Sold
- 136 m²living area
- 180 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 13, 2025
- Date of sale
- April 22, 2025
- Term
- 3 months
Description
Royale sfeervolle gemoderniseerde vrijstaande woning met bijkeuken en berging op uitstekende locatie in de dorpskern van Woudsend en op loopafstand van winkels, scholen en voorzieningen. De woning is instapklaar en beschikt o.a over een riante lichte woonkamer voorzien van openslaande tuindeuren, fraai balkenplafond, houtkachel en een open keuken inclusief diverse inbouwapparatuur. De gehele living is uitgevoerd met vloerverwarming. Aansluitend is een aangebouwde bijkeuken en een berging. De verdieping is uitgevoerd met een ruime overloop met dakkapel, 3 ruime slaapkamers, een kleine slaap/werkruimte, complete badkamer met dakkapel. Bereikbare berging. Zonnige bestrate tuin met een achterom. De woning beschikt over muur en vloerisolatie, dubbele beglazing. Recent schilderwerk rondom.
Kortom; een heerlijk ruim woonhuis op uitstekende locatie in de sfeervolle dorpskern van Woudsend!
INDELING
BEGANE GROND
Entree, hal met glazen toegangsdeur naar de royale sfeervolle living voorzien van een balkenplafond, houtkachel en tuindeuren naar het terras. De gehele living is uitgerust met vloerverwarming voorzien van fraaie plavuizen. Moderne landelijke keuken met korflades en diverse inbouwapparatuur, ruime zit/eethoek. Aansluitend is een royale bijkeuken/berging met toilet en tuindeur naar het terras.
VERDIEPING
Ruime overloop voorzien van een dakkapel en kastruimte, 3 ruime slaapkamers met kastruimte, waarvan een ruime ouderslaapkamer, kleine slaapkamer voorzien van een dakraam. Complete badkamer voorzien van vloerverwarming, dakkapel, ligbad, douche, wastafel en een 2e toilet. Bereikbare bergruimte.
TUIN
Zonnige tuin met bestrating en een achterom. De tuin biedt veel privacy. In de directe omgeving is er voldoende parkeergelegenheid.
WOUDSEND
Woudsend is een levendig watersportdorp midden in het Friese merengebied. De doorgaande vaarroute door Woudsend, de Ee ligt precies tussen het Heegermeer/De Fluessen en het Slotermeer. Er zijn prachtige vaarroutes naar alle richtingen, stadjes en dorpen, waaronder; Sloten, Heeg, Lemmer, Sneek, Stavoren en naar het IJsselmeer.
Sneek beschikt over een uitgebreid winkelaanbod en ligt op slechts 10 autominuten vanaf Woudsend.
Woudsend heeft een sfeervolle kern en is een geliefd en levendig dorp om in te wonen en te recreëren. Er zijn diverse jachthavens, restaurants, voldoende winkels, supermarkt; 7 dagen open, het gehele jaar, sportverenigingen, twee basisscholen, peuterschool en kinderopvang. Het gehele jaar door zijn er diverse evenementen en activiteiten.
Daarnaast zijn er prachtige wandel-, en fietsroutes langs het Slotermeer, Heegermeer en richting Gaasterland met haar glooiende landschappen, bossen en strandjes aan het IJsselmeer. In de directe omgeving zijn twee prachtige golfbanen. Woudsend is uitstekend bereikbaar vanaf de A6.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,390
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- Before 1906
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Plot size
- 180 m²
- Volume in cubic meters
- 502 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Hoogrendement (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- WOUDSEND A 2055
- Cadastral map
- Area
- 180 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 60 m² (15.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
7,636x
Viewed
107x
Saved
13-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




