportliefhebbers is dit bovendien een fantastische locatie nabij diverse plassen en recreatiegebieden.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 2015
• Energielabel A
• 3 slaapkamers
• Terras op het zuiden
• Parkeren op eigen terrein voor 2 auto’s
• Volledig geïsoleerd
• Kunststof kozijnen met HR++ glas
• Vloerverwarming begane grond
• Rustige ligging in jonge woonwijk
• Instapklaar afgewerkt
Plan snel een bezichtiging en ervaar zelf de sfeer van Wilgenhof 19 in Woubrugge!
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn gemeten volgens NEN2580 meetinstructie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,060
- Year of construction
- 2015
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Plot size
- 101 m²
- Volume in cubic meters
- 328 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, and TV via cable
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- WOUBRUGGE B 4839
- Cadastral map
- Area
- 101 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 24 m² (5.00 metre deep and 4.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,312x
Viewed
31x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

Woubrugge
Woubrugge- Residents
- 1,160
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 4,804
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.